Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 28. zář 2024 22:15:33



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak ať něco pořádnýho najdeš! Hodně štěstí přeju...
Škoda s tou zdravou výživou... Se moc nediv no, byla si zvyklá na kolektiv vysokoškoláků a chtělas dělat prodavačku no...
Pánskej kolektiv je většinou lepší no, to je známá věc... :-D Vychází to z toho, že ženský sou z Venuše a taky pěkný mrchy jestli mi rozumíte... :-D


pon 02. kvě 2011 19:29:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Dík :)
No já nevim, jestli to bylo tim, že jsem byla zvyklá na kolektiv vysokoškoláků... možná jo... asi si budu muset prostě odvyknout :D Teda aby to nevyznělo tak, že mi nějak moc záleží na vzdělání -- ono je to spíš asi celkově tim, že ty lidi v tom obchodě měli úplně jinej život -- snad všichni maj děti a tak :D To teda bude asi všude stejný, takže bych si měla zvyknout, no :)

A jako (bohužel! :D) máš asi pravdu... kolektivy s převahou žen mi asi moc nesedí, nejhorší je asi ten ryze ženskej kolektiv (jako jsem to zažila na střední :D). Ale bejt sama se samejma chlapama taky neni ideál, nějakou ženu tam potřebuju taky :D


pon 02. kvě 2011 20:15:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Hele Linduško, nevíš náhodou, proč se mi v tom Latexu zpřeházely odkazy na literaturu? :-) Jako že když začínám číst text od začátku, tak tam mám jako první odkaz do literatury třeba číslo [25]... Chtěl bych, aby to začínalo od jedničky, tak jak jde text...


čtv 05. kvě 2011 18:07:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já si myslim, že tohle by mělo záležet jenom na pořadí, v jakym jsi je uvedl v seznamu, ne? Teda aspoň já to tak vždycky měla. Mělo by se to číslovat automaticky (pokud si to teda nechceš číslovat sám).
Takže bych se podívala, jestli tam máš ty jednotlivý položky tý literatury seřazený podle toho, jak je používáš, nebo si tam ty čísla můžeš doplnit sám (ale teda to jsem nikdy nedělala, na takový věci jsem moc líná :D). To jsi asi už zkoušel, ale nic jinýho mě nenapadá...
A to se ti stalo až teď, nebo jsi to tak měl od začátku?


čtv 05. kvě 2011 18:30:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo, to bude tim pořadim v seznamu... Dík...
Sem myslel jestli na to neni nějakej fígl. Že bych řekl, aby to číslovalo podle výskytu v textu ne podle seznamu... Se mi to totiž nechce přeskupovat... :-D


čtv 05. kvě 2011 18:33:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Neni vůbec zač :)
Hele, je možný, že na to nějakej fígl existuje, ale já ho neznám... Nebo nějakej balíček, kterej tohle řeší...
Máš tý literatury hodně? :D


čtv 05. kvě 2011 18:39:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
V podstatě zas tolik ne... Jen 40 odkazů... :-D S tim mívám problémy no, ale víc sem toho fakt nepoužil... Tak přeci jen to byla tvorba programu, tak v tom textu více méně jen odkazy na jiný software a nějaký ty teoreticky věci, moc toho neni. Co se týče návrhu a tak, tak vlastně jen popisuju, co a jak sem sám dělal...


čtv 05. kvě 2011 18:43:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já jí měla určitě ještě míň. Ale všechno, co jsem použila, jsem tam napsala, vymejšlet si nějakou další literaturu nemělo smysl :D
Nemůžu věřit tomu, že je to už rok, co jsem tu hrůzu sepsala a odevzdala :D


čtv 05. kvě 2011 18:48:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
:-)
Tak tim pořadim to zdá se neni... Mám to v bibtexu na prvnim místě, cituju to jako první a vygeneruje se tomu číslo 36... :-D No nic, zkusim pohledat a v nejhoršim na to kašlu... :-)


čtv 05. kvě 2011 19:04:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak to fakt netušim... Určitě spustit překlad více než jednou, ale to je asi zbytečná rada :D
Jak vlastně děláš ten seznam? Ty používáš přímo ten BibTeX, jo? Já tohle nikdy nedělala, vystačila jsem si s prostředím "thebibliography". K tý diplomce mi to bohatě stačilo. A o semestrálkách ani nemluvim :D


čtv 05. kvě 2011 19:49:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz