Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 22:22:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 80  Další
 Gamesy 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Gamesy
slasher píše:
Nejde mi instalovat ForceWare a bez toho si nezahraju Far Cry 2 ani Gears of War, ani GTA4 :'(

co to je?
ale neco takoveho se mi tusim u neceho instalovalo..ted se chystam na red alert 3


sob 08. lis 2008 10:11:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Tyjo tak sem se tak těšil na Half-Life 2 epizodu 2... A takový lapálie s tim mám... Než sem to rozběhal a počeštil... Pár hodin v háji... Pak konečně hraju a dostanu se do místa, kde se začne načítat 2. kapitola a konec... Chyba, ende... Tak sem googlil co ta chyba znamená a zjistil sem, že má už několika letou historii a nikdo neví jak to efektivně zpravit... Oficiální návod od tvůrců hry má asi 15. bodů, který se mi fakt nechce akceptovat... Reinstal nepomoch... Budu muset zkusit ovladače, ale na to nemám čas. Když si představim, že bych za to měl ještě zaplatit... Uf..


sob 08. lis 2008 17:49:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
:)
Ja jsem mel potize uz s prvni epizodou, kde jsem nevidel nektere objekty, takze se to nedalo hrat....


sob 08. lis 2008 17:55:11
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Gamesy
MaxFriik píše:
:)
Ja jsem mel potize uz s prvni epizodou, kde jsem nevidel nektere objekty, takze se to nedalo hrat....

Ja taky, asi tejden jsem byl v 1 místnosti, než jsem se z toho nějak vyhrabal, skoro jsem rozflákal ntb


ned 09. lis 2008 18:02:58
Profil ICQ
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. kvě 2008 21:28:28
Příspěvky: 333
Příspěvek Re: Gamesy
Tak jsem právě za půlkou "schánění" hry Stalker: Clear Sky... jejího předchůdce jsem dohrál asi pětkrát (pokaždé s DMP 5.5), a víc jak půlka Sco fóra (včetně všech adminů) tvrdí, že to je blbost, že tuny slibů nejsou dodrženy, a celkově to totálně kazí původní Shadow of Chernobyl... Sem napjatej jako když jsem byl napjatej před 4 lety, kdy jsem instaloval Flashpoint :)

_________________
Otázka: Schvalujete sex ve 14ti?
...
Odpověď: Měli byste všici hrát wowko.

(Podle skutečné události)
Obrázek


ned 09. lis 2008 18:51:33
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
K tomu záseku s Half-Lifem: už sem to tak nějak rozchodil. Pomohlo spustit hru s parametrem -nosound. Už to fachá parádně akorát jednu kapitolu sem musel hrát s tim parametrem = bez zvuku... Ale pak sem to spustil bez parametru a už to jede v pohodě... Asi se tomu nelíběj moje ovladače zvuku (mám integrovanou zvukovku)... :)


ned 09. lis 2008 19:15:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Gamesy
D_M píše:
Tyjo tak sem se tak těšil na Half-Life 2 epizodu 2... A takový lapálie s tim mám... Než sem to rozběhal a počeštil... Pár hodin v háji... Pak konečně hraju a dostanu se do místa, kde se začne načítat 2. kapitola a konec... Chyba, ende... Tak sem googlil co ta chyba znamená a zjistil sem, že má už několika letou historii a nikdo neví jak to efektivně zpravit... Oficiální návod od tvůrců hry má asi 15. bodů, který se mi fakt nechce akceptovat... Reinstal nepomoch... Budu muset zkusit ovladače, ale na to nemám čas. Když si představim, že bych za to měl ještě zaplatit... Uf..

o vidis, ja to koupil za 400kc (epizoda1 a 2 dohromady)...a srat se s tim nemusim


pon 10. lis 2008 10:50:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
rizek píše:
o vidis, ja to koupil za 400kc (epizoda1 a 2 dohromady)...a srat se s tim nemusim

Jasny jenze ja narazel na to, ze samotny cracknuti hry bylo mnohem jednodussi nez odstraneni chyby, ktera by se mi projevila i kdyz bych si tu hru koupil normalne legalne... Kdybych byl prumernej uzivatel a moc tomu nerozumel tak bych si hru koupil, ale diky ty chybe stejne nezahral...


pon 10. lis 2008 11:19:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Gamesy
D_M píše:
rizek píše:
o vidis, ja to koupil za 400kc (epizoda1 a 2 dohromady)...a srat se s tim nemusim

Jasny jenze ja narazel na to, ze samotny cracknuti hry bylo mnohem jednodussi nez odstraneni chyby, ktera by se mi projevila i kdyz bych si tu hru koupil normalne legalne... Kdybych byl prumernej uzivatel a moc tomu nerozumel tak bych si hru koupil, ale diky ty chybe stejne nezahral...

s timto bych moc byt temou neargumetnoval
prave ze jsou u hl chyby, ktere se objevuji behem cracknuti (padan, problemy s vypadavanim textur, blbne zvuk atd...)


pon 10. lis 2008 12:51:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
rizek píše:
s timto bych moc byt temou neargumetnoval
prave ze jsou u hl chyby, ktere se objevuji behem cracknuti (padan, problemy s vypadavanim textur, blbne zvuk atd...)

Ja vim no, jenze ja prave googlil co ta chyba znamena a zjistil sem, ze se objevuje uz od puvodniho Half Life 2 a to i lidem, ktery si koupili original. Proto hodne nadavaji... :) No a proto Valve vydalo ten asi 10 bodovej navod co delat kdyz se ta chyba objevi... Viz tahle diskuze:
Kód:
http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=103912


pon 10. lis 2008 12:54:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 80  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz