Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 20:32:21



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 100  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly III. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
jojo, tenhle týden sem si opět koupil svou první krabičku po (přesně) měsíčním nekupování... a pak další krabičku... a další.. a další :lol: ale z té poslední sem měl jen pár! :whistle:

Víš co, nejsem vyrovnaný, ani šťastný, ani spokojený, tak kurva co z toho života mám, když si nemožu ani zapálit? :lol: a navíc, když sem v kavárně seděl s někým kdo kouřil, tak sem se nemohl pořádně soustředit na hovor, páč sem se musel soustředit, abych si nezapálil... prostě uplně špatně :)

Linduš! vyjadřuj se přesněji! mě tady budou mět za nějakýho uživatele marihuany :roll:


sob 22. led 2011 0:42:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
no ja viem že tam nejdú len dobrotky a keď to už viem tak asi by ma neodradilo ani že vidím ako sa to vyrába

ale pokiaľ mi to chutí a nejak mi to neničí zdravie nevidím dôvod sa znechucovať... ale je pravda že nejem moc zdravo, aspoň bych to mala kompenzovať dostatkom zeleniny a ovocia, to fakt zanedbávam


sob 22. led 2011 0:44:11
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
tyhle uzeniny a takové věci taky obecně moc nemusím, ale tak jednou za čas nějaká ta klobása nebo tlačenka.. :happy:


sob 22. led 2011 0:48:58
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jeremy píše:
když sem v kavárně seděl s někým kdo kouřil, tak sem se nemohl pořádně soustředit na hovor, páč sem se musel soustředit, abych si nezapálil... prostě uplně špatně :)

Závisláku :) :D

Jeremy píše:
Linduš! vyjadřuj se přesněji! mě tady budou mět za nějakýho uživatele marihuany :roll:

Pardon :lol:

Kaťuša: a ještě jednu věc jsem zapomněla zmínit -- tyhle věci v sobě můžou taky mít dost soli...
Ale myslim, že pokud se cítíš dobře, nepozoruješ žádný zdravotní problémy, tak se s tím tvoje tělo vyrovnává dobře, takže to asi žádná katastrofa nebude :)
Jo, já bych taky měla jíst víc zeleniny a ovoce, ale hlavně v zimě s tim mám problém :roll: a to převážně se syrovou zeleninou... takový rajčata nejsou skoro vůbec dobrý (a o ceně ani nemluvim) :roll:

vontešn: tlačenka se mi nelíbí už svým vzhledem :D

Dřív jsem si taky občas něco dala, dneska na to nemám chuť už vůbec (jenom občas snim kousek drůbeží šunky). Vůbec se mi nějak změnily chutě, mívám chuť na věci, který jsem předtim nemusela a nemám chuť na ty, na který jsem ji mívala dost často :D Asi stárnu, nebo co :D


sob 22. led 2011 0:52:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
no ja všeobecne od mala solím ako blázon takže toto ma nerozhádže moc :lol: ale ja viem je to nezdravé len neviem s tým prestať už som proste navyknutá

tlačenka je náhodou faajn, taká kuracia by ti aj moha chutiť linduš príde mi že je v tom celkom čistučké masko aspoň sa to tak tvári

a s tými rajčinami súhlasím cez zimu je to des


sob 22. led 2011 0:54:59
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
linda píše:
Jeremy píše:
když sem v kavárně seděl s někým kdo kouřil, tak sem se nemohl pořádně soustředit na hovor, páč sem se musel soustředit, abych si nezapálil... prostě uplně špatně :)

Závisláku :) :D

beztak jenom závidíš :P :lol:


sob 22. led 2011 0:57:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
linda: co jsem začal jíst trochu zdravě, tak se mi taky trochu mění chutě až se toho trochu děsím :D
na druhou stranu, taky to může být prostě chemoterapie :happy:


sob 22. led 2011 0:59:23
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Já věřim, že to může bejt dobrý, ale jak to vidim, tak bych to do pusy prostě nedala... A to mi nevaděj ani malý chobotničky :D ale tohle, to prostě nejde...

Já naopak asi solim docela málo, věčně se mi zdá něco přesolený :lol: Ale vadí mi to asi jenom u normálního jídla, u hrůz typu bramborové lupínky mi to tolik nevadí :D

Jeremy: ne, nezávidim, to se neboj :D tohle fakt ne :D

vontešn: ono to bude asi tou změnou stravy. Já ze zdravotních důvodů vyškrtla ze stravy některý věci, který jsem dřív měla ráda a kupodivu na ně nemám chuť (a je to po krátký době). Výjimkou je asi mlíko, to bych si dala, ale mám smůlu :| :lol:


sob 22. led 2011 1:02:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
linda píše:
Proč jenom přílohy? :D Máš tolik druhů zeleniny... Luštěniny...
Těstoviny se zeleninou, rýže, brambory... i další věci -- to všechno se dá prostě udělat i bez masa.

Hm, jenže právě zelenina je příloha, luštěniny sou příloha, těstoviny sou příloha, brambory sou příloha.... Jíst přílohu s přílohou je smutný... :-D

Maxipes Fík píše:
A jsi mi připomněla, že jsem nedávno někde četl článek, že dělali srovnání obsažených vitamínů a tady těch věcí u různých druhů zelenin a ovoce a srovnávali to s výsledky někdy z roku 1960, 1980 a teďka a ty hodnoty strašně klesají. :)

Jo to sem taky někde viděl... Na roumenovi? :-D Zajímalo by mě, jestli je to fakt pravda. Jestli jo, tak je to smutný... S čim to souvisí? S hnojenim, šlechtěnim, ... ? By to měli začít šlechtit v tom směru, aby to začlo mít vitamíny. No taky je otázkou jestli to vroce 1960 vůbec správně změřili... :-D

linda píše:
Max: jo, tomu bych i věřila, že to klesá... ale tak pořád lepší aspoň trochu než nic.. a vitamínům v umělý formě moc nevěřim :D

Jestli se nechceš znechutit, tak dál radši nečti :D Tetin manžel byl před mnoha lety v nějakym tom podniku, kde se vyrábí uzeniny. Když to tam viděl, už to nikdy nechtěl. A to to nebyl žádnej citlivka, byl to kluk z vesnice, zvyklej pít mlíko hned po nadojení, dělal v uranovym dole a nevim, kde ještě (i po pás ve vodě) -- jídlo měli běžně položený v místech, kde pobíhaly i krysy... to říkám jenom abyste si udělali obrázek, jemu asi jen tak něco nevadilo...

Vitamíny v práškách se prej z hodně velký části vyloučí v moči no...
A s těmi salámy je to asi celkem známý. Dneska už snad tolik ne, ale dřív to bylo takový Kinder Surprise... Rozkrojíš a kousky cigaret a krysích pařátů nejsou žádnou vzácností :-D Ale co, když je to dobrý... :-D
A na bílý pečivo nedám dopustit. Ta lahodná chuť se s černym nedá srovnávat... :-D Ale máma už mě zkazila a to černý mi už tolik nevadí... :-D


sob 22. led 2011 11:16:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
D_M píše:
Vitamíny v práškách se prej z hodně velký části vyloučí v moči no...

eště si můžeš přece v rámci zdraví chcát do huby :lol:


sob 22. led 2011 12:41:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 100  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz