Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 20:36:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další
 Review Serj v Ostravě 5.6.08 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. čer 2008 19:42:08
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
D_M: jj, jsem :)
Soviet: jak jsi na to prisel? :)


pát 06. čer 2008 20:17:24
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
xnovys: To triko je ofiko. Stejně tak je na tý fotce ještě trsátko a nějký fotky, jako plakát nebo co...


pát 06. čer 2008 20:19:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
flyerkuba píše:
Soviet píše:
D_M píše:
Super fotky! Thx... Btw. ty jsi autor?

jojo autor..:) z takého fleku sa fotilo juuj :D 2metre od Serja..No proste krása..

Krásné:)díky za fotečky:)

xnovys : on říkal,že příští rok přijede?:) tak to ať počítá s tím,že se potká i se mnou:)


jo, no já tam nebyl, ale píšou to v tý recenzi na musicserver.cz

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 06. čer 2008 20:30:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
MarG píše:
D_M: jj, jsem :)
Soviet: jak jsi na to prisel? :)

No fajn, díky za fotky. Mám na tebe dvě otázky :D
1) Mohli by sme ty fotky použít na našem webu systemofadown.cz prosím? :D Nebo aspoň v budoucí fotogalerii případně spolu s odkazem někam?
2) Jaký to je bejt v první lajně? :) Jestli jsi profi fotograf a chodíš na takovýhle akce, asi chodíš i na věci, který tě nezajímaj nebo naopak na těch který tě zajímaj nemůžeš pogovat, ale za to si poměrně v klídku a blízko ne? :)


pát 06. čer 2008 20:42:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. čer 2008 20:27:18
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Já teda nevím jak vy, ale mně se z toho co Serj říkal, že o příští návštěvě nemluvil zas až tak vážně.

On říkal něco jako "byl bych rád kdybychom se tu znovu uviděli za rok, nebo přijeďte na jakýkoliv koncert po světě protože všichni jsme obyvatelé jedné velké země" - možná chybný překlad, možná krátká paměť, ale mně to tak vyznělo.

PS: jinak samozřejmě koncert byl úžasnej zážitek, sice jsem nebyl v první řadě, ale tak do tý pomyslný sedmý až osmý řady jsem byl


pát 06. čer 2008 20:56:37
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 19:43:53
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
koncert byl suprovej...nejaky "review" ode me kdyztak tady :)
http://giingger.wordpress.com/2008/06/0 ... democracy/

_________________
Life is a waterfall,
We drink from the river, Then we turn around and put up our walls.
Swimming through the void
We hear the word, We lost ourselves,
But we find it all?


pát 06. čer 2008 20:59:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
D_M píše:
MarG píše:
D_M: jj, jsem :)
Soviet: jak jsi na to prisel? :)

No fajn, díky za fotky. Mám na tebe dvě otázky :D
1) Mohli by sme ty fotky použít na našem webu systemofadown.cz prosím? :D Nebo aspoň v budoucí fotogalerii případně spolu s odkazem někam?
2) Jaký to je bejt v první lajně? :) Jestli jsi profi fotograf a chodíš na takovýhle akce, asi chodíš i na věci, který tě nezajímaj nebo naopak na těch který tě zajímaj nemůžeš pogovat, ale za to si poměrně v klídku a blízko ne? :)


1.Jasné môžte použiť..už som ich posielal aj mailom pred 30minútami..:P
2.Noo takto poviem..Toto je môj prvý koncert..Vôbec niesom profi fotograf..normálne foťák som mal Panasonic DMC-LZ5 :D Tento koncert som plánoval keďže Serja priam žerem, ale to že budem v prvej lajne to sa mi ani nesnívalo..Fotil som ale len vtedy keď hral kľudnejšie, inak keď hral "tvrdšie" (Saving Us, Feed Us..) tak v prvej lajne to vrelo a človek si koncert proste musel užívať a nie fotiť..Takže foťák som odložil..To by potom tam bolo aj zbytočné kus ísť..Som zvedavý či sa fotky ktoré tam fotili tí profesionáli pred prvou lajnou dostanú aj na verejnosť..lebo dosť veľa fotili aj prvú lajnu a ostatok davu..takže bol by som moc rád keby to niekde vypustili :)


pát 06. čer 2008 21:04:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Soviet: Jasný jasný tvoje fotky mám díky. Můj dotaz patřil členovi fora s nickem "MarG" tedy autorovi profesionálních fotek přiložených k článku na musicserver.cz... Stane se no... :)
Koukni nahoru... Tvoje fotky sou supr na první lajnu a tak, ale ten člověk co tu psal byl teda v lajně číslo nula, nebo VIP. Tzn Serj nejdřív prskal na něj a pak až na normální lidi... :D


pát 06. čer 2008 21:17:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
D_M píše:
Soviet: Jasný jasný tvoje fotky mám díky. Můj dotaz patřil členovi fora s nickem "MarG" tedy autorovi profesionálních fotek přiložených k článku na musicserver.cz... Stane se no... :)
Koukni nahoru... Tvoje fotky sou supr na první lajnu a tak, ale ten člověk co tu psal byl teda v lajně číslo nula, nebo VIP. Tzn Serj nejdřív prskal na něj a pak až na normální lidi... :D

jááj aha :DD Som zle prečet :D Bo tam v citácii bolo Soviet tak som si myslel že ja..ale ako teraz kukám tak nevydalo no..Sorry :P MarG taktiež sry..Odpovedaj na otázky ešte jednou ty :) A ktorý si bol ty MarG? rád by som vedel bo pamätám si všetkých fotografov :P


pát 06. čer 2008 21:22:34
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Review Serj v Ostravě 5.6.08
Soviet: V poho stane se.. Ty tam máš dokonce i na fotkách asi 3 fotografy... :D Jeden bude možná MarG... :D


pát 06. čer 2008 21:28:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz