Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:36:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Neúplný překlad rozhovoru s režisérem klipu Baby 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Neúplný překlad rozhovoru s režisérem klipu Baby
Už je to snad skoro rok, co sem se pustil do překladu interview s režisérem klipu Baby. Originál najdete někde na netu asi pod titulkem: "Isaac Flores - Director of Serj Tankian's "Baby" video". Každopádně sem tenkrát přeložil jen první 3 otázky a pak už nebyl čas ani chuť... Mám to tu na disku a je mi líto to úplně nepublikovat tak to lupnu aspoň sem... Dokončit překlad se mi nechce a zdá se mi to neaktuální...

Podílel se s tebou Serj nějak na práci na klipu?
Na začátku projektu se na klipu skoro nijak nepodílel, což je úžasné, protože nám tak dal úplnou kontrolu nad konceptem a tím co jsme chtěli vyprodukovat. Měl jsem jednu výhodu oproti ostatním řežisérům a tou byl George Tonikian, který úzce spolupracuje se Serjem na Serjical Strike, takže jsem měl někoho kdo Serje velice dobře zná. Ke konci projektu Serj přidal několik menších kritik co se mu na klipu nezdálo, ale většina z jeho projevů byla pozitivní a povznášející. Nejlepší věcí, která se vám může přihodit, když svoji práci dokončujete a ukážete ji osobě pro kterou práci děláte je, že osoba řekne “miluju to”, a to se přesně stalo.

Co je to za knížku, kterou má dívka ve videu?
kterou si dívka v klipu čte je poznámkový deník “moleskin”. Vždycky jsem měl tyhle knížky rád a už dlouho je používám. Vzal jsem si jednu s sebou na natáčení a nakonec ji použil přímo v klipu. Je teď plná fotek, které vidíte ve videu a navíc jsou v ní podpisy všech lidí co byli ten den na place. Ode mě až po Grega Watermanna (který nám pomáhal při natáčení). Je možné, že až klip oficiálně vyjde, Serj se do knihy také podepíše a dá ji do tomboly.

Co bylo inspirací pro námět videa?
Být někým kdo utrpěl přímo ze zlomeného srdce a ví, že dobré množství těchto videí se vrátí spolu s nějakým druhem politického nebo sociálního problému. Chtěl jsem napsat video které by kdokoliv, ať už žena nebo muž, mohlo souviset se ztrátou někoho koho milovali.


čtv 30. říj 2008 20:23:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz