Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22. zář 2024 12:30:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 87  Další
 Sraz fanoušků! 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Soviet píše:
Hmm..niekedy fakt nechapem, ako ludia najdu cloveka este aj na facebooku :D
Haluska..
Inak fotky su super..ja mam nejake, ale minimum z klubu, asi dake 3-5 :) Inak viacmenej Brnovky :)

nojo, Soviet :) si tak koukám na FB na ty lidi,co se napsali,že přijdou...koukám na fotky, koho spoznám a najednou ty :) no tka to nešlo jinak ;)

určitě sem hoď i ty Tvoje fotky ! ;)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pon 03. srp 2009 8:59:42
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Obrázek
tohle se mi strašně líbí na tom triku :)


pon 03. srp 2009 10:03:06
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. úno 2008 18:42:41
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Hehe, děkuji :D To je tričko od příbuzných z Francie, strýc se jich zbavoval tak jsem si vzal tady toto :D


pon 03. srp 2009 10:55:52
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 20:04:10
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Nazdar, tak jsem se už pořádně vyspal, potom co jsem se zajížďkou přes Prahu dostal do Kolína v 6 a pak jsem ještě musel nasednout s noťasem a batohem na kolo a dojet do mojí rodné vísky, takže jsem dorazil ve tři čtvrtě na 7, mrtev. :lol:

Předně musím poděkovat za to že jste mě na tom chodníku vyslechli! Díky moc, alespoň jsem nevážil cestu nadarmo. Díky moc :mrk: :arm:

Jsem rád, že se vám sraz líbil, i když po organizační stránce to moc nevyšlo. Naštěstí SOADr hráli výborně a lituji, že jsem si taky nemohl skočit, protože jsem byl hnusně střízlivý :lol: (Musím se přiznat, že v jednu chvíli jsem se přistihl jak si s nimi vyřvávám hlasivky, než mi došlo, že bych si neměl vyřvat hlas, když budu ještě mluvit, no stejně to nakonec nebylo jak to mělo být :( ) Škoda, že ani z akustických verzím kvůli špatnému nazvučení a (možná, že je to neslušnost takhle rýpat) ale myslím, že vrchol večera , vystoupení SOADr, mělo být nakonec. Na Přerováky už v podstatě polovina lidí nedávala pozor. Takže jsem měl pomalu štěstí, že jsem nevystupoval, (ne že bych si snad myslel, že to majitel zrušil z dobroty srdce) protože by mě asi moc lidí neposlouchalo a mohl by to být docela trapas. Mimochodem, ten refárát o genocidě byl pro takovou akci asi příliš dlouhý, jestli bude nějaké příště, tak to určitě trochu zkrátím, tady jsem přestřelil zas já.

No ještě jedna věc, naposled co jsem vás viděl jsem říkal, že se jdu podívat jak jedou vlaky a že se vrátím, no taky jsem se vrátil i když pozdě. Už jsem v Metru na nikoho známého nenarazil. Navíc před klubem byla cedule, že tam vystupuje nějaký DJ. (byl to ten co naklusal hrát hned po bývalých SOADr z Přerova) Takhle s náma majitel klubu pěkně vypekl. Vlastě za těch 7,5 tisíce jsme měli jen blbě nazvučeno a pódium na 2 hodiny. Sraz pak vlastně rozpustil ten DJ, protože jak chcete dělat sraz, když veškerá komunikace musí probíhat jako tichá pošta jen s tím rozdílem, že tomu člověku vedle vás musíte řvát do ucha z plných plic. No to jsem se dostal trochu někam jinam, takže vrátil jsem se do klubu, nenašel jsem tam nikoho dokonce ani svůj transparent co visel nad pódiem, i když jsem se po něm ptal u obsluhy.

Tak snad už jen připomenout, že koncert se opravdu vydařil a že jak kapelu tak vás z fóra bych zas rád někdy viděl.
Ještě jedou díky za tu "seanci" na chodníku, bylo to pro mě super!
A ještě díky Brontosaurovi za informace o SOAD a genocidě, které mi poskytl.

_________________
Obrázek
Nikdy to nebylo, co to bývalo....


pon 03. srp 2009 11:14:40
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
no na tu plachtu se mě ptal nějakej týpan, ale já nevěděl komu to patří a potom to někdo sundal... já myslel že někdo z revialu, ale asi to spíš byl ten týpek ne :-?


pon 03. srp 2009 13:17:46
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Plachta byla hustá, všimnul sem si na fotkách. Dobrej nápad... :D (pro neznalý - podle Andyho měli stejnou plachtu i SOAD při jejich prvnim vystoupení :) )
Fotky pěkný, viděl sem je na facebooku, stahovat je teda nemusim :) Doufám, že se časem ukáže ještě nějaký videjko. Rád bych viděl pařícího Litera, když tady o něm všichni básníte :D

Jo a jinak sem koukal, že 25.09.09 hrajou SOADr v Praze :) Je to pátek, možná by takovej malej spich nebyl špatnej... Komu by se chtělo do Prahy...

No a podle toho co psal ZYX na webu soadr, tak ten akustickej revival by mohl něco nahrát... Tak by pak bylo fajn si to v klidu doma poslechnout..


pon 03. srp 2009 13:27:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Jojo, na to pražský vystoupení jsem dneska taky koukal :)
Budu se hodně snažit dorazit... snad mi to vyjde, jelikož táta má ten den narozeniny :)
Tak doufám, že ještě někdo dorazíte :)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pon 03. srp 2009 14:11:59
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 20:04:10
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Jo Praha to je pro mě jiné kafe než Brno, mám to daleko blíž navíc tam mám kde přespat, takže do Prahy se dojedu podívat skoro na 100 %. Už jsem se o tom ve spěchu bavil i se Suxem, ale zatím nevím jestli tam budu moct říct pár slov o genocidě, ale dorazím tam takřka najisto.

_________________
Obrázek
Nikdy to nebylo, co to bývalo....


pon 03. srp 2009 16:28:38
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Hm, no uz je to skolni rok, takze teda nevim... Asi bych dojel leda za predpokladu, ze se nas tam sejde vic...


pon 03. srp 2009 16:39:51
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Máňa: no my sme aj chvílu ešte posedeli v tom klube...ale ked zahrali Toma Jonesa a jeho Sex Bomb, sme si povedali, že sa radšej poberieme, jako nič proti Tomovi, ale nejako som sa celý ten čas pripravovala že to bude čisto metalový večer... :happy:
...ja som myslela že si nakoniec už išiel na ten vlak... :)

_________________
Obrázek


pon 03. srp 2009 16:46:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz