Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 14:33:21



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Foxinbox píše:
To je pravda, chlapi obecně se míň stresujou, klídek pohoda a pak to taky ti haluzáři daj všechno. :D

Jo, přesně :D A ještě se diví, proč je někdo jinej ve stresu :lol:


čtv 16. pro 2010 13:54:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
A ještě do toho stíhaj chlastat pomalu každej den :D

_________________
Obrázek


čtv 16. pro 2010 13:57:05
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo :D Nevim, jak to dělaj, asi jsou prostě nějaký odolnější, no... :D


čtv 16. pro 2010 14:03:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Recitace dopadla bídně, po dvou verších sem se zasekla a budu jí řikat znova až po svátcích :haha: Ale jako než sem to začala řikat, uměla sem to :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


stř 22. pro 2010 19:18:04
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Katuna: tak recitace jsem vždycky nesnášela :D obvykle jsem dostávala 2 (jako většina třídy), protože nám učitelka řekla, že to nebyla recitace, ale odříkávání :D

Nemáte tu někdo zkušenost se studiem další vysoký školy v případě, že máte jednu už ukončenou? Jde mi hlavně o to, kolik se platí. Nedávno mi bejvalej spolužák říkal, že když už mám někde jedno bc. studium ukončený (myšleno ukončené řádně, úspěšnou státnicí :)), tak v případě dalšího studia se sice platí, ale ne tolik, kolik bych platila v případě, že jsem to první neukončila. Jde mi pochopitelně o kombinovanou formu, ale nevim, jestli to má vliv.
Než to začnu někde zjišťovat, nemáte někdo ponětí, jak přesně to funguje? :) Mám sice ještě dost času na rozmyšlenou, ale otázka financí bude mít na rozhodování nemalý vliv... :)

edit: tak jsem zjistila, že si to každá škola asi určuje sama... zajímá mě konkrétně UK, takže kdybyste někdo něco věděl, byla bych vděčná :) Na stránkách tý fakulty nemůžu nic najít a nechce se mi (zatim) psát na studijní :)

edit 2: tak už to vím, nakonec jsem to našla :happy: už se jenom ujistit na studijním, že je to opravdu můj případ :D


pon 27. pro 2010 0:55:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Šmarjá co tě to popadlo? To ti jedno martýrium nestačí? :-D Jedný školy se zbavíš a do další se ženeš? :-D
Taky si řikám, jestli bych to neměl ještě zvážit. Přihlášky bejvaj do konce února cca co? Sice mě trochu mrzí ten rok co bych se ještě mohl flákat a mít studentský výhody, ale co... Potřebuju teď spíš praxi...


pon 27. pro 2010 10:38:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo, do konce února...
Tak já chci (jestli to vůbec zkusim) stejně na kombinovaný, takže bych si o studentských výhodách mohla nechat jenom zdát :D

A co mě to popadlo... já ani nevim :D teda já to chtěla udělat už dávno, ale vždycky jsem si našla milion důvodů, proč to nešlo. Teď už nemám žádný, takže pokud si najdu práci, tak mi nebude bránit snad vůbec nic. No, uvidim, času dost, teď jsou hlavní starosti státnice :D


pon 27. pro 2010 13:41:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Uhm, zvládá tady někdo pravděpodobnost? :) A jako docela jednoduchou, mám ve čtvrtek zkoušku ze statistiky, kde je i pravděpodobnost, ale bylo nám řečeno, že se to máme nějak doučit sami, což jsem samozřejmě zatím neudělal. :-D Jenom by mě zajímalo, jestli mi vychází dobře tento příklad:
Pravděpodobnost, že hasící systém továrny selže je 20%, pravděpodobnost, že selže poplachové zařízení je 10% a pravděpodobnost, že selžou oba najednou jsou 4%. Jaká je pravděpodobnost, že
a) alespoň jeden mechanizmus selže?
b) oba mechanizmy budou fungovat?
c) alespoň jeden mechanizmus bude fungovat?

Jako asi je to úplně jednoduché, ale pravděpodobnost jsem měl naposled někdy před 5 rokama, takže jako moc nevím. :)


úte 04. led 2011 22:37:24
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Už je to rok, sorry... :-D Ale myslim, že tam byl nějakej vzoreček. :-D A taky záleželo na tom, jestli sou ty pravděpodobnosti nějak závislý nebo ne. Víc z místa nevim...

Edit: Jakože myslim, že když máš pst jevu A a pst jevu B a ptáš se na pst obou, tak to snad jen vynásobíš, ale pak tam byly nějaký podmínky, věty a takový sračky... :-D


úte 04. led 2011 22:56:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
a) 24 %
b) 72 %
c) 74 %
nejsem si jistej :D vůbec :D


úte 04. led 2011 23:15:02
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz