Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 0:17:46



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
No, tak hodně štěstí... Málem si mě zlomila, že bych snad i ty uvozovky začal řešit... Možná někdy... :-D


úte 26. dub 2011 8:47:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
No to bys měl! :D
A díky, já se nevzdám, dokud nenajdu uspokojivý řešení, nebo nezjistim, že uspokojivý řešení neexistuje :D


úte 26. dub 2011 12:52:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Ach jo, střední je peklo, je to tak i na vysoký? Já jenom abych si zvedla pojistku...


úte 26. dub 2011 16:13:19
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jak kdy a jak kde... :-D
a jak pro koho asi taky... :-D


úte 26. dub 2011 16:17:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Střední byla největší flákárna, na výšce to (až na zkouškové) pokračuje. :)


úte 26. dub 2011 16:57:27
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
linda píše:
A umí babel věci jako český uvozovky? Mně tam nefunguje příkaz \uv.

Tak mi to tam funguje... Kupodivu... Teď si akorát řikám, že bych měl ty obrázky frknout do spešl sekce, aby to tam nebylo tak rozcrcaný... a skoro hotovo...


čtv 28. dub 2011 11:51:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Hmm, tak další pohovor... Ti první se ještě neozvali, i když slíbili, že daj vědět do konce minulýho měsíce.... Tak jako nevim. Kdyby bylo jasný, že mě nechtěj, tak to řeknou hned ne? :-D Asi sami moc nevědí, co vlastně chtěji... A já holt můžu nastoupit až nejdřív v červenci, tak maj dost času všichni...
Těm druhým sem se zas neozval já... :-D
A dneska třetí... Ti podle mě hledají někoho zkušenějšího... Mít rok praxi, tak se uchytim celkem v pohodě... :-D Prej daj vědět do konce týdne, jestli mě pozvou na 2. kolo... A to spočívá ve 3 hodinovym programátorskym testu... :-D Tak nevim... Snad rači ani ne? :-D
Ve St jedu na další a nasadit diplomku... Pak si dám možná už nuceně voraz, kvůli šprtání na státnice, uvidíme...


pon 02. kvě 2011 15:02:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jak to tady tak čtu, tak se mi ale vůbec nechce jít někam makat po škole :D .

_________________
Obrázek


pon 02. kvě 2011 17:09:00
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Njn, začínám věřit tomu, že mají absolventi problémy s uplatněnim v oboru... A začínám uvažovat nad tim, že ta reforma vysokýho školství by nemusela bejt až tak špatná, kdyby se provedla správně... :-D
Co no, já to zatim beru tak, že mám ještě hodně času (3 měsíce)... Pak to bude horší no... :-D Ale tak co no, v nejhoršim snížim požadavky a vemu třeba to testování místo programování. Nebo se fakt podivám po něčem trochu jinym... Někde začít musim.. :-)


pon 02. kvě 2011 17:20:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
D_M píše:
linda píše:
A umí babel věci jako český uvozovky? Mně tam nefunguje příkaz \uv.

Tak mi to tam funguje... Kupodivu... Teď si akorát řikám, že bych měl ty obrázky frknout do spešl sekce, aby to tam nebylo tak rozcrcaný... a skoro hotovo...

Já nakonec nainstalovala tu poslední verzi a tam mi to funguje taky. Ale pořád se mi nějak nezdaj ty fonty, ale řešení tohoto problému jsem odložila na neurčito... vypadá to, že budu muset slevit ze svejch požadavků :D

Jo, reforma vysokýho školství by byla víc než dobrá...
Ale ty uplatnění určitě najdeš, o tebe obavy nemám :)

Já se v tom obchodě nakonec asi na ničem nedohodnu, ten člověk, co měl odcházet, tam ještě zůstává, ale já už nemám trpělivost na něco čekat, takže budu radši hledat dál :D A hlavně jsem zjistila, že by mě asi zabily ty ranní směny :D No a taky ti spolupracovníci -- byli většinou sice milí, ale já si s nima nemám vůbec co říct (až na jednu mladou ženu). Nikdy bych neřekla, že by mi zrovna tohle mohlo vadit (nebyl by to sice důvod, proč bych z práce někdy odešla nebo do ní nenastoupila, ale je to prostě takový divný). A hlavně jsem si tam za tu kratičkou dobu uvědomila, že to, o čem jsem si myslela, že budu ráda, že se toho na chvíli zbavim, mi naopak začalo chybět -- mužský kolektiv :lol: Já si snad nakonec začnu fakt hledat práci v oboru :D

Ale dneska jsem byla na další tý povinný schůzce na pracáku a ta pani mi jenom oznámila, že tam pro mě fakt nic nemá, takže s prací v oboru to stejně vidim špatně :D
Leč pořád doufám, že si práci najdu co nejdřív, ikdyž na 99% nabídek nemám odvahu odpovědět :D Hlavně doufám, že si ji najdu dřív, než z toho, že ji nemám, začnu mít depresivní stavy (zatim jsem pořád poměrně dobře naladěná a v pohodě) :)


pon 02. kvě 2011 19:02:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz