Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22. zář 2024 18:32:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 87  Další
 Sraz fanoušků! 
Autor Zpráva
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
flyerkuba: no toš tak brzo tam teda nebudem :D


sob 01. srp 2009 11:57:53
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
flyerkuba: neozer se, jeste nez to zacne! :-D

No nic, ja jdu neco podelat na zahradu a taky uz povalim, jeste si musim povlect periny :-D


sob 01. srp 2009 12:02:45
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Dakujem, za perfektny koncert SOAD r.. Stretko bolo perfektne..Okolo 14:00 som dorazil do Brna, kde som si to cele schodil, aby som postihal vsetko, ako som potreboval..Celkom pekne mesto..
O dakej 19:10 som sa dovalil do klubu a sadol k baru, kde som si schuti na wifi na mobile porobil, este dake sukromne veci..
KEd som si hodil druhe pivo, tak zrazu sa umna zjavi premna neznama osoba a opyta sa: "Ty niesi nahodou Soviet". Sprvu vymlety som nechapal, ale potom, ked mi uzrejmil, ze su z fora, tak mi bolo jasne :)
Dakujem, teda, ze ma niekto zazrace spoznal..Spoznal som zas raz dobru particku ludi..
Koncert bol super..vyskakal, vyblacal som sa poriadne..A este stale mam zalahnute v usiach..Bus na 23:00 som stihol akurat, i ked som donho nastupoval spoteny a vsetci zazerali, ze co som za bezdaka :D
Takze diki moc este raz a snad akciu niekedy zopakujeme.


ned 02. srp 2009 8:24:14
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Bylo to supr!!!! :) :rock:
SOADr výborní, akustické vystoupení toho druhýho revivalu se podle mě moc nepovedlo, ale stejně mi to bylo jedno, protože jsem byl vyšťavenej jak kráva. Dneska, když jsem po ránu pozdravil rodiče, tak jsem se lekl, čím hlasem to mluvím, protože ten chraplavej hlubokej hlas neznám :D
Liter řádil jak magor, skákal na pódium, jednu chvíli zpíval do mikrofonu... prostě borec :D
Akorát škoda, že nebylo promítání koncertů :(
Přednášku o genocidě nám skalním z fóra... (jak jste mu říkali? Máňa? :D Nebo tak ňák...) pustil před klubem na noťasu, takže aspoň o tu jsme nepřišli :)
Takže teď se musím probrat, protože za půl hodiny jdu hrát fotbal :D

Zdravím Litera, Maxe, Dvojčata, Flyerkubu, Sovieta a Martina, který se krapet ožral, ale tu A.T.W.U nakonec zvládnul :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 02. srp 2009 8:37:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
ľudiaaa tiež vám chcem všetkým poďakovať za super večer, sedím si tu na chodbe, lucia s kubom ešte zarezávajú a ja som si práve dopozerala fotky a videá
trhám si vlasy, že som nefotila viacej, ale aspoň niečo máme :)
jedine čo má sere, že to video ako martin (pre nezúčastnených literov kamarát) hrá A.T.W.U a liter mu do toho spieva nemôžem nájsť, asi som ho krava omylom vymazala, kurnaaa to ma neskutočne serie, pretože bolo perfektné
inak liter poriadny magor :D na pódium ho bolo vidieť tak často až by si človek myslel, že patrí ku kapele a keď nebol na póium tak řádil v publikum... všetci sa vlasne celkom slušne vypogovali a zo všetkých lialo
koncert SOADr bol skvelý, fakt nechápem kde v sebe berú toľko energie

čo ma nasralo, že majiteľ klubu zakázal to premietanie videí aj prednášku o arménskej genocíde odôvodneným, že ľudia sú už moc opití... takže vlastne po koncerte SOADr a ešte krátkom koncerte akustického revivalu už ništ nebolo, žiadne premietanie, žiady soad okolo nás... :(
Máňa bol z toho dosť sklamaný, jeho prednášku sme si pozreli vonku pred klubom

s maxom, kubom a literom sme to ešte zavŕšili v čiernej hore na pivku a potom sme sa presunuli na miesto odpočinku

ľudia musíme to ešte zopakovať!


ned 02. srp 2009 9:54:49
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
:) tka koukám, že jem přišel a o pořádnou pařbu, no Litera bych chtěl vidět na tom půdiu :D si nějak nedokážu představit :( ale je faj že Vám to tak vyšlo :up: :tlesk:


ned 02. srp 2009 10:14:45
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Jj, dobře že ste se bavili :) Sem zvědavej na nějaký videa a fotky...
To promítání a přednáška měla bejt spíš na začátku. Nevim jak to bylo naplánovaný no. Je jasný, že po koncertě sou lidi moc rozjetý... Ale nechápu důvod přoč to majitel zakázal, co se mu jako nezdálo :-?


ned 02. srp 2009 10:17:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
tiež si myslím, že to mali dať pred koncertom, sme tam sedeli už od siedmej a do deviatej sa nič nedialo, vtedy sa to mohlo všetko pekne pustiť...
fotky sem hodím, len čo dojdem z brna, kábel na foťák som totiž nechala doma


ned 02. srp 2009 10:29:55
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Obrázek


ned 02. srp 2009 11:25:24
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. úno 2008 18:42:41
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Chtěl bych vám všem poděkovat za účast a částečně osvětlit, proč došlo k různým pochybením a problémům.
Promítání o genocidě jsme nemohli uskutečnit v klubu, protože materiály (také SOAD videa) byly na notebooku, jenže pan majitel potřeboval cinč aby to propojil, nebo to celé mít smahnuté na DVD, jenže on tam měl jen DVD přehrávač a ty jsou známé tím, že to na jednom jede a na druhém ne-e (sám mám tu zkušenost že jsem si napálil SOAD v Avi, protože starý DVD přehrávač to bral, pak se koupil DVD rekordér a ten bral už jen MPEG formát). Takže ono promítací zařízení víceméně bylo… nepoužitelné, i když ZYX společně s našim basákem Tomem se snažili sehnat cinče, jakmile se to dozvěděli, bohužel nepochodili a do klubu přišli až o půl deváté (po sedmé vyrazili hledat cinč, kdy už jsem měli věci aspoň nazvučené, ale myslím si že pan majitel toto už mohl mít zaopatřené – málokdo promítá prezentaci jinak než přes PC)…
Také akustické představení SOADr bylo postiženo špatným nazvučením, kdy solová kytara nebyla slyšet – když se k ní dal mikrofon tak to začalo pískat a proto… ty vyhrávky co tam předváděl štěpán nešly slyšet, kdy pan majitel mu řekl že by si měl pořídit elektroakustickou kytaru a odůvodnil to tak, že 90 % akustických kapel hraje na elektroakustiky – přitom elektroakustika má horší zvuk, není to tak konkrétní a prostě…to byl kec. Navíc v takovém klubu a nemít pořádné mikrofony, které by pobraly solovou kytaru – nevím nevím.
Zkrátka za osm tisíc pronájmu bych čekal lepší vybavení nebo alespoň uznání chyby, nehledě na to jaké zisky byly z alkoholu apod., protože jste opravdu… kalili =).
Na příště máme alespoň poučení, že si pronajmeme nějaký klub do 4 tisíc, třeba melodku (nebo to uděláme klidně v praze), nějak si pronajmeme „normální“ promítací zařízení a uděláme to jako… první SOADr akustické, přednáška o genocidě a na konec SOADr vystoupení.
Osobně je mi líto, že to promítání genocidy neproběhlo ve velkém, protože jsem se opravdu na to těšil… aby konečně někdo o tom mohl říct tolika lidem a toto byla příležitost jak cyp, takže mě to opravdu mrzí, zvlášť když vím že Maňa se o to opravdu zajímá, má v tom přehled apod. – ne jak redaktoři z novin co čtou zprávy a nic neví.
Abych to shrnul, tak z našeho vystoupení jsem měl dobrý pocit, bohužel celá kapela pak spolu i s dalšími lidmi měla jistě špatný pocit jak ze špatného nazvučení akustického SOAD, tak i to, že nemohla být genocida plus speciální videa SOAD.


ned 02. srp 2009 11:32:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz