Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 13:52:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Tak jde čas... 

Jaký byste chtěli mít život v blízké budoucnosti?
Aktivnější - dělat víc věcí, které mě zajímají 31%  31%  [ 9 ]
Vášnivější - víc lásky, vstahů, sexu 21%  21%  [ 6 ]
Zajímavější - zažívat neobvyklé věci 28%  28%  [ 8 ]
Takový jaký mám - naprostá spokojenost 10%  10%  [ 3 ]
Klidnější - nehnat se tak za vším možným 7%  7%  [ 2 ]
Chladnější - už mám těch vztahů dost 3%  3%  [ 1 ]
Klasičtější - do střední proudu... práce, škola, už nevybočovat 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 29

 Tak jde čas... 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Tak jde čas...
jó ať žije nasranost (podle Pratchettových druidů jedna ze čtyř základních sil pohánějících svět), dva dny v kuse mě ukrutně bolí hlava (nic nezabírá... asi s tím někam zajdu, já vůl to zas nechal na víkend :lol: ) takže mám blbou náladu sorry, ale je to daná věc...

Za posledních 5 měsíců jsem...

Ukonnčil studium geografie a přešel jsem na má vytoužená rozvojová studia.
Sekl jak s cyklistikou tak s jakoukoli hudební činností, (pokud nějaká kdy byla) ...
Přišlo mi 17 nevyžádaných seznamovacích emailů z celé východní Evropy (nějaký vtipálek mě zase zaregistroval na seznamkách po celé evropě)
Začal si umývat vlasy co dva dny
Začal se každý týden česat
V mém pokoji pošly dvě květiny
Konečně se necítím méněcenný, protože jsem už dočetl Harryho Pottera
Celkem 6krát instaloval windows na svém kompu doma a třikrát na jiných různých počítačích


sob 07. lis 2009 1:47:20
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tak jde čas...
to je pěkný :D no a ty ses tady hanzi ani předtim nevyjadřoval... tak kam směřuješ? seš spokojenej? co bys rád změnil a co se opravdu chstáš změnit? :) jinak pročs sekl s hudbou? A co to sou přesně rozvojová studia?


sob 07. lis 2009 2:01:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Tak jde čas...
Rozvojová studia... jde to hodně široké téma, ale v podstatě se jedná o geografii rozvojových zemí a ekologii. To že jsou rozvojové země tam kde jsou je totiž z velké části věc ekologie, a pak tu jsou další věci (odliv mozků, tlak korporací pro zachování levné pracovní síly, špatně používaná humanitární pomoc, politické problémy). Ať už to dostuduju nebo ne (jsem přesvědčen že ano, jde tam spíš o zájem) stanu se součástí toho všeho. To je má budoucnost, to chci změnit. A hodlám to změnit! ;)

Hudba pro mě přestala být prioritou, což neznamená, že si občas trochu nezabrnkám.

V aktuálně aktuální současnosti nejsem spokojený protože mě trápí chronická, neléčitelná migréna ;) ale jinak jsem spokojený nepřetržitě už od svých 4 let, kdy jsem poznal význam slova spokojenost... já si svůj život prostě přispůsobuji k pohodlnému a příjemnému obrazu svému :)


sob 07. lis 2009 2:29:24
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tak jde čas...
hmm... myslel sem, že to má co dočinění s tímhle... mno každopádně teda hodně štěstí v tom měnění :)
hmm.. tak chronická migréna je pěkná svině :/ já mám akorát chronickou rýmu... ale tak si hold sem tam smrknu a to je celý... bolest hlavy sux :/ mno, ale tak hlavně, že je ta spokojenost...to je potřeba.


sob 07. lis 2009 2:45:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Tak jde čas...
jeremy nebuď nasraný! >:o a nefajči! >:o

čo sa mňa týka, v poslednej dobe ma chytá depresia čo sa týka mojej budúcnosti... ak sa nedostanem na magistra neviem naozaj neviem čo budem s mojim úbohym titulom Bc. robiť...

chytajú ma stavy kedy sa nenávidím za to že nič neviem, najmä teraz keď mám málo školy, všetci okolo mňa pilne študujú (hlavne na sestre to vidím) a ja mám čas o tom rozmýšľať... chodím na blbé brigády, do ktorých invetsujem priveľa času a pritom mi nič neprinášajú (teda okrem peňazí) a vravím si že bych mohla ten čas využiť lepšie, ale zase musím z niečoho žiť a som moc srab na to aby som si našla brigádu aspoň vzdialenú môjmu oboru alebo niečomu čo by mohlo mať eventuálne do budúcna šancu stať sa mojím zamestaním
a najviac ma štve to, že je to všetko len moja vina ale nejak sa mi nedarí to zmeniť... :(


ned 08. lis 2009 1:06:46
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Tak jde čas...
Už to, jak ti připadá, že něco děláš špatně má v sobě jisté pozitivum. Teď jen stačí aktivovat vesmírnou sílu zvanou "nasranost" a už to pojede. ;)


ned 08. lis 2009 1:19:05
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Tak jde čas...
jednoducho prišlo obdobie kedy si pripadám zbytočná a ničnevediaca.... škoda, že akurát pred bakalárkou a štátnicami sakra


ned 08. lis 2009 1:29:57
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Tak jde čas...
Kaťuša píše:
jednoducho prišlo obdobie kedy si pripadám zbytočná a ničnevediaca.... škoda, že akurát pred bakalárkou a štátnicami sakra

kurňa! pak to bude asi spíš tou bakalářkou a státnicemi, nezaměňovat příčinu a důsledek a pak za to určitě mohou dlouhé a temné listopadové večery... ale nebój, kdybys byla úplně nicnevědoucí, nedostala by ses přece tam kde jsi :)


ned 08. lis 2009 1:51:00
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Tak jde čas...
ďakujem za podporu, ale nebolo až také ťažké sa dostať tam kde som... teraz je kopec oborov na ktoré sa človek dostane takmer zadarmo, hovno tam robí ale potom má aj hovno do budúcnosti...

ja nechcem nič viac len nech už je leto, nech je to všetko za mnou najlepšie s vedomím, že som v magisterskom ročníku :)


ned 08. lis 2009 1:59:27
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Tak jde čas...
Kaťuša píše:
teraz je kopec oborov na ktoré sa človek dostane takmer zadarmo, hovno tam robí

logické vyústění, vytvoříme tak, že přehodíme obě premisy - člověk tam hovno dělá a pak to dostane téměř zadarmo, tak to bude :D
znám asi tři lidi, kteří letos končí s bakalářským studiem a jednoho jak druhého včetně mojí premiantské sestry honí blbé myšlenky (můj bratranec už si dokonce domlouval místo u PPL ;) ), hlavně... žádný ...stres :)


ned 08. lis 2009 3:30:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz