Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:55:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Say Hi 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Say Hi
Tak by mě zajímalo, kdo sem ještě občas zavítá?
Nebudem si nic nalhávat, trochu to tu umřelo :D Zavítám sem už jen občas, zřídka, asi jako většina bývalých stálých aktivních členů. Není čas, zájem, kolem SOAD se nic neděje už ani v solo projektech.
Přesto tady je kus mě, několikaletá epizoda, která mě fakt bavila. Spousta blbejch příspěvků o ničem, relax a občas něco zajímavýho kolem SOAD, prostě zábava :)
Stejně by mě ale zajímaly osudy místních štamgastů... Jukne sem aspoň občas někdo? :) Žijete? Jak se vám daří? Vždycky sem se zajímal, kde kdo studuje... teď už většinou spíš pracuje? :)
Tohle fórum mě doprovázelo vlastně hlavně během studií. Když se zamyslím, spousta vzpomínek - monumentální diskuse o h...ě, novinky kolem SOAD, koncerty v ČR (+ Berlín) a všechno kolem nich...
U mě většinou vše při starym. Práci sem ještě nevyměnil, posledních pár let bylo lepších v životě pracovním než osobním. Teď tak nějak stagnuju :)
Tak třeba se ty ušáci ze SOAD rozhoupou uspořádat besídku pro ty svoje caparty a složej pro ně nový album, pak to tu třeba zas ožije mladší generací... :haha:
Zdraví
Brontosaurus


pon 07. bře 2016 21:09:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Say Hi
Já zrovna nedávno myslela na to samý :) Ani já sem už skoro nechodím, ale vztah k tomuhle fóru mám asi podobnej, jako popisuješ ty :)

Dokonce mě asi před 14 dny napadlo založit podobný téma, ale pak jsem si řekla, že ani nevim, jestli by si to někdo přečetl :-))

Ještě mě napadlo, že bychom si někdy mohli zase udělat nějakej sraz, ale sama nevím kdy, času je málo :|


pon 07. bře 2016 21:54:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Say Hi
Máte pravdu, solidně to tu umřelo :D Chodím sem párkrát týdně čeknout nové příspěvky, nicméně většinou tu nic nenacházím, tak smutně odcházím.

Bylo by fajn, kdybychom se sešli na nějakém SOAD koncertě, ale vzhledem k tomu, jaká je aktuálně situace, budeme si muset uspořádat sraz vlastní. Osobně bych vás rád zase viděl a dostal update o tom, jak žijete, přeci jen poslední sraz byl asi tak cca před 157 lety.


úte 08. bře 2016 20:44:10
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Say Hi
Ha, tak přeci jen sem ještě někdo občas hodí oko :-)
Sraz byl tenkrát s nutrií... před 3 lety nebo tak nějak? :-) Klidně bych byl pro, jen se obávám, že tentokrát by to bylo ještě komornější :-) No, ikdyž tenkrát nás zas tak málo nebylo...
Tak ještě by se mohl ozvat někdo, což? Kde jsou ti staří pardálové? Jeremy, Hawkey, Max, Liter, Johny, ... ?
Vlastně nějaký info mám snad akorát o Slasherovi, řízkovi a Mikovi, který stalkuju na facebooku :-D
Co ten festival, který tenkrát kluci rozjížděli? :-) Ročník 2015 se zdá se konal, ale web už mi nejde :-( https://cs.wikipedia.org/wiki/Degeneration_Next_(festival)


úte 08. bře 2016 22:19:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Say Hi
Tož občas se sem mrknu, co je nového. A vždycky zjistím, že nic. :| :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pát 11. bře 2016 12:09:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Say Hi
:crazy:

_________________
we're all gonna die


ned 13. bře 2016 13:48:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Say Hi
No vida, tak ještě další dvě ztracený duše... :-D Moc ste nám toho ale o svém aktuálním stavu neřekli :'(
Ještě děláš u cajtů Hawkey? :)


ned 13. bře 2016 18:47:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Say Hi
D_M píše:
No vida, tak ještě další dvě ztracený duše... :-D Moc ste nám toho ale o svém aktuálním stavu neřekli :'(

Ale Samara se evidentně hodně snažila :D

D_M píše:
Ještě děláš u cajtů Hawkey? :)

Ano, pořád u cajtů. A jsem rád, protože k nám takhle přišla nová mladičká kolegyně, kterou jsem měl zaučovat, ale nějak jsem to s tím zaučováním přehnal a dopadlo to tak, že spolu chodíme :D
Jinak jsem se předloni odstěhoval od rodičů, koupil si elektrickou kytaru, začal běhat, takže teďka až na drobné zdravotní komplikace spokojenost :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 13. bře 2016 21:19:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Say Hi
Teda Hawkey, ty jsi kanec *cool*

Studuju, maturuju, ale už jsem přijatá vysokoškolačka (frajerka!), po osmi letech v amatérském divadle konečně dostávám role... :D (A taky jsme teď přijeli z divadelní přehlídky a ještě s kolegou jsme v souboru jako jediní nedostali cenu ani čestný uznání, takže si o mém herectví docela jednoduše uděláte obrázek. :haha: ) Docela teď v životě dělám věci, co chci dělat, ale ono to asi nikdy nebylo jinak. I když jsem samozřejmě dost snížila nároky a uklidnila se a ze všeho nejradši vařim a peču. :dancing: Akorát ještě mít nějakou brigádu, abych se nemusela rozhodovat, jestli si mám radši koupit jídlo, na které mi dala máma, nebo si ušetřit na telefon, ale jídlo stejně vždycky vyhraje... Znáte to. :crazy:

_________________
we're all gonna die


ned 13. bře 2016 21:41:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Say Hi
Samara píše:
Teda Hawkey, ty jsi kanec *cool*

No to zas jako ne, ale dík :D
Samara píše:
...takže si o mém herectví docela jednoduše uděláte obrázek.

Jo jo, už ho asi mám.


:lol: :lol: :lol:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 13. bře 2016 22:24:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz