Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 11:04:58



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 101  Další
 Aký ste mali deň...? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
to já zas skoro na všech :lol:


čtv 28. kvě 2009 15:54:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Blazen :lol:
Ja chodit na prednasky, tak jsem ve skole treba i od 9 do 16!!! Ale takhle jsem byl ve skole nejdele 3 hodiny v kuse :-D Akorat my teda mame tu vyhodu sledovani prednasek na internetu, takze to jsem obcas vyuzival, i kdyz ke konci semestru jsem kaslal i na tohle :)


čtv 28. kvě 2009 16:04:18
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Max: tak kdybych nechodil na přednášky tak nechodim do škole vůbec :D

No, mělo by to byt spíš "jaký byl váš víkend" ale to je jedno... tendle víkend sem měl uplně ale uplně blbou náladu.. a když se mě konečně zlepší před chvílou, tak mě napíše kamoš muzikolog a zeptá se jestli a z čeho sem měl blbou náladu, aby mě v zápětí začal prudit, že si nemám na co stěžovat a že se mám nad sebou zamyslet, když mě dokáže skazit náladu celovíkendová drbačka s komplem... a když se ho zeptám proč tak mě napíše, že se mám zamyslet a třeba na to dojdu :-? no to mě poser kozy :shit:


ned 31. kvě 2009 23:18:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Nemate seminare a cviceni? :)

No tak se nad tim zamysli, ne? ;)


ned 31. kvě 2009 23:30:03
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
No, máme sem tam seminář, ale nechodil sem na ně... a cvičení nemáme :)

Já se zamyslel, ale prostě když dělám celý zasraný dva dny na pojebanym komplu, kterej mě ustavičně sere třeba 12 hodin denně a MUSIM u toho sedět a NĚCO s tim dělat aby to FUNGOVALO protože u nás to nikdo jinej neudělá, tak mě neříkej, že by tě to taky nenasralo... no, tebe možná ne, ale nevěřim tomu, že by to kamoša muzikologa nenasralo jak hrdě prohlašuje.

jasný, že je kompl hovadina, kvůli které bych se neměl nasírat, ale pak příjde zase hovadina jako vítězství té taneční skupiny v Britains Got Talent a mám náladu zas dobrou... a pak příjde von a zas na hovno


ned 31. kvě 2009 23:33:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
No i me by to nasralo, ja bych bez pocitace nevydrzel... Nastesti se mi jeste nikdy nic takoveho nestalo... A uz ti to frci v pohode?

No my meli prave seminare povinne...


ned 31. kvě 2009 23:43:42
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
joo to my taky měli povinné, ale už sem tam chodil minulej rok, tak sem se na to nějak vysral :D

no tak když už by to nasralo aj tebe... mno... každopádně odstranil sem 4 viry... antivir běžel 24 hodin než se dokončil ale počítač je furt stejně zasekanej a spomalenej... vyčistil sem plochu (rozuměj - nahrnul všecky věci z plochy do složky "plocha" na ploše) a jelikož máme takový skvělý připojení k internetu, že má celá vesnice stejnou IP, tak se někomu nějak podařilo vytvořit si u mě na PC síťovou tiskárnu a tak mě na tiskárně vyjížděly nějaký šílený kraviny... tak sem to všechno vymazal a konečně si v nedělu odpoledne vytiskl materiály do estetiky co se mám na středu učit.. fakt krása...


ned 31. kvě 2009 23:47:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
Tak dneska sem vyřešil problém s bankou... volal sem paní co tam je zaměstnaná a že pošle mail na reklamační cosi... no ale ta mě moc nepomohla, tak sem sehnal číslo na mobil vedoucí té banky a zavolal jí, tak to řešila a vyřešila to, že to byla chyba té letecké společnosti, že tam měli nějak bordel v číslech nebo co, tak se ta platba zablokovala... mno a tak to uvolnili a už sem si koupil letenku zpátky z Londýna do Práglu na 11.9. a ještě nevim jestli ještě ten den a nebo 12.9 jedu s Final Fiction do Německa, kde maj koncert :D


pon 01. čer 2009 15:32:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
je to v riti :( ....mama spadla v robote a má narazenu ruku, a musí ostat niekolko dni doma...čož znemaná že nemoze chodiť do roboty a zase sa to doserie u nás kvoli peniazom.....ešte stastie že ju nemá zlomenu, to už by som sa asi fakt mohla rozlučiť so skolou....zatial to vyzerá, že sa rozlučim iba s notebookom

_________________
Obrázek


stř 01. črc 2009 18:38:56
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Aký ste mali deň...?
ty jo máš celkem těžkej život


stř 01. črc 2009 18:40:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1004 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz