Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:01:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 90  Další
 Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás... 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
mne sa raz stalo, že som zaspala v autobuse cestou domov a zobudila som sa na opačnej strane mesta kde bývam....

ľudia takú beznádej ste nezažili, zobudil ma šofér (megatrapas) a ja som nemala tušenie kde som, lebo bolo nasnežené a všetko sa mi ešte točilo...
potom mi to s hrozou došlo a ja som znova nastúpila k tomu šoférovi (ďalší megatrapas), ktorý sa tam na konečnej otáčal... :D


stř 16. črc 2008 17:32:37
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Ja mam s kamosama tolik prihod, ze si zrovna na zadnou nevzpomenu, ale dejte mi cas, pak neco pisnu :)


stř 16. črc 2008 17:39:29
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
:D :D :D :D To je téma jak stvořený pro mě, já jsem na tyhle trapasy mist, jen se s většinou nedá chlubit :oops: nedavno jsme popíjeli vodku:) já už takovej přiopilej jsem se snažil asi 30 min zavřít vodku víčkem od petky, ty tupci na mě čuměli a tlemili se mi :D
Nebo na píseckých slavnostech, sem si koupil skotskou whisty, nikdo to pít nechtěl, tak jsem vychlemstal 3/4 sám, taky jsem pak tak vypadal...sotva jsem se zvedl tak jsem se zamotal :D samozřejmě jsem začal kouřit,j ako vždy když jsem opilej, no tak jsme šli do města, tam jsem zas potkal milion známejch, doteď si ze mě dělaj prdel, no pak jsme šli na PSH, vůbec nevim jak jsem se tam dostal, hip hop nemám rád, ale tak když jsem byl opilej tak proč ne, pařilj sme tam nejvíc z toho davu, ti co mě znali se divili co se děje že já pařim na metal...pak mě tam začla nějaká holka mlátit, vůbec netušim proč, já jsem jí nic nedělal, asi každých 10 přilítla rána, bylo to fpoho, se tam bavim skámošem kterýho jsem rok neviděl a najednou bomba přímo do hlavy, někdy ty holky nechápu, pak tam přišla Káťa, to je známá, jsem se jí tam pokoušel sbalit...no ale jak sjem byl opilej a ty světla tam a vše, tak jsem si ji spletl s někym jinym, Káťa to byla, ale jiná, byla to moje spolužačka, no tak jsem jí tam chvíli nabaloval, ona ze mě měla prdel :D no nejhorší bylo když mi to ve škole vyprávěla před kámošema, taková ostuda :D :D :D a ještě mě štve, že jsem tam potkal kopu fajnovejch lidí, ale moc si na ně nepamatuju a oni na mě asi taky ne :( :( škoda no, ale tyhlety trapasy jsou nejlepší


stř 16. črc 2008 17:44:59
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
To s tim, ze potkas kotel znamych lidi a se strasne moc lidma se seznamis, lec na druhy den si to vubec nepamatujes, znam taky :) Casto se mi stane, ze se podivam do mobilu a mam tam nejake nove lidi v seznamu, aniz bych vubec vedel, kdo to je... Treba ted tam mam nejakeho Vojtu, pricemz zadneho Vojtu neznam. :)

Jo a vzpomnel jsem si tedka na neco. Byli sme kdysi na prodlouzene v tanecnich nizsich rocniku, pac sme tam meli nejake zname. Trochu sme pritom popijeli a pak se slo na klub (diskoteku), tam sme trsali a tak a jak jsem byl napity, tak jsem sel k tyci a chvilku jsem tam tancil jeste s nekym, ale pak me napadlo, ze budu na te tyci tancit vzhuru nohama, hlavou dolu. No a v pohode se mi to povedlo. Ale tyden nato jsme byli zase na prodlouzene a zase na klubu, ale tentokrat jsem nebyl skoro vubec napity, mel jsem tak 2 piva, ale kamosi chteli, abych zase tancil na tyci vzhuru nohama, no a samozrejme se mi to vubec nepovedlo, triskl jsem sebou na zem a totalne jsem si dojebal rameno. Na druhy sem sel do skoly a mikinu jsem si oblekal asi 40 minut :-D A asi 2 tydny jsem nemohl zvednout ruku a asi dva mesice me to bolelo (Melo to tu vyhodu, ze kdyz me nejaky ucitel vyvolal k tabuli, abych tam neco psal, tak jsem rekl, ze me boli ruka a ze ju nemuzu zvednout, takze me nechali byt :)). Stalo se to tak pred pul rokem a dodnes mam na rameni jakousi vybouleninu, jak me to spatne srostlo asi :) Ale nastesti me to nijak neomezuje :) Cili jake z toho plyne pouceni? Nikdy netancete na tyci hlavou dolu, kdyz nejste napiti :)


stř 16. črc 2008 18:08:15
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
ja si ta FAKT ale FAKT neviem predstaviť ako tancuješ okolo tyče, dole hlavou ani nehovorím.... :D :D :D
na serjovi si mi prišiel ako typ, čo nerobí trapasy.... ale alkohol je zrada

dnes som volala so sestrou... :D :D včera bola na diskotéke z celý lodným personálom, majú tam manažéra, z ktorého majú dosť strach, lebo mu nie je vobec rozumieť (hovorí strašne rýchlo) a má dosť premenlivú povahu..
no a práve že s ním si super zatancovala telo na telo, všetci sa ževraj riadne spili a tancovali okolo tyče... lucia mi vravela, že mlela a mlela po anglicky, jak keby sa tam narodila... :lol:
spala tri hodiny a ráno umývala okná bez šošoviek a keď sa jej všetko točilo... že tie vyzerali... :D


stř 16. črc 2008 18:30:21
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Hej, ale to se mi taky stalo, sem byl naptý a suprově jsemsi pokecal s jednim amíkem co tu byl, druhý den když jsme se setkali tak se mě ptal jako co se děje? že včera jsem mluvil bezvadně anglicky ted nic moc, njn alkohol :haha:


stř 16. črc 2008 18:33:15
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
to ja to jednou rozjel tak, ze jsem pivo i snídal s houskou....

oblibene chutovky: namacim do piva vsechno jidlo co mam po ruce na klabach, takze nekterejm jedincum se dela spatne..cokolada s pivem atd...


stř 16. črc 2008 18:35:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Katusa: obcas se stane :) ale jinak fakt na takove veci moc nejsem

Jo jo, taky jsem se bavil s nejakyma Belgicanama a Americanem, kdyz jsem byl napity a uplne v pohode, ale jinak koktam jak pako :)

rizek: fuj, kurvis pivo, ale jestli je to Gambrihnus, tak to uz vic pravda nejde :)


stř 16. črc 2008 18:37:43
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
rizek: :-! fuj, to bych nemohl, ráno si dát vyprošťováka to jo, ale strkat do toho jídlo? :D

Max: přesně


stř 16. črc 2008 18:38:29
Profil ICQ
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
MaxFriik píše:
Katusa: obcas se stane :) ale jinak fakt na takove veci moc nejsem

Jo jo, taky jsem se bavil s nejakyma Belgicanama a Americanem, kdyz jsem byl napity a uplne v pohode, ale jinak koktam jak pako :)

rizek: fuj, kurvis pivo, ale jestli je to Gambrihnus, tak to uz vic pravda nejde :)

nekurvim pivo ale to jidlo


stř 16. črc 2008 18:39:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 90  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz