Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:50:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Say Hi 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
a až do včerejška sem si neuvědomoval, jak ten čas letí... kdyžs k nám přišla, taks byla takový kuře :mrgreen: a teď jdeš na výšku! :D každopádně je to super, výška je boží


čtv 17. bře 2016 8:12:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: Say Hi
ZDAREC !
Docela zajímavá shoda náhod, já jsem tady nebyl několik let, nu dneska jsem si čertvíproč vzpomněl a řekl si že sem hodím vočkem :) možná to má něco společnýho s tím že jsme včera s koc v betli poslouchali Mezmerize/Hypnotize a hořekovali že to kluci systémácký po takovým masterpiecu pověsili na hřeb. Čili se mám taky skvěle, našel jsem si Aničku a láska jenom kvete :) Hokním stále stejně na FITu, pohodynka džez. S partyjou hecujem nějaký to cestování, pro příklad minulý léto jsme uskutečnili dýl namyšlenej plán došlapat na kole v móřu do Chorvatska, což se povedlo a zážitek to byl navýsost výbornej !
Jinak jsem znovuobjevil krásu taneční hudby a to zejména trancu :dj:
Psy-trancaři si ty fesťáky umí udělat hrozně pěkně, a je to vlastně tak trošku hippie komunita. Pro představu
Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=h-ucftUIMHc
, naprosto peckovní zážitek!
Gratuju Jeremymu k snoubence a Samaře k výšce!
Krása že tady na tenhle koutek lidi ještě nezapomněli :)

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


čtv 17. bře 2016 10:31:10
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
Hehe :) dobrá haluz, jak se to tady schází... díky za přání tříšesťáku :) su rád, že ti všechno klape jak má :happy: trance je super... kdybys měl v merku nějakýho dobrýho DJ, kterej ještě není moc známej a žije ideálně někde kolem ČR, tak dej vědět :) možná bych ho využil na festival, pokud teda tenhle rok vůbec bude...


čtv 17. bře 2016 13:43:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Say Hi
No vidíš na festival sem se chtěl zeptat... Max se v tom ještě nějak angažuje? Mám dojem, že ste na tom nějak dělali spolu? Minulý ročníky ok? Tak když uvažuješ o dalším tak asi jo... :)
Hele a s tím jménem, jako že ty přijmeš její přijmení a ona tvoje - budete mít dvě? Nebo sem něco nepochopil? :)
Hypotéka je masakr. Teda nevim jak u vás, tady kolem Prahy ty ceny, to je prostě pro normální příjem pomalu nereálný. I ty byty v Praze... Tak jestli odklepnou tu státní půjčku pro mladý rodiny, nebyl by to špatnej základ ne... Tak držim palce, abys sehnal job...

Greg: Ano, přesně takové citace sem nemyslel, díky >:o A ten bídák, co to napsal, se tu ještě ani neukázal :)

Čau tříšesťáku :) Trance... nemusim... ale to co si sem dal sem kupodivu vydržel chvilku sledovat a poslouchat. Pro zpestření, proč ne.


čtv 17. bře 2016 21:20:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
No jo, festival :) minulej ročník proběhl, ale docela ztrátově... cca 20000... přišlo málo lidí, jen něco kolem 80 platících, takže bída... letos sme už ani nic dělat nechtěli, hlavně kvůli vytíženosti v práci, ale jednak sme dostali grant od města 45000 a jednak už práci nemám :D no a další projekt toho našeho občanskýho sdružení nás přizval, ať uděláme dva projekty v jeden den na jednom místě, tak sme se o tom bavili a domlouvali atd... no a vypadlo z nich nakonec, že pokud tam budou takový kapely, jaký chce ten druhej projekt, bude se to jmenovat Degeneration NEXT Stage a těch 45000 je vlastně celej náš rozpočet - nic ze vstupnýho, stánků, prostě nic... takže nějakých 25000 spolkne stage a za 20000 pozveme pět kapel z celýho světa :lol: tak určitěěěě... takže mě pěkně nasrali a asi na to mrdám

S tím příjmením je to ještě jinak... na piču... matrikářka mě to blbě vysvětlila posledně, musíme to vymyslet jinak... ale jo, chtěli sme mít oboje dvoje příjmení


pát 18. bře 2016 8:35:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Say Hi
D_M: Ještě jsem si vzpomněl na tohle od tebe, moc vtipný to teda neni, ale mě to rozesmálo.
D_M píše:
MaxFriik píše:
To jsem chtel, byl sem nedavno u doktorky na rentgen zubu. Zavolala me sestricka, at jdu k tomu stroji a rika me:" Poslouchas stul?" Ted jsem vubec nechapal, tak sem se otazal, co ze to? A ona:" No jestli mas rad Tool?" Jak vam uz mozna doslo, mel jsem moje oblibene tricko Tool. No tak jsme se chvilku bavili o Toolech, rikala, ze byla na nich v Praze a ze nejoblibenejsi album ma Lateralus (klasika :)). Od zhruba 30-ti lete sestricky jsem to teda necekal :)

To už je druhá ženská (pokud vim) co poslouchá Tool a co tě oslovila díky triku... :D Neřek bych, že Tool bude vůbec poslouchat moc ženskejch a natož starší... No, ale evidentně letěj na trika Tool... Asi si jedno pořídim... :D


Těch vtipných věcí je tu fakt mraky, ale už jsem to všechno pozapomněl. :D

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


pát 18. bře 2016 10:15:46
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Say Hi
Greg: Díky, zlepšil sis u mě reputaci :-D Triko od Toolu pořád nemám, zřejmě sem udělal chybu. Ale asi mě k tomu bandu přivedl tady Max no a už sem od nich slyšel ledacos a řadím je mezi svoje nejoblíbenější.... Hm, takže triko.... :-D

Jeremy: Nějaký problémy s matrikářkou? :-) Tak teoreticky mě to zajímá no. Samozřejmě, kdybych se měl někdy ženit, tak hezky postaru. Žádný změny jména u sebe, jen u ní, ať je v tom hezky pořádek. Rovnosti jo, ale vocaď pocaď *cool*


pát 18. bře 2016 21:26:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Say Hi
D_M: Já mám plánu si jedno pořídit, ale kde má na to člověk furt brát. :D

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


sob 19. bře 2016 9:33:18
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Say Hi
D_M píše:
Hawkey: "Co je v domě neni pro mě..." Nic?

Jebat na to :lol:
D_M píše:
:D Jinak gratuluju k takovýmu posunu. Kytáru sem vždycky taky chtěl... Třeba někdy bude i čas. A ty zdravotní komplikace máš ze sportu ne?

Ze sportu mám akorát pochroumanej kotník, zbytek je bohužel komplikovanější záležitost :)

Jeremy, gratuluju k nadcházejícímu sňatku! :)
666, gratuluju k Aničce :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


sob 19. bře 2016 11:00:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Say Hi
D_M píše:
...

Ha! DM poslouchá Tool :mrgreen: tak to je hustý... nepřejmenujem to tady na Toolfans.cz? :lol: Já mám triko Tool... ručně malovaný od jedné z mých bývalých, se kterou sem byl měsíc...pěknej dárek to byl :)

No a problém s matrikářkou... JO je to kráva, řekla mě, že můžeme být oba dva Zigo Kalinovi, ale ve výsledku je to tak, že můžeme být buď oba Zigovi, oba Kalinovi, já Zigo a ona Zigo Kalinová a nebo já Kalina Zigo a ona Kalinová... prostě na kokot :D

Dik Hawkyš za přání :)


sob 19. bře 2016 13:08:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz