Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 12:58:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 90  Další
 Co se komu v dneska zdálo 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
TolSinion píše:
Ale prosim tě. :) Nesmíš se nechat. :)

Rychtyk!

_________________
we're all gonna die


ned 07. srp 2011 13:06:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Mě se zdálo, že sem se koukala na televizi na Discovery, byl tam pořad Miami Ink, nevím jestli to znáte. A byla tam zrovna ta tatérka Kat Von D, že si vypracovala vlastní návrh na kérku, ale že si to nechce vytetovat sama, že na to nemá. Najednou sem tam byla já a pomáhala sem jednomu tatérovi ji uspat (dávali jsme jí dýchnout rajskýho plynu :D ) a pak najednou sem to byla já, koho měli tetovat, že sem vyhrála jakousi soutěž, kde Kat vymyslí pro vítěze sama motiv a vytetuje mu ho.
Jenže ten její motiv byly jakože lidské zuby, vytetovaný ve tvaru úsměvu na tvář, tak si pamatuju, jak sem si říkala, jestli to není až moc ujetý a že bych se asi neměla ukazovat rodičům chvíli :D . Jo a ještě mi do těch zubů pod kůži nějak napíchla jakýsi kamínky barevný. Ale pamatuju si, jak mi to tetovala, jak mi byl nepříjemnej ten zvuk těch jehel, ale že to ňák moc nebolelo, dalo se to v klidu vydržet. A ten pohled do zrcadla pak, že se mi to líbilo, přitom to vypadalo trochu jak Halloweenská maska usmívající se lebky. A ještě mi pak začly vypadávat ty kamínky tváří do pusy, tak sme je pak nakonec vyplivla a nechala je tam. :D

_________________
Obrázek


ned 07. srp 2011 14:06:39
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
A pak ( nebo předtím) se mi ještě zdálo, že sem měla Jeremymu jít vyvěsit letáky na fesťák k nám na školu :haha: (mě ten váš fesťák nedá spát :D ), ale strašně se mi nechtělo, bohužel už nevím, jestli sem se na to vysrala nebo ne.

_________________
Obrázek


ned 07. srp 2011 14:13:51
Profil ICQ
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
:|


ned 07. srp 2011 14:36:03
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
no jo, někdy i sny vidí do budoucnosti :mrgreen: ...ale OPOVAŽ SE NA TO VYSRAT! :haha:


ned 07. srp 2011 14:37:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Poslední dny mám fakt docela špatné sny. Už se mi to nelíbí. :( :D

První byl, že jsem přeplavala přehradu v Plumlově tam i zpět, tam na druhém břehu byli nějací lidé, co mi nevěřili, že to dokážu přeplavat zase zpátky, ale ono jo, pak jsem se dostala do nějaké chaty a ještě s někým jsem tam našla dopis na rozloučenou od bývalého spolužáka, že se zabil.

Druhý byl, že jsem byla s několika známými a rodinou na nějaké chalupě, seděli jsme venku na zahradě… A tam byla studna, ze které jsme pili vodu a vařili jídlo a tak. A o něco později jsem zjistila, že je ta voda radioaktivní, tak jsem to odmítla pít, ale všichni mě přemlouvali, že je to v pohodě, dyť je ta voda úplně čistá… :D Ale stejně jsem to nepila.

Třetí byl, to se mi zdálo dneska, že jsem byla na nějakém srazu s gymplem, a postupně se tam se mnou všichni přestali bavit, protože prý poslouchám strašnou hudbu a každému to vnucuju. :D

Nejzajímavější byl ale rozhodně ten první, to jsem si aji trochu pohledala, co to má jako teda znamenat. :D
A prý že:
přehrada - symbolizuje vaše potlačené emoce
plavati, a cíle dosáhnouti - těžko splnitelného přání dosáhnouti, též změna
cesta z jednoho břehu na druhý - významný předěl v životě snícího, neboť vědomě opouští jeden stav a nachází nový
dopis najít - sňatek s administrativním pracovníkem-pracovnicí :D, dopis číst - důvěru rodiny míti, ale též ztráty a smutek
přítel mrtvý - brzký sňatek
smrt - znamení odcházejících starých věcí, přání ukončit něco, co podle snícího již nemá smysl, změna po jedné životní etapě

Zajímavé... :)
Závěr: Budu se vdávat, hurá. :haha:


pát 30. zář 2011 11:44:52
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Vážně se ti zdají divný sny! Plumlov je přeci už 2 roky vypuštěnej. :D

A teď vážně, takové podivné sny ti nezávidím a jsem ráda, že si ty svoje nepamatuju. I když se mi často stává, že se mi zdá něco, co se pak fakt stane a já na to samozřejmě po probuzení zapomenu a vzpomenu si na to až při té události, takže mi to ani nikdo nevěří. A určitě jsem to sem už psala :D

A teď mě tak ohledně svatby napadá, že až se někdo tady z fóra bude ženit/vdávat, celý SOADfans se mu tam určitě nasáčkujou... šílené :happy:

_________________
we're all gonna die


pát 30. zář 2011 15:45:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
To já vůbec nevím, já jsem v Plumlově několik let nebyla, těžko říct, proč se mi zdálo zrovna o tom. Je to divné prostě. :) Ale ten výklad mě docela pobavil, je aji pravda, že bych něco ráda nepatrně změnila, jen vdávat se nechcu, ani nemám za koho. :D No, to je jedno, já tady těm báchorkám stejně nevěřím... :)

Samara píše:
A teď mě tak ohledně svatby napadá, že až se někdo tady z fóra bude ženit/vdávat, celý SOADfans se mu tam určitě nasáčkujou... šílené :happy:

Však to pak bude aspoň pořádná veselka. :D


sob 01. říj 2011 0:18:17
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Barča píše:
Však to pak bude aspoň pořádná veselka. :D

Jo, moravská veselka na druhym konci republiky! >:o :D ...a já zase pudu v Ústí jen sám na pivko jako vždycky! :D :D


sob 01. říj 2011 10:51:52
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Co se komu v dneska zdálo
Barča píše:
jen vdávat se nechcu

Máš smůlu, čeká na tebe ten tvůj administrativní pracovník (nebo co přesně to bylo) :D

Macajs píše:
Barča píše:
Však to pak bude aspoň pořádná veselka. :D

Jo, moravská veselka na druhym konci republiky! >:o :D ...a já zase pudu v Ústí jen sám na pivko jako vždycky! :D :D

Neboj, budu na tom podobně :| :lol:


sob 01. říj 2011 11:30:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 90  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz