Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 14:41:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 240 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další
 Maturita 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Maturita
lusius: Uz vis, kdy maturujes?


úte 06. kvě 2008 21:12:44
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: lusius
kedy maturuejm? teraz :D ....no tento piatok nám končia dvojtýždenné praktické matury....a ústne mám tuším 26, 27, 28 máj...neviem tak nejako ale neviem čo presne kedy...a ty? :) ...nehorázne sa teším na ten pocit ked vídem 28. mája z tej našej posranej školy a budem slobodná....a pred sebou koncert serža a celé leto....áááách :)

_________________
Obrázek


úte 06. kvě 2008 22:49:43
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: lusius
To mate aj nejake prakticke maturity? My to teda mame tak, ze v jeden den odmaturujem ze vsech predmetu a hotove. Ja maturuju 29.5. A na ten pocit se taky tesim strasne moc, jestli teda bude prijemny a nebudu na nej muset pockat do zari :D


úte 06. kvě 2008 22:55:34
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: lusius
jj my máme praktické dva týždne, skoro všetky umelecké odbory ich u nás maju...to proste musíš vyrobiť za tie dva týždne nejaký výrobok podla témy, ktoru si si predtým vybral...kedže to mám odovzdať do piatka a ja to ešte nemám hotové, sa už teším ako tieto dve noci nebudme spať.... :(
no u nás to niektorý maju dva dni niektorý tri...bo my maturujeme z troch predmetov...mne to pekne vyšlo na každý den jedno: solina, anglina a ešte my máme teoretickú časť odbornej zložky... :) ..sakra jak sa ja spijem ked už bude potom... :D

_________________
Obrázek


úte 06. kvě 2008 23:06:06
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: lusius
Všem maturantům přeju zdar a úspěch :D Maturita je sranda, obvzlášť svaťák... :lol: To se člověk nasměje... :lol: :lol:
Jinak 14 dni na praktiku to je zajímavý no... Tak když je to uměleckej směr tak to chápu... U nás je to obyčejně tak, že ti co mají praktickou tak to dělaj jeden den (třeba nějaký účetnictví atd.) Já byl na technickym lyceu a protože to nebyl přímo gympl tak nám prej museli šoupnout podle zákona i praktickou, ale vyřešili to "dlouhodobou praktickou" takže sem vlastně cca půl roku dělal program - Encyklopedii přenosu obrazu a zvuku... :D
Jinak teda jestli máte každej den jeden předmět tak to vypada pro nás Čechy pěkně nespravedlivě, protože u nás je to všechno v jeden den... A to je na tom právě to zajímavý.... :D V jeden den 4 předměty... Začal sem cca v 8 s matikou a skončil před 17 hod s češtinou - to už sem byl solidně v háji takže sem toho moc nevypotil (za dva)... :lol: Ale třeba to máte zase nějak těžší (pochybuju) :D


stř 07. kvě 2008 7:39:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: lusius
No já se teda o svaťák moc nesmála, já se snažila naučit to, co jsem měla už aspoň měsíc umět :lol:

Jinak mně se to zdá horší, mít to roztahaný do více dnů, já bych to psychicky asi neunesla... fuj, teď se mi úplně realisticky vracej vzpomínky a pocity při matuře, radši jdu zase věnovat pozornost vyučujícímu :lol:

Každopádně přeju všem maturujícím hodně štěstí :)


stř 07. kvě 2008 7:50:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: lusius
My maturujem taky za jeden den ze ctyr predmetu, ale za 4 hodiny to mame sfoukle... A uz bych se mel pomalu taky ucit :) I kdyz na 4 to dam snad vzdycky, takze pohoda :)


stř 07. kvě 2008 15:17:22
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: lusius
Pre mňa osobne bol týžden pred maturitami jeden z najhorších v mojom živote. Ten pocit, že ráno vstaneš a dovečera sa budeš učiť, a že to budeš robiť celý týžden posobil nepekne na moju psychiku.
Ale ten pocit PO stál za to..... spadol mi obrí kamen zo srdca... :happy:


stř 07. kvě 2008 19:58:12
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: lusius
Jo svaťák byl prostě srandy kopec... :lol: Vůbec měsíc před maturou byl hrozně vtipněj.... :lol: Ale za to potom... Takový nudy... 4 měsíce... :lol:


stř 07. kvě 2008 21:34:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: lusius
D_M píše:
Jo svaťák byl prostě srandy kopec... :lol: Vůbec měsíc před maturou byl hrozně vtipněj.... :lol: Ale za to potom... Takový nudy... 4 měsíce... :lol:


Ty si sa nejak veľmou cez to obdobie zabával nie??? :sok:


stř 07. kvě 2008 21:38:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 240 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz