Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 8:29:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Vstupenky.. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Vstupenky..
Tak ono hodne zalezi, na jakem interpretovi jsi. Kdyz jdu na Serje, u ktereho je velka pravdepodobnost, ze ho uvidim live jednou v zivote a ktereho mam strasne rad, tak je jasne, ze se neozeru a nebudu tam radit jak smyslu zbaveny... Ale kdyz jdu na SOAD revival, ktere jsem videl uz pomerne hodnekrat a ktere urcite jeste dostkrat uvidim, tak si predtim par pivek dam, na placu si hodim pogo a obcas tu muziku ani poradne nevnimam :) Taky je tam jisty rozdil v cene, ze ano? :) A taky nemam rad lidi, kteri jen stoji a cumi a kdyz do nich clovek omylem lehce zduchne, tak vam hned nadavaji.


stř 26. bře 2008 19:35:46
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Vstupenky..
A taky nemam rad lidi, kteri jen stoji a cumi a kdyz do nich clovek omylem lehce zduchne, tak vam hned nadavaji.[/quote]

no ono to ani nejde ked si priamo v kotli stáť a čumieť....ja mám rada tak ked si zaskáčem pekne, kludne aj s cudzým jedincom po mojom boku, kludne aj trošku sotím, buchnem, ale všetko v norme.....nemám rada, ked ma dusia cudzie chrbty a tým pádom nevidím ani na pódium....

..a hmm už aj tak nebudem v kotli, bo všetky lístky do predu su už vypredané... :( :( :(

_________________
Obrázek


stř 26. bře 2008 19:48:21
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Vstupenky..
Tak to je mi vuci vam lito, ale aspon jsem rad, ze o Serje maji lidi zajem... Ted uz jen vyprodat i zadni prostor. Serj bude spokojeny a potom se sem vrati i se SOAD popripade nas doporuci SOB :)


stř 26. bře 2008 20:01:58
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Vstupenky..
MaxFriik píše:
Tak to je mi vuci vam lito, ale aspon jsem rad, ze o Serje maji lidi zajem... Ted uz jen vyprodat i zadni prostor. Serj bude spokojeny a potom se sem vrati i se SOAD popripade nas doporuci SOB :)


hlavne že tu niekto spomínal, že sa to tak rýchlo nevypredá...už ani neviem kto to bol... :)
sakra no uvidím, či vobec pojdem bo všetci kamoši budu vpredu... :(

_________________
Obrázek


stř 26. bře 2008 20:13:40
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Vstupenky..
Hmm...A to uz sou jako fakt vpredu uplne vsecky vyprodane? Ja myslim ze ne, ne? Nebo jo? :sok:


stř 26. bře 2008 20:14:48
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vstupenky..
Na ticketpro.cz sice pisou vyprodano, ale na ticketportal se mi zda sou porad ke koupi... Aspon podle tech policek - jdou jeste zaskrtnout...


stř 26. bře 2008 20:20:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. úno 2008 18:08:43
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha, Barrandov
Příspěvek Re: Vstupenky..
Tak ale pak mas vzdycky moznost kousek od nich poodejit:)

Jo tak lidi co se vozerou jak prasata a pak dou na takovejhle koncert taky nechapu, ale moc jich asi nebude zase...

_________________
Obrázek


stř 26. bře 2008 20:34:02
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Vstupenky..
tak teda zarezervovala som si ich na ticketportale, ako tam ich je teda ešte dosť vela, takže hádam to nie je nejaký odrb....
ale spokojná budem až ich budem mať doma na poličke... :)

_________________
Obrázek


stř 26. bře 2008 21:16:38
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Vstupenky..
No právě, ja jsem taky uvazovala ze si to obednam pres net, ale pak sem si rekla ze si to radeji zajdu do Ovy koupit at mi to daji z ruky do ruky... Tak mi to poradil kamos, a jsem spokojena, vstupenku mam doma a nemusim se obavat ze se tam nedostanu :happy: :happy:


čtv 27. bře 2008 5:50:38
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Vstupenky..
Huráááá a so segrou si možeme vydýchnuť. Dneska som slávnostne kúpila dva lístky pod pódium... :lol:
Takže ešte sú a je ich hodne. Ja som ho zohnala za 820 kč jeden, čo je trochu divné, bo na ticketportaly sú za 840 kč. Tak dúfam, že to nebude robiť nejaký problém.
Teraz už len nejak prežiť do toho 5. júna, bude to dlhé čakanie... :(

Mno, tak neviem, s pár pivami pred koncertom som aj ja rátala, ale asi si to ešte premyslím. Jedno pivo ide zo mna von aj na 5krát, tak neviem či bych to tam vydržala. A ak by sa stal zázrak a ja by som sa dostala až k pódiu, tak prísť o to dlho vyčkané miesto koli záchodu by ma teda riadne nasralo.... :D
Hold asi budem musieť byť na suchu...


čtv 27. bře 2008 14:49:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz