Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 12:32:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 47  Další
 NESNÁŠIM... (2) 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
No, několikrát jsem to zkoušela, ale nemá to cenu.. Snad se to časem zlepší.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 19:29:41
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Katuna píše:
Já zase nesnáším, když se dává přednost staršímu sourozenci před mladším. Mladší všechno dědí, oblečení, věci jako foťák, na ty může zapomenout, protože "to má přece tvůj starší sourozenec, tak si to půjčuj". Ve všem se musí přizpůsobovat. Moje sestra byla asi 4x na horách - já nikdy. Promeškala jsem dobu. Taky jezdí běžně na zájezdy do zahraničí, což se mě zatím taky tak nějak netýká. Když se zeptám, jestli bych na vyšším gymplu taky mohla jezdit, dostanu odpověď, že MOOOŽNÁÁÁ. K narozeninám dostala sestra pěknej velkej notebook (mě zůstává ten pidi) skoro za 20 000,- a navrch očkování proti rakovině.

No, už vidim svoje osmnáctiny: "No tak Katuško, nic jsme ti nekoupili, protože bohužel už nemáme finance. Všechno jsme vrazili do tvojí sestry." :D
Člověka to občas dost mrzí, no..

A ona na ty zájezdy jezdila už v tvym věku, nebo až později? :)
A u nás je spíš opačnej problém -- nejmladší sestra nemusí nic dělat (a to jí je už téměř 20), nemusí skoro nikdy zařídit, co je potřeba, vždycky jí všechno projde (neskutečná drzost a další věci), ... mohla bych pokračovat ještě dlouho. Ono si moc nevybereš, bohužel...
Teď si říkám, že tohle svejm dětem nikdy dělat nebudu (jako dalších x věcí, který mě na rodičích štvou :D), ale nevim, jestli se za pár let nepřistihnu při tom, že dělám přesně to, co mě kdysi tak štvalo :lol:

Jinak teda kdyby mi dali rodiče k narozeninám očkování proti rakovině, tak bych nejdřív naštvala, pak bych byla dotčená a pak bych jim to asi s díky vrátila :D


pát 04. úno 2011 20:04:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
otázka je, jestli když ségra dostala nějakej velkej dárek a ty ne, jestlis dostala něco stejně velkýho, když si přišla do jejího věku... já taky samozřejmě dostal počítač, když sem šel na výšku a brácha ostrouhal, ale dostal ho za rok... buď trpělivá a pokud nebudeš stejně odměněna, tak máš rodiče svině :D


pát 04. úno 2011 20:26:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
No já pevně věřim, že taky dostanu něco podobnýho, až mi bude tolik jako jí. :D
linda: No, myslím že na první jela zhruba v mým věku. Jde o to, že když se na ně zeptám v souvislosti se mnou, tak je to dost skeptický, kdežto jí to téměř vždycky bez problémů zaplatili. :)
Ale nechci zase aby to vypadalo, že si tady hrozně stěžuju. :D Už jsem s tim celkem smířená. Ale když člověk vidí, že sestře zaplatěj foťák, skvělej mobil, zahraničí a pěkně drahej noťas a já si těch pár mizerných tisíc na bicí musela vydřít sama, tak to trošku smrdí.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 20:38:29
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Já si myslim, že se o tebe třeba jenom bojí, nebo prostě nechtěj nic slibovat... Já bych asi zkusila rodiče postavit před skoro hotovou věc: chci jet v létě tam a tam a tak dál...
I když teda já si nejsem jistá, jestli bych svoje dítě před osmnáctkou pustila samotný někam do zahraničí, nejspíš ne :D To by se toho musela účastnit minimálně jedna dospělá a zodpovědná osoba, kterou znám a který věřim. Jinak by asi nehrozilo, že by moje dítě dostalo svolení k něčemu takovýmu... tak třeba se taky jenom bojej, já tohle zase chápu...


pát 04. úno 2011 20:46:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Jo, to samozřejmě že bych nejela sama, to nemůže ani ona. :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 20:48:50
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
to já svoje děcka pustim do světa hned jak se naučí chodit, mluvit a srát na správný místa :lol:


pát 04. úno 2011 20:51:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
:lol: :lol:
Aspoň si nebudou moct stěžovat na nedostatek svobody. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pát 04. úno 2011 20:55:22
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
no, až je někdo chytne a zavře do sklepa, tak to bude jiná :D


pát 04. úno 2011 21:07:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: NESNÁŠIM... (2)
Nesnáším, když někdo nepochopil, že dveře mají kliku! Jako třeba moje sestra >:o
I mámu kvůli tomu vzbudila :roll:
Ježiš, a teď zase, tentokrát dveře do koupelny :D ona prostě neumí otvírat a zavírat dveře, aniž by přitom dělala kravál, to je fakt na facku.


úte 08. úno 2011 23:25:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 47  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz