Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 8:19:07



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jako já to mám srovnaný a uklizený (teda teď, když se snažim věnovat se přípravě na státnice, se mi občas něco válí na stole :D), ale prostě mi vadí, že to tady mám :D
Ale teď mi došlo, že skripta vlastně nemohu vyhodit, neb nejsou moje, zásadně si je půjčuju z knihovny :D
Ale poznámky poletěj! :D Hlavně ty, co si dělám k těm státnicovým předmětům. Jestli je udělám, tak si to co nejdřív zamířim k popelnici s tříděným odpadem a budu doufat, že ty papíry ve svém příštím životě poslouží něčemu příjemnějšímu :D

D_M: koncem ledna. takže za chvíli :D
Pravda, až budu moc vyhodit celou složku "škola" -- to bude taky super pocit :D No, možná si z nějakejch nostalgickejch důvodů ponechám nějaký semestrálky a diplomku, tu mám ostatně jenom v elektronický podobě :D


sob 08. led 2011 22:20:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
není to trošku blbost, když už si děláš tu práci s těma poznámkama, že bys je vyhodila? :) kdykoli bys tam mohla něco dohledat...

já neměl nikdy skripta ani sešit...


sob 08. led 2011 22:24:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jeremy: No jo, ale tady se lidi baví o škole, ne o fildě. :-D
Sešity taky nevedu, vždycky si dělám poznámky na papíry, které potom ztrácím. :-D Skripta/učebnice se vždycky snažím sehnat v el. podobě, ale ne vždy se mi to podaří a ne vždy je to možné...


sob 08. led 2011 22:26:35
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Co můžu, to vyhodim. Jo, párkrát jsem toho už litovala, ale bylo to kvůli tomu, že by se mi to hodilo do dalšího předmětu. Teď už žádnej další nebude :)
A nic potřebnýho do života tam nenajdu... Nebo myslíš, že nějaký konečný automaty někdy budu potřebovat? :D Jako i kdyby jo, tak si to najdu... Přece to nebudu doma skladovat...

Max: jo, když to jde, taky jsem stála spíš o el. podobu, ale to rozhodně nešlo vždycky...
A s těma papírama jsem na tom stejně, sešit jsem měla naposled v prváku na matfyzu, pak jsem odešla a můj (školní) život už nikdy nebyl tak uspořádaný jako tehdy :D


sob 08. led 2011 22:31:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jůůů konečné automaty? To je jedna z mých státnicových podotázek... :-D Vtip je v tom, že moc netušim co to je, protože sem se takovejm srágorám vždycky vyhejbal... Předmětům toho typu... :-D A dokonce se mi povedlo vyhnout i předmětu, kterej mám nějak záhadně ve státnicích a tohle obsahuje... :-D Čili... Doučíš mě to pak? :-D
Leda by se ti to šiklo, kdybys to někdy mělo využít v práci, ale asi těžko co... :-D


sob 08. led 2011 22:35:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Nám se o tom zmínili v jednom předmětě (já mám fakt pocit, že to byla jenom zmínka :D), připadalo mi to zajímavý, ale dneska si nepamatuju nic, poznámky nemám žádný, jenom nějakou prezentaci, kde vlastně nic neni :D
Takže bych tě asi nic nedoučila :D Teď jsem si stáhla nějaký skripta, snad v nich najdu něco užitečnýho... a jestli mi i ty zbylý otázky z tohodle "předmětu" půjdou podobně rychle, tak budu asi v prdeli :D
Ale jako mně fakt připadá, že některý ty věci, který mám údajně už asi dávno umět, vidim poprvé v životě :D


sob 08. led 2011 22:50:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo, to bude asi normálka... Jak řikám, já mám ve státnicích předmět, kterej sem neměl... :-) Nemám ho ve studijnim plánu... U ostatních to snad bude jakš takš sedět, ale určitě se tam najde něco co sme fakt nedělali... A na zbytek si vzpomenout no... :-D Jen pomyslim na to, že tam sou otázky z předmětu, kterej sem se učil tenkrát tvrdejch 16 dní... To bude boj no.. Ale co, ještě nemám ani diplomku, třeba budu muset prodlužovat... :-D Do státnic mám ještě necelej půl rok... :-)


sob 08. led 2011 23:00:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak učit se na něco 16 dní -- to by mě asi zabilo :D Ale aspoň bych si zvykla a třeba by mi to učení šlo líp :D

Půl roku, to je spousta času... a mimochodem, jak jsi na tom s tou diplomkou, už pilně píšeš, nebo máš zatim spíš jiný starosti?


sob 08. led 2011 23:16:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
No, teď mám ještě 3 zkoušky... Když je dám všechny na první termín, tak pak budu mít ještě 3 týdny do začátku semestru, takže... :-D Takže mám v plánu během tý doby udělat větší část návrhu aplikace... Pak bych měl mít 3 měsíce na to to implementovat, otestovat a napsat diplomku...
A mám celkem dilema co s těma 3 měsícema... Nějak vůbec netušim, kolik mi ta práce fakt zabere času... Bude to místy dost boj, protože sem kromě jediný semestrálky v Javě EE nic nedělal. Takže počítám, že s tim budu místy kapku zápasit. Určitě si přiučim dost novýho :-) No a nevim jak si to mám rozvrhnout.
3 měsíce snad času dost, ale těžko říct... Do školy už na nic asi chodit nebudu, neni na co... Předměty který by mě zajímaly nejsou na mym oboru a nejdou mi zapsat. Musel bych přes žádosti na katedru a to na to kašlu... Mohl bych vzít třeba nějakou pořádnou brigádu k oboru... To by vzalo tak 3 dny v týdnu... Ale já fakt vůbec nemám odhad jestli bych to pak stíhal, protože chci mít ještě minimálně den dva v týdnu volno... :-D Přece jen je to diplomka a v porovnání kreditů by to mělo bejt asi 3x větší jak bakule... Tu sem dělal ještě při výuce a měl sem to celkem tip top...
Asi uvidim jak na tom budu začátkem semestru no. Ještě mě napadla, taktika, že bych na tom začal makat intenzivně od začátku a pak by holt zbyl čas třeba už rovnou na nějakou pořádnou práci nebo bych to stejně sotva stíhal... :-D A třeba stejně ještě nedám jeden sračkovej předmět a budu si muset ještě něco zapsat...


sob 08. led 2011 23:36:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Radila bych ti dělat na tom intenzivně od začátku, třeba pak budeš mít volno, nebo aspoň víc času na státnice :D
Lepší než se flákat a pak to dohánět na poslední chvíli (jako já :D)
A ty 3 zkoušky dáš určitě v pohodě, vždyť seš pilnej student :) :D

Já zrovna přemejšlim, jakou podobu dát tý pitomý prezentaci k tý obhajobě diplomky. Nevim, jakej styl vybrat, kdybyste mi někdo chtěl pomoct, můžete :D tady jsou: http://deic.uab.es/~iblanes/beamer_gall ... theme.html
Nemusí to bejt laděný do modra, můžu mít jakoukoliv barvu, ale ta modrá se možná hodí nejvíc, já nevim... Matně si vzpomínám, že u bakalářky jsem měla asi to poslední, co tam je, a nechala jsem to modrý, ale jak to vypadalo a jestli to působilo dobře, netuším :D


sob 08. led 2011 23:45:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz