Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 12:24:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 80  Další
 Gamesy 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
Tak jsem prave dohral tohle: http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/braid

Docela pekna indie hra, docela makacka na mozek, obcas jsem si vubec nevedel rady, ale na youtube jsou nastesti walkthrough-ty :) Pribeh jsem ale totalne nepobral :-D Ten byl na me moc poeticky a filozoficky :)


čtv 02. črc 2009 13:07:13
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Vypadá to zajímavě, i když je to vlastně taková klasika převlečená do novýho kabátu. Jestli je to free tak by to mohlo bejt supr...


čtv 02. črc 2009 13:17:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
Free to neni, klasika to je mozna tak tim zpracovanim, ale hratelnosti je to uplne o necem jinem, nez nejaky Mario neba tak :) Tam jsou neuveritelne hratky s casem a hodne promakane, clovek fakt musel docela premyslet :)


čtv 02. črc 2009 13:25:38
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Tak sem to zkusil a vypadá to pěkně. Problém je v tom, že mi to běží hrozně pomalu... Asi to nezvládá můj noťas... Ale příde mi to dost divný. Hra, plošinova a potřebuje dělo, aby vůbec chodila? :D To sem se to snažil osekat co to šlo a stejně se seká...


čtv 02. črc 2009 18:44:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
To fakt? :) Mne to jelo uplne bez problemu... Holt indie hra, tak uz asi nemeli prachy a cas na optimalizaci... :) Co mas mimochodem za pocitac?

Tedka jsem nainstaloval Beyond Good & Evil. http://www.metacritic.com/games/platfor ... ond%20good


čtv 02. črc 2009 18:46:34
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Pouštěl sem to na notebooku... 1GB RAM, 2 jádra na 1,66 GHz. Problém bude asi grafika... Je to něco integrovanýho... Jako měla by zvládat takovýhle jednoduchý hry, když zvládá jiný klasický (AoE 3 sem pustil a bylo to dost tipťop). Záleží jak je ta hra dělaná no...


čtv 02. črc 2009 20:03:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Gamesy
ja ted stahl toto a moc se na to tesim, jednicka byla celkem dobra, ale bylo znat, ze si tam jeste nejsou moc jisti

http://www.metacritic.com/games/platfor ... f%20juarez


pát 03. črc 2009 8:27:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
^ Jo to vypadá pěkně. První díl bych snad spustil, druhej nevim nevim...
Docela bych si teď něco zahrál zas po dlouhý době. Ale rád bych, něco fakt pořádnýho. :) Ten western vypadá dobře, ale po filmu Tenkrát na Západě nemám na západ vůbec chuť... :D Koukal sem na Stalkera, ale zdá se mi to jako moc střílečka...
Nevíte o něčem pořádnym? :) Hlavně aby to mělo dobrej děj a atmosféru, no a pak i hratelnost... :) A něco staršího, abych to rozběhal... :)
GTA, NFS, většina válečnejch, sporty... To mám prozkoumaný. Naposled sem snad hrál Condemned: Criminal Origins a Half-life a ty považuju za supr...


pát 03. črc 2009 9:26:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Gamesy
Brontosaurus píše:
^ Jo to vypadá pěkně. První díl bych snad spustil, druhej nevim nevim...
Docela bych si teď něco zahrál zas po dlouhý době. Ale rád bych, něco fakt pořádnýho. :) Ten western vypadá dobře, ale po filmu Tenkrát na Západě nemám na západ vůbec chuť... :D Koukal sem na Stalkera, ale zdá se mi to jako moc střílečka...
Nevíte o něčem pořádnym? :) Hlavně aby to mělo dobrej děj a atmosféru, no a pak i hratelnost... :) A něco staršího, abych to rozběhal... :)
GTA, NFS, většina válečnejch, sporty... To mám prozkoumaný. Naposled sem snad hrál Condemned: Criminal Origins a Half-life a ty považuju za supr...

s tim stalkerem nevahej, to neni zas tak moc akcni a hlavne to ma super atmosferu - hral jsem ten prvni, clear sky jen chivli a taky me to bavilo, ale uz to bylo vic akcni

jinak nevim - ja tu mam jeste zaklinace, chci to dohrat znova, abych se dostal k jinemu konci..ten bioshock se mi libil a taky assasins creed bylo fajne


pát 03. črc 2009 9:53:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Zaklínač je na mě moc fantasy... :) Bioshock a Assasins creed vypadaj dost dobře. Jenže sou hrozně velký - nad 6GB... :D
Ale dík za tipy no...


pát 03. črc 2009 10:37:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 80  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz