Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 20:21:02



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 100  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly III. 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Nadměrná konzumace masa není pro střeva určitě ideální. A v kombinaci s tou bílou moukou to je úplná katastrofa, řekla bych :)
Když už maso, tak radši rybí, drůbeží... a radši občas a něco kvalitnějšího, než denně a něco levnýho... Já rozhodně neříkám, že jíst maso je špatný, ale jíst ho hodně (a ještě nějakýho tučnýho a podobně) a často je prostě hodně špatně, řekla bych.
Ale tak každýho volba, no. Nikomu do toho nemluvim, je mi jedno, co kdo jí :)

Ale když tak sleduju jídelníček některých lidí (spousty lidí kolem sebe), tak mám občas pocit, že jim téměř úplně chybí jakákoliv zelenina (ať už tepelně upravená nebo syrová). Neříkám, že to, co je k dostání v supermarketu, je nějaká super kvalita, ale tak aspoň něco...


pát 21. led 2011 23:47:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
lidi sou strašný citlivky, když se tak dívám do té diskuse :) ... já bych si dal... s pavoukem bych měl asi problém :)


pát 21. led 2011 23:51:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jako mně by to asi ani nevadilo, ale hnusí se mi jíst ty vnitřnosti (a červíka prostě asi sníte celýho, včetně střev a pobonejch věcí :D).
I když nevim, jestli bych to strčila do pusy... Já si dám stejně radši mrkev :D


pát 21. led 2011 23:55:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
linduš: Jo, tak to je jasné, že u nás jsou ty stravovací návyky strašné. :)

A jsi mi připomněla, že jsem nedávno někde četl článek, že dělali srovnání obsažených vitamínů a tady těch věcí u různých druhů zelenin a ovoce a srovnávali to s výsledky někdy z roku 1960, 1980 a teďka a ty hodnoty strašně klesají. :) Ještě pár let a nějaký citrón v sobě nebude mít žádný vitamín C, všechno budem muset jíst ve formě prášků asi. :)

A co se týče hmyzu, tak klidně. :)


pát 21. led 2011 23:58:38
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
a keď sa tu bavíte o mäse máte na mysli len čisto mäso ako hlavný chod alebo zavrhujete aj všetky salámy, paštéky, klobásky, tlačenky a podobné studené produkty...
lebo nemyslím si že jem veľa mäsa ale tieto veci mávam každodenne :(


sob 22. led 2011 0:11:36
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
neboj Katuško, v tom co jíš každej den není moc masa :D ale řekl bych, že jo... linduš je strašnej diktátor, ta zavrhuje uplně všechno :lol: ale nemusíš z toho být smutná, přece nežiješ pro takový lidi, žiješ pro sebe :P :)


sob 22. led 2011 0:24:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
akože mňa to až tak netrápi ale pripadám si tu ako najväčší masožravec :haha:
jasne, žijem preto aby som jedla :D niee sranda... ale len trochu :D


sob 22. led 2011 0:28:27
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
no, já poslední dobou asi fakt spíš jím, abych žil... i když... možná spíš kouřím, abych žil :lol: což je možná paradoxní, ale tak to už je život :D


sob 22. led 2011 0:33:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Ó nein, Jeremy ty už zase kouříš? to mi nějak uniklo...


sob 22. led 2011 0:35:56
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Max: jo, tomu bych i věřila, že to klesá... ale tak pořád lepší aspoň trochu než nic.. a vitamínům v umělý formě moc nevěřim :D

Kaťuša: jak říká Jeremy, v tom skoro žádný maso neni...z mýho pohledu je lepší si dát třeba dvakrát do týdne větší kus dobrýho masa, než jíst tohle. Já to nemyslim nějak špatně, je to jenom rada (i když nevyžádaná :D). No ale vážně -- ty uzeniny jsou podle mě strašný, za prvé v tom teda neni skoro žádný maso (leda v nějaký dobrý šunce), za druhý nikdo neví, co v tom pořádně je :D

Jestli se nechceš znechutit, tak dál radši nečti :D Tetin manžel byl před mnoha lety v nějakym tom podniku, kde se vyrábí uzeniny. Když to tam viděl, už to nikdy nechtěl. A to to nebyl žádnej citlivka, byl to kluk z vesnice, zvyklej pít mlíko hned po nadojení, dělal v uranovym dole a nevim, kde ještě (i po pás ve vodě) -- jídlo měli běžně položený v místech, kde pobíhaly i krysy... to říkám jenom abyste si udělali obrázek, jemu asi jen tak něco nevadilo...

Já teda tyhle věci nekupuju, takže nemám ponětí, kolik můžou stát, ale určitě bys v tý cenový kategorii sehnala něco zdravějšího :)

vontešn: jo, Jeremy zklamal, zase hulí :D


sob 22. led 2011 0:39:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 100  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz