Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 8:28:55



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Hanz: díky :) Já doufám, že to bude dobrý. Zatim jsem tam byla párkrát (brigádně) a docela dobrý, celej den je co dělat, takže se nenudim (nuda je asi to nejhorší, co může v práci člověka potkat :D).

D_M: dík :)
Proč fail českýho školství? :D
Já nevim, možná by se tam něco našlo, ale pochybuju, že by mi to připadalo zajímavý...


pát 04. bře 2011 22:39:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Prostě mi přijde, že když si 5 let, ne počkat na dopravce ?6 let?, studovala, tak bys měla najít nějakou práci, kde bys to co ses naučila využila. Přijde mi, že prodavačku ve zdravý výživě bys mohla dělat i bez titulu... Ale tak možná ti to tam přijde zajímavý a tak, ale přijde mi to prostě trochu nevyužití potenciálu...

Mimochodem, kde je ten obchod? ;-) :-D


pát 04. bře 2011 23:08:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
No jo, ale tak tohle je spíš můj fail, já se tomu, čím mě ta škola 6 let obtěžovala, opravdu věnovat nechci :D
Teď si chci odpočinout (od všeho, co souvisí s dopravou :D).

Chtěl by sis něco koupit, jo? :D Já nevěděla, že se zajímáš o zdravou výživu :D


pát 04. bře 2011 23:30:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak taky sem uvažoval o tom, že bych se konečně oprostil od počítačů a ne se jim věnoval zas dalších pár desítek let... :-D Ale co má člověk dělat, když potřebuje prachy... :-) A zatim mě až tolik neserou ještě... :-D

Já a zdravá výživa? :-D To je moje druhý jméno ;-) :-D Potřebuju nějaký nový to... zrní nebo co to tam prodáváte.. :-D Tak se chci stavit, abys mi poradila, který vlastně potřebuju... ;-)


sob 05. bře 2011 9:39:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
inak zistila som, že asi fakt nebudem musieť ísť na úrad práce a to vďaka môjmu dialkovému štúdiu... ako u vás v ČR tak aj u nás do 26 rokov aj pri diaľkovom štúdiu platí mne zdravodné poistenie štát... tak fajn :)
akurát ešte neviem čo znamenajú sociálne odvody, to sú prídavky na dieťa? lebo to si prej platí študent sám... len neviem čo to presne je... :lol:


sob 05. bře 2011 10:12:04
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
D_M: no, já v tomhle moc odbornice nejsem, to bych tě asi poslala za kolegou nebo kolegyní :D
Jako ty ke svýmu oboru nemáš odpor, tak se tomu klidně můžeš věnovat... A určitě to má budoucnost. Ten můj sice asi taky, ale já o to prostě nějak nestojim. A chci mít čas na případný další studium :D To bych tady měla, prostě v práci skončim a zapomenu na ni. Kdybych si měla práci ještě nosit domu, tak bych asi zešílela.
No a hlavně bych asi šílela z toho, že bych měla celej den sedět u kompu v nějakym debilnim kanclu :D Sice to mám doma taky hodně dlouho, ale přeci jen u toho pořád nesedim a nekoukám do toho...

Kaťuša: neni to sociální pojištění? Ono to u nás neni povinný, ale nevim, jak u vás...


sob 05. bře 2011 10:39:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
linda: A už ses rozhodla, jestli půjdeš dál studovat? :)

Jinak my teď máme konečně týdenní jarní prázdniny, uf.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 05. bře 2011 10:42:36
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
linda: neviem veru, ale keď tvrdíte že to nie je povinné u vás, tak dúfam, že ani u nás :D


sob 05. bře 2011 10:48:53
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Katuna: přihlášku jsem si poslala, takže teď mám další zhruba půlrok na to, abych si to rozmyslela :D Teda jestli přihláška a všechno dorazilo v pořádku, jestli ne, tak je po rozhodování :D

Kaťuša: ona se ti ta doba pak nějak nezapočítává do tý odpracovaný doby, jestli se nepletu. Každopádně to neni nic, co bych řešila, když to neni dlouhodobá záležitost :D U vás to asi bude podobně...


sob 05. bře 2011 12:59:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak co Linduško, nebyla si na tý ikariéře? :-D Já se tam byl dneska kouknout... Nejdřív sem myslel, že se k těm stánkům neprorvu přes lidi, a pak že nebudu mít kuráž se jim nabízet... :-D Ale pak sem to párkrát zkusil... Šel sem jen po těch co hledali moje zaměření... Většinou chtěj poslat CV, ale 2 si vzali kontakt... Mám tu asi 5 reklamních tužek... Většinou jak slyšeli, že dělám v Javě, tak jim jiskřily očka :-D Od jedněch sem dostal dokonce spešl reklamní taštičku s hrníčkem, podloužkou pod myš, hafem brožur a tužkama... :-D
Teď to CV a trochu odhodlání pracovat... :-D
Dobrý, ale tak trochu i horší je, že tyhle velký firmy dělaj ze začátku školení, který trvá celkem dost dlouho. Dobrý je, že by mě zasvětili, ale blbý je, že během toho školení bych nebyl ani student ani zaměstnanec asi...


stř 09. bře 2011 17:23:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz