Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:01:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Say Hi 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Say Hi
:roll:

_________________
we're all gonna die


pon 14. bře 2016 17:36:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Say Hi
Video dobrý, jen nevim jestli sem s tou herečkou vůbec něco viděl. -> csfd check... Into the Wild a Panic Room... Oboje parádní filmy! Imho v Panic Room byla dobrá.

Hawkey: "Co je v domě neni pro mě..." Nic? :D Jinak gratuluju k takovýmu posunu. Kytáru sem vždycky taky chtěl... Třeba někdy bude i čas. A ty zdravotní komplikace máš ze sportu ne? :haha:
O běhání sem taky uvažoval, ale pořád se ještě stydim. Jak blázen někde běhat :D Motivoval by mě ale nějakej ten trackovací náramek, musel bych to měřit, jinak by mě to nebavilo :) Teď se snažim chodit aspoň jednou tejdně do posilky a plavat. Je to prima, jen mi nějak chybí energie..

Samara: Jaká vejška? Něco hereckýho? :) Tak dej vědět, až budeš jednou někde v Praze, chci lístky zdarma... ;) :D


pon 14. bře 2016 19:19:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Say Hi
D_M píše:
Samara: Jaká vejška? Něco hereckýho? :) Tak dej vědět, až budeš jednou někde v Praze, chci lístky zdarma... ;) :D


Ba ne, hudební management, ale kdyby ses dal na sólovou dráhu... :lol:

_________________
we're all gonna die


pon 14. bře 2016 22:01:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Say Hi
Já sem chodim vždy, když mám špatnou náladu, je sranda si pročítat starý témata. To, že tu najdu něco novýho už radši ani neočekávám. :lol:
Jak žiju jsem už psal nedávno v představovačce, i když to tu nikoho nezjímá.
Jinak musím říct, že jsem rád, že jsem objevil tohle forum, objevil jsem tu několik skvělých kapel, který bych si jinak možná ani nepustil, takže aspoň k nečemu tohle forum ještě je. :lol:

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


úte 15. bře 2016 8:48:00
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
Ahooooj! :) já se mám docela dobře... v červnu se budu ženit! :thx: no a do února sem měl VELICE dobrou a velmi štědře placenou práci, ale bohužel šéf měl semnou nějakej problém, tak se mě snažil vyštípat (protizákonně) ale co už... tak sem zas na pracáku :mrgreen: no a mám kapelu, která se menuje Pax At The Airport, zatím děláme spíš covery, abysme se sehráli... hrajem hlavně Queens of the stone age a Tenacious D, ale dáváme si aj Rebell Yell od Billyho Idola :D ...a zpívám, tak si to dovedete představit :haha: ale docela to jde... zlepšujem se a začínáme dělat na našich věcech... plus snažím se založit ještě další projekt, tak snad to výjde :)


stř 16. bře 2016 20:01:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Say Hi
Ahoj :-) Tak přeci jen pár lidí sem ještě zabloudí :-)

Gregu, když ve starých tématech objevíš nějakou perlu, dej vědět. Asi se tu může objevit něco vtipnýho no, ale hledat to... :-)

Jeremy, gratuluju k budoucímu chomoutu :-) Známe šťastnou vyvolenou tady z fóra nebo si tu o ní nikdy nepsal? :-)
Dej pak link na nějakou nahrávku vašeho bandu...


stř 16. bře 2016 20:26:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Say Hi
D_M specialně pro tebe jsem něco našel. :D
Maxipes Fík píše:
Všichni víme, že D_M na to nemá koule a linda nemá koule vůbec, takže vůbec nechápu, o co se tady snažíš. Pfff.

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


stř 16. bře 2016 20:45:43
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
D_M píše:
Jeremy, gratuluju k budoucímu chomoutu :-) Známe šťastnou vyvolenou tady z fóra nebo si tu o ní nikdy nepsal? :-)
Dej pak link na nějakou nahrávku vašeho bandu...

Děkuju děkuju :) no beztak sem o ní tady psal... chodili sme na stejnou ústav a na kalbě na konci jednoho roku sme se dali dohromady no a pak byl nějakej rozchod a pak zase spolu a teď svatba :happy: takže už nebudu Zigo... ale Zigo Kalina :P ...no a už sme se aj dívali po nemovitosti a hypotéce, ale prostě pak ta práce a je to v prdeli :|

až vznikne nějaká nahrávka kapely, tak určitě postnu :) akorát teda někomu sem pučil nahrávací zařízení a nevim komu, takže pět litrů v hajzlu :D no na posrání...


stř 16. bře 2016 21:44:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Say Hi
Júúú, Jeremy, tak to gratulace veliká! :happy:

_________________
we're all gonna die


stř 16. bře 2016 21:57:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
dííík :happy: a já gratuluju k té tvé výšce :) snad to bude pro tebe to pravý ořechový a bude tě ten obor bavit :)


čtv 17. bře 2016 6:14:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz