Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 4:39:35



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
ne, tohle nestíhám číst :D


úte 18. led 2011 12:50:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
O nic nepřicházíš, jenom jsem si vylévala srdce, je to vcelku nuda :D

Tak už znám posudek a hodnocení oponenta... Spadnul mi kámen ze srdce, je to dobrý :) Nejvíce mě potěšilo, že je podle něj práce "na dobré jazykové a grafické úrovni" :D Ale ani se nedivim, když vidim některý svý spolužáky (tedy spíše jejich gramatický chyby...). Doby, kdy jsem psala bez sebemenšího zaváhání jsou ale bohužel pryč :D
A za grafickou úroveň děkuji především pánům knuth a Lamport, bez nichž by nic jako LaTeX nejspíš nikdy neexistovalo :D

Ale už se vidim, jak se u obhajoby zase ztrapnim... co nadělám... c'est la vie :D


úte 18. led 2011 18:00:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Šprtko :-)
Sim tě, stejnak vám holkám nadržujou, teda pokud nechytneš v komisi moc ženskejch... :-D Tak nějaký malý nevinný ztrapněníčko může těm starejm úchylákům připadat spíš roztomilý... :-D
A Latex smrdí btw... :-)


úte 18. led 2011 18:08:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo, taky si připadám hezky šprťácky, je to super pocit, tak si to vychutnávám a neučim se, abych to nepřehnala :D
No, je pravda, že holky to můžou mít jednodušší (pokud zrovna nenarazej na vyučíjího, kterej zastává názor "ženská patří k plotně, ne na vejšku", nebo nějakou přiblblou zakomplexovanou čtyřicítku nebo padesátnici :D). I tenhle byl na mě hodnej... Ale myslim, že to mojí práci nadhodnotil, já se za ni docela stydim a přijde mi příšerná... :D

Co máš proti LaTeXu? :D Já bych rozsáhlejší práci (víc než pár stran) ve Wordu nebo něčem podobnym asi nenapsala... Je to jednodušší, vypadá to líp, nemusim si dělat s ničim starosti (teda do chvíle, než něco přestane fungovat, no... :D).


úte 18. led 2011 18:16:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jak znám D_Ma, tak beztak mluvil o tomhle latexu: http://www.latexbay.com/ebay/zentai/cat ... x%20s1.jpg a asi mu smrdí, no. :-D


úte 18. led 2011 18:19:10
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
D_M, styď se... :D


úte 18. led 2011 18:21:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Vy se styďte... :P Takový ošklivý mínění o mně mít! :x

Mno, než sem tam rozchodil češtinu a správný zalamování textu, to bylo vo nervy... :-) Vůbec je to nepřehledný to formátování, jako nevim jestli na to máš nějakej vychytanej editor? Ale psát ten text rovnou do latexu mi příde strašně nepřehledný, protože nevidíš výsledek... Jo, pak se to většinou zformátuje pěkně a tak, ale ve Wordu to člověk aspoň hned vidí zformátovaný.
Asi budu psát diplomku normálně ve Writeru a pak si to nasázim a zformátuju v Latexu...


úte 18. led 2011 18:23:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já používám TeXnicCenter, už asi pět let a pořád jsem spokojená.
Jo, to první nastavení všeho dá někdy docela zabrat, ale jak se to udělá, je všechno už v pohodě.
Mně navadí, že to nevidim hned, já to nějak nepotřebuju. Prostě píše a čas od času to přeložim, abych viděla, jak to vypadá. Je to pár vteřin, takže tohle mi nevadí...
Je to asi o zvyku, já nevim... i když mám pocit, že mi ani na začátku nevaidlo, že to nevidim hned... Už kvůli výsledku, ten fakt stojí za to. Hlavně když potřebuješ nějakou matematiku. Já v tom psala (tehdy ještě v plainTeXu, teda v csplainu) i protokoly z laborek z fyziky :D
A od jistý doby vlastně asi všechny práce, který ve škole odevzdávám, dokonce i úkoly, co jsou na jednu stránku :D
Ani prezentaci neudělám jinak než pomocí LaTeXu :D
Takže v CV budu trochu lhát, když budu tvrdit, že ovládám tyhle kancelářský balíky :D Jako umim s nima zacházet, ale téměř to nepoužívám, takže kdybych to náhodou potřebovala, budu se do toho muset dostat :D


úte 18. led 2011 18:42:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo do CV si to klidně napiš, to zmákneš, stejně to tam píšou i lidi co neuměj ani zarovnat text do bloku... :-D
A dělat prezentace v Latexu mi příde docela úchylný už, ale dobře no... :-D Nikdy sem to nezkoušel...
Jo, hlavní bude to, že mi vadí, že hned nevidim výsledek. Asi bych si zvyknul, ale stejně... :-)


úte 18. led 2011 19:12:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Wow, teologická, pěkný :) Co všechno můžeš eventuelně dělat po jejím vystudování?
Sorry za blbý otázky, zajímá mě to a sem nevzdělaná.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


úte 18. led 2011 19:16:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz