Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 7:23:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Serjův nápad s hologramy 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Serjův nápad s hologramy
Tak, myslím že bude lepší o tomto tématu založit topic než to rozebírat přes shoutboard, napíšu sem co jsem napsal tam a nechť diskuze započne :) : mě osobně se to taky moc nezamlouvá, ale myslím si že si to každý představuje ty hologramy jak ze Star treku nebo jak :D že by jen stáli na místě nad nějakým kruhem nebo cosik, ale kdyby to byly plně 3D obrazy, které by se mohli pohybovat po jevišti a dělat všecko co live členové tak by to nemuselo být zlé, samozřejmě že by to nebyl ten pocit:vidím svého oblíbeného zpěváka live, ale kdyby nebyl poznat rozdíl proč ne?


ned 13. dub 2008 19:20:13
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serjův nápad s hologramy
Se klidne o tohme tematu mohlo diskutovat v novinkach v prislusnym vlaknu, ale pokud tu bude vetsi diskuze tak si to zaslouzi vlastni topic no... Jinak nepatri tohle tema spis pod Serje nez do OT? To tam asi presunu, nevim...
Muj nazor sem psal taky do shoutu. Jednoduse at se to lidem libi nebo ne at je to lepsi nebo horsi, pokud to usetri prirodu neni jiny volby nez se s tim smirit. Bohuzel je dneska vetsina lidi takova ze nevidi dal nez na svoje vlastni potreby tak se bojim, ze se to s uspechem potka jedine kdyz to bude financne vyhodnejsi. Jak sam Serj pise v eseji Understanding Oil: "JE
ČAS OBĚTOVAT NAŠE POTŘEBY ZA BEZPEČNOST A PŘEŽITÍ..." Tam to sice myslel ve spojeni s terorizmem, ale rek bych, ze ta myslenka je stejna... Pokud neobetujeme svoje potreby na ukor vseobecne prospesnych zajmu, nikdy jich nedosahneme...


ned 13. dub 2008 19:57:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Serjův nápad s hologramy
D_M píše:
Se klidne o tohme tematu mohlo diskutovat v novinkach v prislusnym vlaknu, ale pokud tu bude vetsi diskuze tak si to zaslouzi vlastni topic no... Jinak nepatri tohle tema spis pod Serje nez do OT? To tam asi presunu, nevim...
Muj nazor sem psal taky do shoutu. Jednoduse at se to lidem libi nebo ne at je to lepsi nebo horsi, pokud to usetri prirodu neni jiny volby nez se s tim smirit. Bohuzel je dneska vetsina lidi takova ze nevidi dal nez na svoje vlastni potreby tak se bojim, ze se to s uspechem potka jedine kdyz to bude financne vyhodnejsi. Jak sam Serj pise v eseji Understanding Oil: "JE
ČAS OBĚTOVAT NAŠE POTŘEBY ZA BEZPEČNOST A PŘEŽITÍ..." Tam to sice myslel ve spojeni s terorizmem, ale rek bych, ze ta myslenka je stejna... Pokud neobetujeme svoje potreby na ukor vseobecne prospesnych zajmu, nikdy jich nedosahneme...

Přírodu bysme mohli šetřit i jinak než tímhle způsobem, třeba bych zhasínal o polovic města po 3 hodině do rána. Tím by se ušetřilo hafo energie, emise by se snížili apod. Víc bych investoval do výzkumu alternativních paliv atd.
Tenhle topic jsem schválně umístil jsem , protože si myslím, že diskuze o ekologii nepatří pod Serje i když je velký ekolog ;) , až založím diskuzi o tom jak by měla být dlouhá jeho bradka tak budiž :)


ned 13. dub 2008 20:54:04
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serjův nápad s hologramy
^^ Jasne vyzdycky by sme mohli delat neco i jinak jenze kdyz nikde nezacnem nezbude nez delat takovy veci jako holog. show :D
S tim umistenim tematu souhlasim :)


ned 13. dub 2008 21:16:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Serjův nápad s hologramy
D_M píše:
^^ Jasne vyzdycky by sme mohli delat neco i jinak jenze kdyz nikde nezacnem nezbude nez delat takovy veci jako holog. show :D
S tim umistenim tematu souhlasim :)

J pravda někde začít musíme, určitě bysme měli začít první každý sám u sebe. Jako například nemít zaplou televizi když se na ni nedíváme, zbytečně nepřetápět, nemrhat tolik vodou. Jo zní to hezky , ale dle mého názoru si každý řekne: "Proč bych měl zrovna já? Proč já, když to nedělá nikdo jiný?" apod. Popravdě já to dělám taky tak :|


ned 13. dub 2008 21:34:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz