Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 0:18:34



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Kdy už vyučující konečně pochopí, že podstatná je kvalita, nikoli kvantita? :D
Ale teda minimálně jednoho takovýho jsme měli a zas taková výhra to vlastně nebyla, nad jeho semestrálkama jsem strávila neskutečný množství času :D Ale teda ten by vzal i 2 stránky, kdyby to bylo opravdu kvalitní (ale vzhledem k tomu, jak byl náročnej, nevim o nikom, kdo by si něco tak krátkýho troufnul odevzdat, většina měla tak kolem 15 stran :D).

Nejhorší je, že drtivá většina studentů hledá kvůli splnění počtu stran v bakalářce/diplomce všude možně nějakou tu "vatu", aby se to zaplnilo... I spousta vyučujících má o tomhle svý mínění, ale nejspíš se s tím jen tak něco neudělá...

No, můžu bejt ráda, že se mě tenhle problém už netýká :D


sob 16. dub 2011 17:26:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Ale jo, ona jako říkala, že když to bude opravdu kvalitní, tak to může být třeba na 10 stránek. Jenom asi počítala s tím, že většina studentů tam radši nasází tu vatu, než se zaměřit na skutečnou kvalitu. :-D


sob 16. dub 2011 17:30:55
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Hele a jak dlouho vlastně tak trvá, než si to ten vyučující všechno pročte a zhodnotí to? :) Při těch 20 - 40 stranách si to nedokážu moc představit.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 16. dub 2011 17:33:43
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
To je individuální... Například ten, kterýho jsem zmiňovala, obvykle odpovídal do 24 hodin, častokrát i ten samej den :D Ale přesto si myslim, že zrovna on to četl... jemu nejspíš stačila chvíle (a hlavně nás bylo vždycky málo, takže se mu nestalo, že by na něj čekalo 10 prací najednou).
Ale většinou to trvá dýl...

Já si myslim, že ta naše generace má obrovskou výhodu v tom, že může využívat internet. Psaní semestrálek se tak častokrát obejde bez návštěvy knihoven, čekání na vypůjčený knihy a dalších věcí :D
Mně to ušetřilo neskutečný množství času (a nervů).


sob 16. dub 2011 18:28:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Hmm, tak to byl teda rychlej. :D Já si neumim představit, jak bych vydržela číst tak dlouhý práce.. :D
A co se týče toho internetu, tam je zase trochu na pováženou, jestli ty informace, co tam vystavujou, jsou pravdivý a nepsal je nějakej pitomec, ono i na prověřenejch serverech občas bejvaj kraviny.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 16. dub 2011 18:36:43
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já bych to taky nevydržela :D

No, já nemyslela nějaký pochybný zdroje, neboj :D Když už jsem používala něco z vyloženě z nějakejch stránek, tak to byla obvykle stránka nějaký univerzity, nebo něco takovýho...
Ale nejvíce jsem měla na mysli knihy... :D Uznávám, že to sice neni zrovna košer, ale když tu literaturu v češtině ani neseženete (což byl častokrát můj případ), tak co vám zbejvá... :D


sob 16. dub 2011 18:42:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Nj, už to začíná... Boje s Latexem... >:o Samozřejmě po tý netriviální instalaci mám problém jednak se šablonou a druhak s její kompilací... Tohle prostě ne... :-D Ještěže mám na to relativně dost času... :-D


úte 19. dub 2011 16:04:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
To zvládneš :D


úte 19. dub 2011 21:38:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Ne jako fakt krize... Ať dělám co dělám, tak to nejde. Kolik hodin v háji... Šablona se zobrazuje nějak divně - teda česká znaky... Když tam dám "č/ř/ž..." tak mě to vyfakuje a přitom to dělám přesně podle návodů... Akorát mi to hodí vždycky nějakou blíže nespecifikovanou sequence error... A to MikTex zabírá asi půl giga!!! No prostě tohle je fakt na blití systém... :-D


úte 19. dub 2011 21:49:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo, ono to zabírá docela hodně místa... taky proto posledně instalovala jenom to nejzákladnější :D
A ty máš teda nějakou speciální šablonu pro diplomku? Jestli máš problém jenom s češtinou, tak to určitě vyřešíš... Akcentovaný znaky jsou zlo, způsobujou jenom problémy, no :D


úte 19. dub 2011 22:36:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz