Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 14:24:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 90  Další
 Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás... 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
JESUS TO BYLA ZAS AKCE! :lol: :lol: :lol: :lol: v brnisku na favále sme to rozjeli :D s bandou muzikologů a mezi nima jeden historik, jeden interaktivec (já) a uměnovědkyně katuša :lol: to sem nežral :D s kamošem bývalym muzikologem sme to rozjeli v rozjezdu :lol: sme dali battle v tančení kolem tyče :lol: a VYHRÁL SEM! :lol: jako první sem předvedl ukázkové točení kolem tyče s rozběhem a jako druhý sem se chytl nohama nahoře a pověsil se hlavou dolů na té tyči :lol: a předtim ještě byl na podiu rapovej battle :D ale tam sem naštěstí nebyl :D tam kamoš bývalej muzikolog totálně setřel dalšího kamoša :lol: no to sem nežral :D a za to všechno může sedum piv, absinth, zlatá tequilla a dvojitej bílej rum :D... no a taky asi docela dost to hulení :lol: no došel sem dom v pět... v sedum sem měl vstávat :lol: nastavil sem si čtyři budíky...vzbudil sem se v jedenáct :lol: 10:50 mě začínala hodina ve které sem měl prezentaci o historii internetu :lol: tak sem se nasnídal a vyrazil... šel sem si ještě text té prezentace vytisknout... jenomže když ten týpek v copy centru řekl "čtyři koruny" tak sem netušil, že jediný co mu můžu nabídnout byla jedna koruna a trsátko :lol: ale slitoval se (i když sem se tomu smál) a prej příště :lol: no odprezentoval sem takovým...zastřeným hlasem :lol: pak sem jel dom šalinou a volal mě spolupracovník z brigády a až na konci telefonátu sem pochopil o co se jedná, ale nepamatoval sem si skoro nic z toho co říkal, ale prej zavolá zejtra :lol: no a tet se du chystat do posilovny :lol: to je kurva smajlíků :D nic pro epileptiky :lol:


stř 18. bře 2009 14:42:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Jeremyrook píše:
jako druhý sem se chytl nohama nahoře a pověsil se hlavou dolů na té tyči :lol:


Joooo, pri tomhle jsem si nejsis nalomil klicni kost :-D (nebyl jsem u doktora, ale asi mesic jsem nemohl zvednout ruku a dodnes tam mam takovou vynouleninu :)) Jsem to kdysi delal ozraly a to bylo v pohode, ale pak jsem byl jen tak malicko napity, ale byl jsem vybidnut, at to ukazu a jak clovek neni ozraly, tak to proste nejde :)

No ale jinak vidim dobra akce :)


stř 18. bře 2009 15:16:07
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
mno ale predstav si ako to robí dvojmetrový chlap.. :D

hej bolo super, ten rapový duet ma fakt dostal... :lol:

ale akurát tak rozmýšľam nad tým mojím nemočením... bo keď to na mňa prišlo tak mi postačil aj strom na Mendláku... :D vďaka bohu za tmu...


stř 18. bře 2009 15:55:53
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
tak v posilovně sem tu opicu vysportoval :D a šlo mě to docela dobře :D nad očekávání :D

Max: huh :D vidim, že si skiller :D já bych to skoro za střízliva neudělal :D ale asi sem si taky zlomil kost :D prdelní kost :lol: páč sem si v posilce sedl na rotoped a nemohl sem to vydržet jak mě bolel zadek :lol: Hej a byla to dobrá akce :D tady s těma lidma je to dycky masakr :lol: s kamošem muzikologem sme pobavili všechny na favále opět mlácením hlavou :D a Standa navíc předvedl opičí tanec doprovázený opičím křikem, což uplně odrovnalo jednu skupinku holek :lol:

katuš: aspon poroste..stromeček :D


stř 18. bře 2009 17:45:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
:-D ted jsem přišel z hospody...dlouho jsem nikde nebyl a měl jsem ted 3× 12° docela mě to uvrhlo do nálady :)


stř 18. bře 2009 21:34:21
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Jo no, jak clovek dlouho nepije, tak pak staci min. Proto uz nechodim tak casto do hospody a aspon se pak opiju z relativniho mala :)


stř 18. bře 2009 21:38:25
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
:D no ale já zejtra jedu na montáž, jestli to bude střecha jako dneska tak nevim nevim...ještě že jsem se neopil


stř 18. bře 2009 21:43:39
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
jaj :D montáž... to se někdo má :D... taky bych jel vydělávat na montáž... někam daleko a aby tam bylo málo práce :lol:


stř 18. bře 2009 21:56:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
:D tak já si na montáži vydělal jen jednou kilčo...ale tak většinou jen jsem poruce když někdo něco potřebuje, ale mě to vyhovuje, vždycky mi někdo vysvětlí jak co funguje...snad nespadnu :D


stř 18. bře 2009 22:02:43
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
jo no :D já jezdim na montáže jenom taky na takový pomáhání :lol: teda dělám čim dál víc, čim dýl sem v té firmě :D...ale mám 80 na hodinu a proplácí se aj cesta :) takže pěkná brigáda :)


stř 18. bře 2009 22:33:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 90  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz