Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 10:47:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Tak jde čas... 

Jaký byste chtěli mít život v blízké budoucnosti?
Aktivnější - dělat víc věcí, které mě zajímají 31%  31%  [ 9 ]
Vášnivější - víc lásky, vstahů, sexu 21%  21%  [ 6 ]
Zajímavější - zažívat neobvyklé věci 28%  28%  [ 8 ]
Takový jaký mám - naprostá spokojenost 10%  10%  [ 3 ]
Klidnější - nehnat se tak za vším možným 7%  7%  [ 2 ]
Chladnější - už mám těch vztahů dost 3%  3%  [ 1 ]
Klasičtější - do střední proudu... práce, škola, už nevybočovat 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 29

 Tak jde čas... 
Autor Zpráva
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Tak jde čas...
kaťuš neblázniii :)


ned 08. lis 2009 9:34:15
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tak jde čas...
Kaťuša píše:
...

Už nejsem zas tak nasranej, ale stejně nevim proč je to tak všeobecně neuznávaný status :D Já stejně nejsem žádnej velkej kuřák... ale pokud mě řekneš nějakej hoodně dobrej důvod proč přestat a já ho uznám jako oprávněnej, tak přestanu :D

Katuš na magistra se dostaneš, uvidíš :) Ale tak ať se dostaneš nebo ne, chtělas dělat u filmu co vím, ne? :) To že bys měla "jen" bc. tak je jedno, prostě dělej to co tě bude bavit... Mno a pokud se člověku něco nedaří změnit, tak by se měl asi víc snažit, přehodnotit priority, dělat věci jinak...je zbytečný se obviňovat, pokud chceš něco změnit, vem rozum do hrsti a udělej to. Život je moc krátkej na to, abys čekala, že se "to" změní samo.


ned 08. lis 2009 9:51:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tak jde čas...
Jeremy píše:
a vůbec... užíváte si dostatečně dokud máte čas? Ste spokojení se svým dosavadním životem a s tím co ste zažili? nebo byste chtěli víc? něco speciálního? :)

Já si osobně myslim, že můj život byl docela dobrej... něco málo sem zažil, ale mohlo by to být mnohem lepší co se zkušeností týče... celkově sem docela línej člověk, takže si za to můžu tak nějak sám :) ještě, že sem se začal bavit s kamošem muzikologem... to je studnice zkušeností :)

ale rád bych někam vypadnul... prostě jen tak procestovat svět... taky bych rád skusil skok padákem... začít koncertovat s kamošem muzikologem... možná se naučil lítat s letadlem :) hlavně ale abych se dokázal osmělit a pozvat někam jednu slečnu, i když teda nevim jestli o mě stojí :D ...


Tak co děcka? :) co malá revize zhruba po roce? :) jak se vám daří v tom, co by ste si přáli? něco zajímavýho co ste dělali v průběhu roku, kdy jste zestárli o několik procent času, který vám byl dán? :lol:

co já tak zjistil během toho roku je, že se ženským líbím :) a taky sem se utvrdil v tom, že si tohohle neumím všimnout dřív než je pozdě a po šanci :D takhle sem přišel o docela slušnej kopec zkušeností... hm... ale nevadí, nějaký zkušenosti ke mě přitančili, cítím se opět moudřejší, zdatnější a schopnější :) hraní na bicí mě neuvěřitelně bere, kapele se daří rozjíždět... no a sem už skoro rok zabouchnutej do Lucie :) je to zvláštní ale určitym způsobem mě to těší :) a mám kolem sebe strašnou spoustu skvělých lidí, což je prostě super :)

A co bych si přál... hmm... přál bych si, aby to bylo ve vztahu s lucií čim dál tim lepší... aby sem stihnul dopsat bakalářku, udělal státnice a připravil pro všechny skvělej festival :) a samozřejmě, aby nám kapela vydržela a bylo v ní všechno bez problémů :happy:


ned 28. lis 2010 3:36:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz