Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 12:16:16



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 910 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 91  Další
 Ideál mužské krásy 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
včera sme měli zase debatu s kámošem a bráchou a opět sme došli k závěru, že holka prostě potřebuje aby její kluk byl hajzl a měl nad ní trochu navrch...aby ho neměla nikdy jistýho a musela se o něj furt snažit... :D následně přišlo i na kritiku toho pošahanýho zažitýho ideálu, že chlap má byt dobyvatel a nesmí byt citlivej nebo to nesmí ukázat páč pak by to už nebyl ten "MUŽ"... tak co vy na to? :mrgreen:


čtv 01. led 2009 18:03:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
samozřejmě souhlasim s tím, že chlap by měl projevovat city tak jak je cítí o tom žádná. Vpodstatě je pravda i to první, ale tohle přesně si myslí zase holky. Já myslím, že ať chlap nebo ženská to kdo má navrh určuje povaha a teprve potom to ostatní :D


čtv 01. led 2009 22:30:37
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
Jeremyrook píše:
včera sme měli zase debatu s kámošem a bráchou a opět sme došli k závěru, že holka prostě potřebuje aby její kluk byl hajzl a měl nad ní trochu navrch...aby ho neměla nikdy jistýho a musela se o něj furt snažit... :D následně přišlo i na kritiku toho pošahanýho zažitýho ideálu, že chlap má byt dobyvatel a nesmí byt citlivej nebo to nesmí ukázat páč pak by to už nebyl ten "MUŽ"... tak co vy na to? :mrgreen:

to si nemyslim, že by se měla o něj pořád snažit, protože pocit, že ho nemá jistýho zase neni úplně idální

a důvod proč by muž něměl projevovat city? žádnej neni a mělo by tomu tak být


čtv 01. led 2009 22:33:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
počkej jako, že by to mělo být tak, že muži nemají projevovat city


čtv 01. led 2009 22:34:27
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
Taky nejak nevim, proc by chlap nemel projevovat city, je to clovek, ne? :)


čtv 01. led 2009 23:01:07
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
Chlap musí projevovat city ;-)....není to bez citná bestie :-D....

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


čtv 01. led 2009 23:06:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
rizek píše:
to si nemyslim, že by se měla o něj pořád snažit, protože pocit, že ho nemá jistýho zase neni úplně idální

a důvod proč by muž něměl projevovat city? žádnej neni a mělo by tomu tak být

Já nevim, je to otázka na holky :) nicméně z vlastních zkušeností vim, že mět chlapa jistýho až po uši zamilovanýho je největší zabiják vstahu ;)
... no, já s tim taky nesouhlasim a myslim si, že by měl projevovat city, ale prostě jak se holce vybrečíš na rameni, tak už nejsi ten vzor...ta síla, ke které holka vzhlíží a o kterou se může opřít... já nevim :) čekám jak se vyjádří holky :D


čtv 01. led 2009 23:58:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
v podstate s jeremym suhlasím, ale určite to závisí od holky....ja napríklad nenávidím, ked je na mna chalan moc naviazaní, že z jeho strany je toho viac ako z mojej....to je fakt to najhoršie, čo može byť a tým jak sa o mna furt snaží, a chce byť stále so mnou ma vlastne odrádza, možno som divná, ale je to tak :D, jaska že ma musí mať rád, ale nech je to také zdravé zalubenie, nech nie je posadnutý byť so mnou každu minutu, aby mu proste nevadilo, ked sa čo ja viem den-dva neuvidíme...potom si aspon budeme vzácnejší :) uff dufam že sa to nestane raz mne...to že do niekoho zahladím viac ako on do mna..
...ale toto všetko fakt závisí od dievčata...mám kamarátky ktoré proste musia cítiť, že ich má chlap rád, aby im to dokazoval každý chvilu....aj to je v poriadku, to je na každom ako to cíti, ale ja som radšej ked mi to potom dokáže, ked budeme sami... ;) :D ....jj napríklad bozkávanie sa na verejnosti, pred kopou ludí, alebo aj pred priatelmi sa mi moc nepozdáva...nehovorím taký bozk sem-tam to je v poho, ale cucmanie sa pred ludmi sa mi fakt protiví....na to treba sukromie... :)

_________________
Obrázek


pát 02. led 2009 14:56:10
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
no vidite to chlapi :D lusius promluvila :D... ale nejsi divná ;) opravdu to tak funguje i když nad tim třeba holka nepřemýšlí :) mě to třeba vstah zničilo :) ale samozřejmě, můžou byt vyjímky :)


pát 02. led 2009 15:03:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Ideál mužské krásy
njn jeremy ty si fakt velký gentleman...a to myslím vážne, nepoznám pozornejšieho chalana ako si ty.... :happy: ale teda na nás s kaťušou je to až privela :D ...ale si to proste ty, a aj preto ťa máme tak rady ;) ...a nezabudni, raz sa jedna taká nájde, čo to ocení... :)

_________________
Obrázek


pát 02. led 2009 15:11:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 910 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 91  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz