Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 14:37:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Další
 OFF TOPIC VI 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Hele v podstatě je to tohle http://www.588.cz/paypal-navod-k-regist ... ozeni-uctu
Vybereš osobní účet, zadáš ČR, všechno vyplníš.. potom zvolíš to vpravo "pay with credit card". Potvrzení e-mailu to po mě snad ani nechtělo... Poslední je snad to přidání karty - tam se zadají údaje z karty... To je myslím všechno, skončil sem tím obrázkem pod nadpisem "Přidání karty k účtu".
Prostě z 95% podle toho návodu...


úte 22. led 2013 20:42:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Super, dík :). Já si to teda hned zakládat nebudu, ale pak se na to podívám a jestli mi to nepůjde, tak se prohlašuju už dopředu za lamu :)

_________________
Obrázek


stř 23. led 2013 18:35:49
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
To zmákneš určitě v poho, jestli aspoň trochu ovládáš anglinu...

Jinak dneska přišla zásilka z ebay... Od pána z Berlína... :-D Čili poštovný cca stejný, jako by to bylo v rámci ČR, ale o něco rychlejší... :-D Začlo mě to bavit, musim si koupit ještě něco... :-D
Koho by to náhodou zajímalo, před časem mě okouzlily starý pohledy. Místopisný, lokální... Tak sem tam náhodou našel a koupil foto pohled nějakýho vojáka z roku 1925, který se léčil v nedalekém sanatoriu a ten pohled poslal do Německa na konzulát, asi své milé. Ještě zkusím vypátrat jejich totožnost, ale přišlo mi zajímavý, že si ten pohled nechám po skoro 90 letech poslat zpátky do místa, odkud byl původně poslán... :-)


čtv 24. led 2013 19:28:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Vedete si někdo nějaké seznamy věcí, kterých byste chtěli dosáhnout? Nemusí to být žádné životní cíle, prostě... Třeba seznam kapel, které byste chtěli stihnout, než umřete, seznam míst, které chcete vidět, etc.
My máme z Lucou regulerní seznam manželů, který se dál vrství na reálné muže-lidi z okolí a nereálné muže-gayové a herci/hudebníci (Když jsme se ptali kamarádů, jestli si taky vedou takový žebříček, dostalo se nám odpovědi: "Seznam manželek nemám, ale mám regulérní sraní" :D) a taky jsem zavedla seznam lidí, které si chci odnést domů, vystavit na poličku a od rána do večera se na ně culit. Tak povídejte.. Třeba se inspiruju.

_________________
we're all gonna die


ned 03. úno 2013 14:18:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
A zkoušela sis o tom promluvit se svým psychologem? :-| Já si akorát dělám seznam věcí, který bych měl v budoucnu udělat, seřazený podle priorit. Abych na ně nezapomněl, měl pocit že o nich vím, takže je mohl dále ignorovat... :D Např. věci, který sou potřeba udělat kolem baráku nebo že bych si chtěl založit vlastní kešku... Některý sou tam už dýl jak rok... :)


ned 03. úno 2013 15:12:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Já mám akorát seznam filmů/seriálů/knížek/alb/her, které chci vidět/přečíst/zahrát si/poslechnout, což asi není nic tak neobvyklého. :)


ned 03. úno 2013 15:35:52
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
D_M píše:
A zkoušela sis o tom promluvit se svým psychologem? :-|


Co tím myslíš? >:o :D

Ale vždyť to s tou keškou je pěkné, trochu se to podobá mým seznamům. :D

_________________
we're all gonna die


ned 03. úno 2013 18:25:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Nj, tak sem taky případ... :-D Ale jinak tam mám spíš praktičtější věci.. Že si chci updatnout firmware na mobilu, koupit těsnění na některý dveře v baráku, koupit to a to, přečíst to a to... atp..


ned 03. úno 2013 18:38:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Tak to je nuda. :) Plánování je někdy víc príma, než samotná realizace... Teda co tady mluvím o realizaci, třicet lidí na poličku by se mi asi těžko vešlo. :D

Mimochodem, znáte tohle? http://www.futureme.org/ Já si psala dopis tak před rokem a teď si na to bohužel vzpomněla, takže jsem nervní a zajímá mě, kdy mi to dojde... Ale myslím jsem to nastavila za nějaké čtyři roky, tak si ještě počkám.

EDIT: Ještě jsem si vzpomněla, že máme seznam úchylných slov a debilních jmen :happy:

_________________
we're all gonna die


ned 03. úno 2013 22:39:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: OFF TOPIC VI
Stačí, když si různý seznamy vedu v hlavě? :D Samozřejmě to průběžně zapomínám a zase si na to vzpomínám... seznam knih, co si chci přečíst, patří určitě mezi nejdelší, ale zrovna položky z něj pořád zapomínám (znova si vzpomenu buď náhodně, nebo někde vidim něco od toho autora). Mám v hlavě i spoustu míst, co bych chtěla vidět, ale ty jsou častokrát dost daleko, takže je asi nikdy neuvidim, protože nemůžu neřešit i svou uhlíkovou stopu :)
Dál mám v hlavě seznam věcí, co se chci naučit/ve kterých se chci zlepšit, ale tam si ty věci odškrtávám hodně, hodně pomalu.

Tu stránku jsem neznala, což je škoda, určitě bych to párkrát využila :)

A souhlasim s tim, že plánování je někdy lepší než samotná realizace :D

Hele, pochlub se něčím ze seznamu úchylných slov a debilních jmen :D


pon 04. úno 2013 18:18:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz