Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 16:04:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 47  Další
 NESNÁŠIM... (2) 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Nemám rád, když se snažím delší dobu někomu něco vysvětlit, ale ten člověk evidentně nereaguje na moje slova a jen a pouze furt mele to svoje... když si ještě navíc vymýšlí ty nejujetější teorie, tak je to fakt moc... jako sem trpělivý člověk, ale když vidím, že to nemá vůbec význam, tak mě to přestane bavit... na druhou stranu, aspoň se víc s těmi kamarády člověk pozná... a možná i pochopí nějaký další věci... tak aspoň k něčemu to je (občas)

a tímto končí můj generalizovaný výklad způsobený konkrétní situací :)


čtv 03. úno 2011 0:37:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Nesnáším, když se někdo chová, jako kdyby sežral Šalamounovo lejno. Mám pocit, že těch lidí je kolem mě čím dál víc a někdy je už opravdu nelehký to ignorovat a tvářit se, že je jejich chování v pohodě.
Nesnášim, když ze sebe někdo dělá něco, na co prostě nemá a když se vyjadřuje stylem "to je snad jasný" u věcí, o kterejch neměl před krátkou dobou ani ponětí. A nejhorší je, když pro získání těch vědomostí ani nic pořádnýho neudělal, ale byly mu "vtlučeny" do hlavy na kurzu, ve škole nebo kdekoliv jinde.
No, nebudu se rozčilovat, jenom jsem se chtěla svěřit :D


pát 04. úno 2011 13:21:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Já zase nesnáším, když se dává přednost staršímu sourozenci před mladším. Mladší všechno dědí, oblečení, věci jako foťák, na ty může zapomenout, protože "to má přece tvůj starší sourozenec, tak si to půjčuj". Ve všem se musí přizpůsobovat. Moje sestra byla asi 4x na horách - já nikdy. Promeškala jsem dobu. Taky jezdí běžně na zájezdy do zahraničí, což se mě zatím taky tak nějak netýká. Když se zeptám, jestli bych na vyšším gymplu taky mohla jezdit, dostanu odpověď, že MOOOŽNÁÁÁ. K narozeninám dostala sestra pěknej velkej notebook (mě zůstává ten pidi) skoro za 20 000,- a navrch očkování proti rakovině.

No, už vidim svoje osmnáctiny: "No tak Katuško, nic jsme ti nekoupili, protože bohužel už nemáme finance. Všechno jsme vrazili do tvojí sestry." :D
Člověka to občas dost mrzí, no..

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 18:54:27
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
tak toto som ja nikdy nepociťovala.... hoc som oficiálne namjmladšia, segra si aj tak nemohla moc vyskakovať :lol:
takže všetko sme pekne dostávali narovnako a dediť oblečenie po bratovi moc nešlo no...
našli rodičia sa fakt snažili deliť všetko rovným dielom medzi nás troch (samozrejme aj ich lásku :happy: )


pát 04. úno 2011 19:02:55
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Tak to máš dobrý.. :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 19:04:25
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
no není to správne keď sa takto uprednostňuje, tiež by mi to vadilo...
mna jedine sralo to že keď bolo niekde poradie tak som bola posledná ale to pri tvojich problémoch je dosť zanedbateľné :D


pát 04. úno 2011 19:07:57
Profil
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Tak to je mi líto. Jako fakt věřím, že to není příjemné, když si to tak člověk shrne...
Já jsem sice jedináček, ale mám zas dva starší nevlastní bratry… I když jsem si to jako děcko neuvědomovala, tak taky mívali "přednost" v některých věcech, ale to bylo fakt spíš způsobeno tím, že byli starší a zrovna studovali na VŠ, zatímco mně bylo asi 12 let. :)


pát 04. úno 2011 19:10:29
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
:D
Ono to má svý určitý výhody.. který mě teď zrovna nenapadaj, he.. :D Ale jo, třeba že se i povinnosti házej spíš na staršího, ale vzhledem k tomu, že sme už obě v takovým tom svéprávným věku, tak už se to vlastně moc nerozlišuje.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 19:13:36
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Bari: Jo no, ono když je mezi těma sourozencema hodně velkej věkovej rozdíl, tak už se to tak neřeší..nebo jak říkáš, člověk si to tolik neuvědomuje, protože to s tím věkem přichází tak nějak automaticky a je to pochopitelný.. Ale když je ten rozdíl 3 roky, jako u nás, tak si to ten druhej uvědomuje až dost.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 19:15:39
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
a skúšala si sa s nimi o to rozprávať?
inak keby som tvojou sestrou a všetko dostávam tak by som sa cítila trochu blbe :|


pát 04. úno 2011 19:18:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 47  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz