Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 20:24:31



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 100  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly III. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jn, neni nad recyklaci.. :-)


sob 22. led 2011 12:45:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
D_M píše:
Hm, jenže právě zelenina je příloha, luštěniny sou příloha, těstoviny sou příloha, brambory sou příloha.... Jíst přílohu s přílohou je smutný... :-D

Zelenina neni příloha... :D V tom případě by se podle tebe všichni vegetariáni živili jenom přílohama.... A já bych se taky živila převážně přílohama :D Příloha jsou brambry a těstoviny, to jo... Ale ostatní jmenovaný věci ne :D

D_M píše:
Jo to sem taky někde viděl... Na roumenovi? :-D Zajímalo by mě, jestli je to fakt pravda. Jestli jo, tak je to smutný... S čim to souvisí? S hnojenim, šlechtěnim, ... ? By to měli začít šlechtit v tom směru, aby to začlo mít vitamíny. No taky je otázkou jestli to vroce 1960 vůbec správně změřili... :-D

Hnojení, šlechtění (genetický úpravy :D), znečištění vzduchu a půdy... kdo ví, nabízí se toho dost. Nebo výsledky výzkumu motivovala nějaká farmaceutická firma vyrábějící vitamínové doplňky :D

D_M píše:
A na bílý pečivo nedám dopustit. Ta lahodná chuť se s černym nedá srovnávat... :-D Ale máma už mě zkazila a to černý mi už tolik nevadí... :-D

Tmavý pečivo je dobrý... I když zase jak který. Hlavně aby to nebylo z bílý mouky a obarvený karamelem :D

Jeremy: ale fuj :D já bych na tohle asi fakt neměla, ale spousta lidí tu urinoterapii fakt praktikuje... nevim, co by mi muselo bejt, abych něco z toho zvládla :D


sob 22. led 2011 13:09:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
:lol: fakt tohle někdo praktikuje? :haha: já to plácnul jen tak :lol:


sob 22. led 2011 13:48:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
No fakt :D Lidi to používaj proti různejm chorobám, potíraj si kůži, obličej... a někdo ranní moč i pije. Já si to vůbec nedokážu představit :D


sob 22. led 2011 13:55:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jooo, to nám říkal učitel z češtiny na střední, že když byli kluci a odřeli si třeba ruku, tak mu ju kámoš pochcal a šlo se dál. :)


sob 22. led 2011 14:00:11
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jo, akorát by to teda měla bejt moč vlastní :D
Podle mě to může bejt docela nebezpečný, pokud člověk neni zdravej. Ona je ta moč sice prej sterilní, ale to je tak maximálně v tom měchýři, pak už může obsahovat bakterie a nevim, co všechno...
Každopádně je to podle mě odpadní látka a když ji tělo jednou vyloučí, tak asi ví proč.


sob 22. led 2011 14:04:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jo, znám člověka, co urinoterapii praktikuje.. je to humus :D Pochcat si ránu je docela v pohodě, ale pít moč bych vážně nemohla :| :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 22. led 2011 20:01:25
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Vitaminů z tabletek se dost vyloučí močí jen u vitaminů rozpustných ve vodě (což sou vlastně skoro všechny vitaminy :D , C, Béčka atd.), ale zase se tím člověk nemůže předávkovat, nebo aspoň ne tak snadno, to by musel polykat megadávky denně. U vitaminů rozpustných v tucích to neplatí (A, D, E, K), ale zrovna tady tyhle by člověk ani sám moc jíst neměl, ty většinou předepisuje až lékař.
Rakovina tlustýho střeva je z nedostatku vlákniny, takže když se člověk cpe masem, měl by to vyvážit hlavně zeleninou atd. Jak asi všichni víme, člověk není schopen natrávit vlákninu, takže je to takovej "peeling" vnitřku tlustýho střeva, kde se usazují zbytky z potravy při průchodu tráv. trubicí.....pravděpodobně to všichni víte, já jen že se Max předtím ptal :)
Urinoterapii bych snesla jedině jednorázově kdybych měla třeba nějakej ekzém bo vyrážku, ale pít to a navíc ještě preventivně :-!. A prej se teda doporučuje ještě moč od malých mimin, ty by ji měly mít nejčistší bez jakýchkoli chemikálií, co se v člověku během života nahromadí.

_________________
Obrázek


sob 22. led 2011 20:29:27
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Asi je ten důvod, proč tohle praktikovat, hodně skrytej, ale já ho vážně nevidim. :| Proč do těla vracet jeho odpad..?

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 22. led 2011 20:33:52
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
No a mně právě přijde, že taková ta "tradiční" česká strava je právě častokrát plná masa, zeleniny je dost málo...

Katuna: Já ten důvod taky moc nechápu. Ale jsou lidi, co tvrdí, že jim to fakt pomohlo (třeba na ekzém, ale to se aspoň "jenom" potírá). Otázkou je, nakolik jim pomohlo skutečně tohle a nakolik to je třeba placebo efekt + to, že kvůli urinoterapii musí obvykle dost radikálně změnit stravu (abych těch špatnejch látek bylo v tý vyloučený moči co nejmíň).


sob 22. led 2011 21:20:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 100  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz