Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 12:25:38



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
D_M: Jako jasně, ale zas to není tak dávno, abych si to nepamatovala a idealizovala si to. :)
Ale když už člověk vzpomíná, tak většinou na ty příjemné věci – výlety, exkurze, atd. , to jo. A ty stály vždycky za to. :)

Jinak co píše Linda je pravda, člověk prostě po gymplu 'nic neumí', má jen jakýsi všeobecný přehled, a tak mu nezbývá nic jiného než jít na VŠ... A taky bych nevěděla v 15, co chci dělat, takže jsem byla ráda, že už jsem v tu dobu byla na gymplu a todle rozhodování mě minulo. :)


pát 11. úno 2011 23:47:28
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak já chodil na technický lyceum a určitě toho nelituju. Měl sem i takový kraviny jako biologie, zeměpis nebo dějepis, ale moc to nehrotili. Důraz kladli hlavně na matiku, fyziku, technický kreslení, elektro... Což sem pak zužitkoval na vejšce celkem pěkně :-)
Příšlo mi, že sem měl celkově míň hodin než gympláci v tý době, což je taky dobře... :-D Školní výlety byly fajn, ale moc jich nebylo. Akorát to mělo tu nevýhodu, že tam nebyly skoro žádný baby no :-)


sob 12. úno 2011 9:50:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Právě proto máš tu šanci příští rok odejít a jít na střední, když by se ti zdálo, že je ti to fakt k ničemu. :) Za ty čtyři roky máš možnost se rozhodnout, jestli chceš fakt někam na nějakou vejšku, nebo radši ne a jestli ne, tak tě stejně na střední gympl připraví líp jak základka. :)
Ale pokud jde jen o čtyřletý studium, tak to jo, to je na houby. Z devítky bych na gympl nikdy nešla. Je to úplně zbytečný.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 12. úno 2011 10:50:46
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Mno... A osmiletej gympl je ještě horší :-D Místo toho, aby si to dítě rozvíjelo vlastní schopnosti a prostě normálně žilo, tak dřepí do 3 ve škole...
Jestli sme se tu bavili o 8 letym gymplu, tak sorry.. :-D Na základce sem míval tak do 2 maximálně a nejdýl do 4... :-D Na osmiletej bych ani omylem no... Na 4 letej bych šel, když bych fakt uvažoval o nějaký tý vejšce (spíš netechnickýho zaměření)...


sob 12. úno 2011 10:58:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Osmiletej je náhodou dobrej :D Ale ty technický věci ti nedá, to máš pravdu.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 12. úno 2011 11:01:09
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Náhodou já sem ráda, že sem šla na 4-letej po základce. Fakt sem netušila, co bych chtěla v budoucnu dělat a v průběhu těch 4 let sem si to tak nějak ujasnila. Ale já tam šla taky s tím, že půjdu určitě na VŠ, je jasný, že kdybych chtěla pracovat po střední, tak na gympl nevlezu ani omylem :D .
A taky ráda vzpomínám, bylo to tam fajn :) .

_________________
Obrázek


sob 12. úno 2011 12:52:11
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já bych na osmiletej gympl dítě asi nedala, mně to přijde docela zbytečný. Buď na ten gympl bude chtít jít po základce, nebo bude chtít jít jinam. V pátý (nebo kolikátý) třídě to dítě nemůže mít ponětí o tom, co by chtělo jednou dělat a jaká škola se proto hodí. Teda ne že bych si myslela, že ty osmiletý gymply jsou špatný (úrovní nebo něčim podobnym), to ne.
D_M: na střední jsi neměl ve třídě moc holek, teď to je ještě horší, ne? :D

Já měla tu smůlu, že jsem na gymplu skončila v dívčí třídě. Mělo to asi jistý výhody (no, napadá mě snad jenom to, že jsem nemusela denně poslouchat pubertální výjevy spolužáků :D), ale většinu času mě to spíš štvalo... A k tomu ještě příšernou (a hloupou) třídní. No, nevzpomínám na to zrovna nadšeně...


sob 12. úno 2011 13:14:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Souhlas s Lindou... Ve všem... :-D
Akorát na ty střední sem to měl opačně, ale třídní mi taky nesedla.. :-D


sob 12. úno 2011 13:20:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
linda píše:
D_M: na střední jsi neměl ve třídě moc holek, teď to je ještě horší, ne? :D


Pak nemá být, chudák, takový deformovaný... :-D


Já si gympl nemůžu vynachválit. Měli jsme super třídu, s většinou lidí se scházím velmi často dodnes, třídní byl taky v pohodě, byl jsem ve sportovní třídě = samé pěkné holky, šel jsem naň, protože jsem nevěděl, co chci dělat (nevím to teda dodnes :-D), ale věděl jsem, že na výšku pujdu. Jo, učili jsme se spoustu pro mě nezajímavých předmětů, ale zase jsem teď ve všem strašně chytrý. :lol: Výlety a různé pobyty byly vždycky legendární. Vlastně mě nenapadá jediné negativum...


sob 12. úno 2011 13:38:47
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
My ani na žádnym výletě nikdy nebyly, protože jsme se buď nedohodly, nebo s náma neměl kdo jet. Třídní se nechtělo a my o ní tehdy asi taky zrovna nestály...
Byly akorát nějaký ty povinný pobyty -- v prváku jakejsi ekologickej kurz (tam jsem byla, byla to nuda, byly jsme ubytovaný v nějaký internátní škole a celý dny plnily nějaký povinnosti s tím související), pak byl lyžařskej kurz (tam jsem nebyla, neumim lyžovat) a pak nějakej sportovní (tam jsem taky nebyla). No a to bylo asi tak všechno, na nic jinýho si nevzpomínám.
Jako co se tý výuky týká, tak mi to nějak divný nepřišlo, byla jsem ze základky zvyklá mít prostě všechno a žádnou specializaci.

D_M: jsem tak trochu ráda, že nejsem sama, kdo měl takovej jednotvárnej třídní kolektiv :D
Já pak přešla na vejšku a tam byla zase převaha kluků. A od třeťáku jsem měla v kruhu jenom kluky. Pro mě to byla teda docela vítaná změna, ale časem mi to začalo taky vadit. Nejlepší jsou smíšený kolektivy :)


sob 12. úno 2011 13:52:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz