Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22. zář 2024 16:24:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 87  Další
 Sraz fanoušků! 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Fotka: :up: :rock: To je sešlost panečku :D Kde to je? Samý zrcadlo a skřínky... :shock: Dívčí pokoj? :D

Nějaký ty potíže se objeví vždycky, obvzlášť když je to první akce takovýho druhu... Ale podle ohlasů to zas až tak moc nevadilo...
Ještě by mě zajímalo kolik tam bylo tak lidí a jestli se ten pronájem nakonec zaplatil?


ned 02. srp 2009 11:39:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. úno 2008 18:42:41
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Bylo 109 platících z čehož 90 platilo po 80,- a cca 19 lidí po 50 (registrovaní z facebooku). Pan majitel chtěl na začátku koncertu osm tisíc, prý jsme se na tom totiž domluvili - přičemž nedomluvili, tak pak byl trochu nervní a.... když se mělo platit, tak řekl že mu bude stačit "pouze" 7 500,-, protože prý přišlo málo lidí - od té doby nenavázal ani oční kontakt s námi.
Takže jsme víceméně akustickému SOAD nic nezaplatili, což nás mrzí a je zase mrzí neschopnost pořádného nazvučení, o které se pan pořadatel a zvukař v jedné osobě měl postarat. Nezaplatili jsme zdaleka vše, co jsme měli ani výběrčímu a cesťáky...se zaplatily SOADr tak nějak... tak tak, ale žádný zisk zkrátka nebyl (jsme rádi že alespoň klub se zaplatil). Ještě jsem slyšel od našeho basáka, že pan majitel si stěžoval na rozbitý mikrofon (nebo stojan) a chtěl ho po nás zaplatit, ale o tom se pak už dál nemluvilo tak to nic nebylo snad... Každopádně příští sraz bude určitě jinde, pokud nějaký bude - uvidíme podle ohlasů apod..
Každopádně moc vám chci poděkovat za účast, byli jste skvělí a byl to tak nějak... můj splněný sen... :)


ned 02. srp 2009 11:47:38
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Brontík: to je fotené v backstagu, už po koncerte, ked už tam nikto nebol...tak sme tam nabehli, a fotili sa jak šialení fanúšikovia :lol:

tiež sklamanie z nevydareného premietania a prednášky o genocide >:o ...ale aj tak dakujeme Máňovi za sukromné prednesenie prednášky pred klubom na zemi... :)

_________________
Obrázek


ned 02. srp 2009 11:53:34
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Tak to je dobře, že se zaplatil aspoň ten klub, i když docela těsně. Na facebooku sem koukal, že účast potvrdilo 72 lidí... Tak to sice moc do počtu nevychází, ale co... Pan majitel byl koukám docela týpek... :D Těžko říct, jestli by třeba do Prahy dorazilo víc lidí. Možná o trochu, ale nevim no.. Asi je tak trochu kámen úrazu v tom, že maj prostě SOAD pauzu a tudíž zájem upadá, držej se jen skalní příznivci :) Třeba za pár let to daj zas dohromady, vzbuděj pozornost a to bude vhodná chvíle pro sraz č. 2, když se vám bude chtít...


ned 02. srp 2009 11:57:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
další sraz musí být, kdydž mi nevyšlo tohle :( jinak fotka parádní :up: :up:


ned 02. srp 2009 12:08:01
Profil ICQ
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Hehe, supr fotka :) Fakt tam mám svatozář :D
Jinak Suxi, byli jste fakt výborní, občas jsi byl fakt jako Daronovo dvojče :D
Jsem se musel občas smát a nebyl jsem jedinej. ZYX za bicími se při pohledu na tebe taky dobře bavil :D Ondra do toho taky dal naprosto všechno. Basáka jsem, přiznám se, moc neregistroval :oops:
Takže díky za úžasnej zážitek :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 02. srp 2009 13:33:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Tak konecne jsem dopajdal dom.

Koncert teda fakt super, hrali jste asi nejlip, co jsem vas videl. Akorat me teda bolel palec na noze, na ktery mne samozrejme nekdo hned pri prvni pisnicce slapl, takze jsem potom nemohl pogovat a radit, jak bych se predstavoval... :)
Literek fakt nekecal, kdyz rikal, ze je to magor a ze si to o nem hodne lidi mysli :)
No a jinak sraz byl taky moc fajn, akurat skoda, ze nas tam bylo moc malo. Vy, co jste tam nebyli, polepsete se :)
A dekuju Manovi za prednasku, byla velmi poucna a zajimava.

Tos at vas co nejdriv zase uvidim :)


ned 02. srp 2009 14:53:39
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
jo jo taky sem už dojel umyl se a nažral pořádného jídla

nj já vám říkal že sem cáklej :D ale tak jinak sme si to užili dobře a příště se nás musí teda určitě sejít víc :)

jo s tym děkováním se taky připojím takže díky máňo bylo to skvělý jak sme tam seděli na ulici jako socky a poslouchali tu přednášku :)


ned 02. srp 2009 15:15:26
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. úno 2008 18:42:41
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
MaxFriik píše:

Koncert teda fakt super, hrali jste asi nejlip, co jsem vas videl.



Tak to jsem rád, že jde vidět zlepšení z naší strany, protože se opravdu... snažíme =) Po dlouhé době co jsme na koncertě hráli i Mr. Jacka a poprve co jsme zapomněli dát do setlistu toxicity... které jste ale správně poznali, že tam chybělo a tak jsme ho pak odehráli =)

2 Hawkey: Nevím jestli bych chtěl být jeho dvojče, byl bych pak takový zakrslý a kdoví co ještě by mi zakrslo - viz. řešení daronových komplexů v songu Cigaro :D:D:D:D

Liter Poeta = šílenec =)


ned 02. srp 2009 15:50:15
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
sem si zahrál na takovýho toho hysterickýho fanouška a začalo mě to pak ňák bavit :D
ale sám se divím kde se ve mně vzalo tolik energie :-? :D


ned 02. srp 2009 16:08:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz