Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 06. čer 2024 16:20:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 240 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Další
 Maturita 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Maturita
Spatny datum? Vzdyt to byva vzdycky posledni den skoly pred svatakem, vetsinou patek... Jeste planujeme jit den predtim nekam neco popit, potom na nejakou diskoteku a z tama na snidani k nasemu tridnimu :) Kdyz jsme mu to rikali, tak se moc nadsene nechvalil a rikal, at radsi vymyslime neco jineho :) No a potom pujdem vsichni do skoly, tridniho ponesem na nejakem posedu nebo neco. No at to nakonec dopadne jakkoliv, tak to urcite bude zajimave :)


čtv 08. kvě 2008 18:02:59
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Maturita
D_M píše:
No parta... Jak se to vezme... Na ten hokej šla naše parta... :D Ale jinak jako kolektiv nic moc no... Namyšlený pražáci... :lol:
Poslední zvonění ani nevim. Nějak si nevzpomínám, ale asi nic moc nebylo. Myslim, že to bylo proto, že to buď vyšlo nějak divně jako co se týče datumu nebo tak. Ale spíš se mi vybavuje, že nám to zakázala řiditelka... Něco nám určitě zakázala, ale nevim určitě jestli to bylo tohle...

to mi jsme taky moc dobra parta nebyli...25 holek a 5 kluku..pak se na necem rozumnym domlouvej :D ...bylo to stylem ze za osvetleni dali 15 tisic (kdyz jsme jim rikali, ze za 5 nam to same udelaji v kulturaku tak tomu rozumely lepe a podobne..panskeho striptera - byl nechutnej ale holky ho chtely atd..).proste debilovina..skupinu za 15 tisic (stejne vsechny plesove hraji ty same sracky a jeste si vzali za cestu z kolina 9tisic)...mohli jsme mit moderatora Hezuckyho (nevim jak se to pise, ale znate)...a vite koho jsme meli? trapaka Vitka Havlise (demence)....jsem byl na pulnocni prekvapeni prevlecen za zenskou, tak jsem si to zkousel oblict, prisel jsem za nim a povidam mu : Tak co draku uzijeme si?tak na me tak koukal a nechapel (dyt rikam ze je dement)...a jako cestak chtel proplatit taxi ze strakonic do prahy(dement), ale to jsme mu nedali...
jako maturak dobrej, az na osvetleni a na to ze nam pokazili hudbu na pulnocku (s kterou jsem se asi 10 hodin patlal..)


čtv 08. kvě 2008 20:00:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Maturita
no tak mi tablo nemáme ešte...a neviem kto ho zrobí, bo teraz máme všetci plnm hlavu praktickej matury...uff...ale chceme niečo obyč, žiadne ateliéry, bud poprosíme nejakého fotkára od nás nech nás pofotí, alebo si každý fotku donesie svoju....a iba sa to drbne na farbami zašpinenú A1 dosku...a hotovo :D
...my sme trieda dementov, bo všetko si nechávame na poslednú chvílu a potom to aj tak vyzerá....doteraz nechápem ako sme mohli zvládnuť stužkovú.... :D
...no a posledné zvonenie...neviem, neviem ako to dopadne, bo my máme po poslednom zvonení o nejakej stvrtej ešte vernisáž .....nejako to moc nedomyslelo naše vedenie, bo mi sa na tu vernisáž, kde bude všetci profáci a rodičia, dotrepeme pekne nadrbaní, bo predtým je naplánované vyberanie penazí a s tým spojené chlastanie.... :D takže som veeelice zvedavá na piatok

_________________
Obrázek


čtv 08. kvě 2008 20:12:31
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Maturita
S tim poslednim zvoněnim u nás to bylo myslim tak, že v ten den co to mělo být tak bylo nakonec ředitelský volno a den před tim nás to nechtěli nechat udělat a my se na to nakonec vybodli.

Rizek: Tak to ste meli zajimavej ples koukam... :D Nas bylo asi 5 maturitnich trid a organizovalo se to cely najednou od vedeni skoly... Coz bylo dobre, pze my by sme nedali nic dohromady... :D Jinak tos mel dobry ty jo takovej harem... 25 holek? :sok: Nádhera... :) My sme meli ve tride 2,5 holky... Nerozvadel bych to... :|


čtv 08. kvě 2008 20:19:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Maturita
D_M píše:
S tim poslednim zvoněnim u nás to bylo myslim tak, že v ten den co to mělo být tak bylo nakonec ředitelský volno a den před tim nás to nechtěli nechat udělat a my se na to nakonec vybodli.

Rizek: Tak to ste meli zajimavej ples koukam... :D Nas bylo asi 5 maturitnich trid a organizovalo se to cely najednou od vedeni skoly... Coz bylo dobre, pze my by sme nedali nic dohromady... :D Jinak tos mel dobry ty jo takovej harem... 25 holek? :sok: Nádhera... :) My sme meli ve tride 2,5 holky... Nerozvadel bych to... :|

jj taky mame na koleji takovou polovicni..poprve jsem myslel ze je to kluk :D
no kdyz jsme jeli na rafty a na kazdym raftu (bylo 5 raftu) musel bejt jeden kluk tak jsem si nestezoval... :)


čtv 08. kvě 2008 20:57:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Maturita
Dneska jsem si dal takove cviceni na posledni zvoneni. Maturuje 6 trid a polovina ma tedka uz svatak, takze dneska meli posledni zvoneni. Tak sme spolecne se dvouma spoluzakama kalili s nema, akorat s tim rozdilem, ze my sme se dneska ucili :) Docela muka to byly - psali sme pisemku a byl jsem vyvolany, ale tak nejak jsem to dal :)

A teda maturitak si organizujem sami, ale nemyslim si, ze to budeme mit v takovem velkolepem stylu jako rizek :)

A ve tride mame 21 holek a 11 kluku, navic sportovni trida, cili holky pekne. Tudiz si taky nestezuju :)


pát 09. kvě 2008 13:18:13
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Maturita
My jsme maturak meli ve stylu westernu
Obrázek


pát 09. kvě 2008 13:45:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Maturita
my máme v triede 10 chalanov a ostatok je 24 bab...ale nič moc teda chuapi to nie su... :D ale tak niektorí su v pohode... :) to by musela byť haluz chodiť do čisto chalanskej triedy....ako moja bývalá profka, bola na strednej škole sama holka....a že ju tam vyznávali ako královnu.... :happy:

_________________
Obrázek


pát 09. kvě 2008 14:14:43
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Maturita
Koukám, to sem chodil na pěkně blbou střední... Našeho oboru tam byly 3 třídy... Z těch 3 tříd byly 3 holky! :cry: :cry: :cry: Měli sme vždycky strašný kecy jak je to přihřátá školy... Samý kluci... A ještě se ta škola jmenovala Panská (podle ulice) :lol: No a teď sem pro změnu na FELu. To je v haji... Baby sou vzacny.... :lol:
Ne, tak hrozný to nebylo... Na jinym oboru bylo zase víc holek... Ale stejně... :D


pát 09. kvě 2008 14:21:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Maturita
No ono to nejak tak vačšinou býva, že tých chalanov je málo v triede... My sme mali len siedmych a ani z nich sa nedalo vyberať... :D
To je asi klasika, že v každej triede sú problémy pred stužkovou, pri robení tabla a tak.... U nás sa boli schopní aj pozabíjať koli výberu zákuskov.
A DJ-a sme mali tiež pekného kkt bo cez tiché chvíle nám prezieravo pustil Tichú noc.... :x


pát 09. kvě 2008 17:03:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 240 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz