Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 10:28:45



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 100  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly III. 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Já bych dítě asi fakt nebila. Dát jeden pohlavek (ne nic opravdu bolestivýho) nebo plácnout přes zadek -- to jo, ale víc asi fakt ne.

Po jistých zkušenostech (osobních) opravdu nevidim v násilí řešení jakýhokoliv problému.


pon 03. led 2011 22:15:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
linda píše:
Já bych dítě asi fakt nebila. Dát jeden pohlavek (ne nic opravdu bolestivýho) nebo plácnout přes zadek -- to jo, ale víc asi fakt ne.

Já bych klidně mlátil cizí... :-D Většinu teda... Vlastní asi těžko no. To bude ten kámen úrazu... :D :(
Ale učit na základce, tak teda jako nevim. Elektrickej obušek by tam měli povolit... :-D


pon 03. led 2011 22:22:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Právě první stupeň na základce ještě de, ty děcka maj přece jen z učitelů ještě respekt, ale druhej stupeň je sebevražda. Navíc mamka učí u nás na vesnici, kde je jen první stupeň a v každým ročníku je max 20 děcek, takže je to ještě víc v pohodě. A ti prvňáčci sou prý fakt takoví, že se daj ještě dobře zpracovat. Nebo já to řekla blbě, děcka blbý nejsou, blbý sou v dnešní době někteří jejich rodiče. Dřív prostě když dítě něco neumělo, nešlo mu to tak dobře, tak doma ho rodiče přinutili se učit, bo se s ním učili, dneska od mamky slyším případy, že třeba jeden kluk prohlašuje, že na co se učit, když jeho táta se taky neučil a vydělává tolik a tolik (ten kluk tohle slyší doma od táty..kterej je mimochodem děsnej "inteligent")...
Ale co je pravda, že v dnešní době sou děcka strašně levý, sice je fajn že umí třeba už v 5 letech s počítačem, ale v tělocviku prý většina neumí ani kotoul vpřed. A takový to vystřihování, lepení, modelování z plastelíny, skládání stavebnic a podobný kravinky, to je taky hrozný. Nejde o to umět vystřihnout pravidelný kolečko z papíru, ale ty děcka prý nemaj vůbec rozvinutý nějaký ty drobný motorický schopnosti, na všechno sou hrozný dřeva skrz tady tohle. Je to tím, že za mě měl počítač málokdo a nejdřív po roce 97 a já sem osobně ráda že dětství sem prolítala venku s děckama, lezla po stromech, hrála fotbal, vybíjenou...Co si pamatuju já, tak vždycky sme strašně rádi měli výtvarku, tělocvik a ty různý praktický činnosti bo jak se tomu říká a dneska některý děcka nad tím ohrnujou nos apod. Přitom za nás se fakt maximálně modelovalo z plastelíny, dneska maj ve škole ty haranti různý stavebnice, batikujou, vyráběj různou bižuterii z keramiky a korálků atd. atd....
Né že všichno by byli děsný lemry, ale ten počet hodně narostl a to je jenom jedna generace ode mě.

Tělesný tresty...já tím myslela taky jen naplácání na prdel nebo pohlavek maximálně, děcka bych taky nebyla. De spíš o to, že někteří rodiče nechaj to dítě dělat si co chce a ještě si myslí, jak je to jejich děcko skvělí. Když pak vyvede ve škole nějakej průser, tak tam naletí úplně bez sebe že tohle by jejich děcko nikdy neudělalo a přitom vůbec neví co jim dělá za zády, když ví, že mu nic nehrozí.

_________________
Obrázek


pon 03. led 2011 23:43:19
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
jde o to, aby děcka věděly, že když udělají něco špatnýho, dostanou trest... mlácení je taková nejrychlejší forma trestu... nevím jak moc je správný, ale v určitých situacích asi jo... stejně jako je lepší, když se dva chlapi pobijou, než když si dvě ženský dělaj ještě dva roky po konfliktu naschvály... to stejný s děckama... zbití je definitivní a to dítě si to zapamatuje... pozdějš to dokáže zreflektovat... takže v určité míře... ano


úte 04. led 2011 0:55:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Nevím do jakýho topicu to zařadit, tak to dávám sem.
http://www.jimcarrey.com/
Super stránka, člověk si s tím dobře vyhraje, je tam spousta skrytých kravinek atd :) . Akorát to asi chce rychlejší připojení.

_________________
Obrázek


stř 05. led 2011 0:34:32
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
kks jebovo spravené, jim je proste klasik :)


stř 05. led 2011 1:19:24
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Stránky pěkný no :-)
Už ste slyšeli o tom chudinkovi, co to na něj ušili? :-D http://www.novinky.cz/krimi/221404-neme ... -z-d1.html
"Litujete něčeho?
Samozřejmě. Lituju toho, že ten pán do mě narazil"
:lol:
Jako působí fakt věrohodně no... :-D A stejně je to divný. Dyť musej mít policajti nějak nahraný co kdo řikal, když za nima přijeli ne a oni zas nevědi a budou měnit závažnost případu a kdo ví co všechno...
Prostě se srazili 2 mercedesy... Dva chudáci... :-D
Ale to brždění je celkem sviňárna... Prej to neni nic raritního... Prostě předjedeš a prudce zabrzdíš. Ten druhej samozřejmě nestihne včas zareagovat... Pojistný podvody se takhle dělaj nebo co prej... Chyba je to toho kdo nedobrzdil no...
Doufám, že takový hovado nikdy nepotkám.


stř 05. led 2011 11:29:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
http://www.velkaepocha.sk/20060709820/J ... e-dum.html


toto je staré ale ešte som o tom nepočula... šikovník to je ale mal aj šťastie :)


stř 05. led 2011 12:35:47
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jo, kdysi dávno jsem tu o tom myslím psal, říkal nám o tom učitel na přednášce z Mikra. :)


stř 05. led 2011 12:42:17
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Maxipes Fík píše:
Jo, kdysi dávno jsem tu o tom myslím psal, říkal nám o tom učitel na přednášce z Mikra. :)



ja ja v nedelu mám mikro :(


stř 05. led 2011 13:10:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 100  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz