Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 22:32:58



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 100  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly III. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Na tom Egyptě je nejhorší, že ničej a rozkrádaj muzea... Ať si ničej obchody, baráky, životy... :-D Ale ty poklady sou nenahraditelný... :-D

A kámoš v neděli psal na FB, že veze kámoše na letiště... Že letí na dovolenou... :-D Oni totiž nevracej peníze... Nechtěl bych... :-D I když prej to bylo někam do nějaký oázy v poušti, takže jsou asi izolovaní... Což je podle mě teda divná dovolená...:-D


ned 30. led 2011 14:03:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
No jo, Egypt.. ;) Zajímalo by mě, jestli maj tyhle národy tu nedisciplinovanost a do určitý míry i nekultivovanost nějak vrozenou, či co..

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


ned 30. led 2011 15:30:33
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Já si myslim, že když už ti lidi dělají to, co dělají, tak tam ta situace musí bejt asi fakt docela špatná. Tim jim neschvaluju žádný násilí ani nic podobnýho, ničení památek už vůbec ne... Na druhou stranu, vzdělání asi moc nepobrali a tak v tom možná ani nevidí tu hodnotu, kterou to má. A těm, co jim vládnou, se určitě hodí, že jsou tak nevzdělaní, takže s tím nikdy nic neudělají.
Každopádně bych teď do Egypta asi nejela, ty peníze bych snad radši oželela.


ned 30. led 2011 20:53:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Je to sice starý pár dní, ale já si toho všimla až dneska: Postřižiny aneb Doba zkracování, kdy knihám chybí i tři sta stran
Co si o tom myslíte? Já nějak nechápu smysl toho všeho. Když si chci něco přečíst, tak přece proto, že si tu knihu chci vychutnat, ne? Když potřebuju znát obsah, tak si to přečtu ve čtenářskym deníku. K čemu je tohle? Že by to pro studenty literatury, aby neztráceli tolik času čtením? Ale to snad nemůže nikdo myslet vážně. K čemu to má jako být, takový zprznění díla?

A to mě dneska ještě nepotěšil článek o tom Comenia scriptu: http://domaci.ihned.cz/c1-49647960-nove ... y-krasopis. Nechápu, proč tam vůbec zdůrazňujou, že ve třídách, kde se to děti učí, už umí polovinu "psací" abecedy, kdežto v ostatních třídách asi jenom 20%. No to je snad jasný, že když se učej tak primitivní písmo, že jim to půjde rychleji... To přece neni žádnej argument pro to, jak je to písmo skvělý :roll:


pon 31. led 2011 11:17:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Nevím... buď je ten člověk génius, co dokáže pochopit autorovo myšlení a dokáže tak vyškrtnout jen to opravdu nepodstatný (i když si říkám, že u velkých klasických děl tam vyloženě nepodstatný nebude skoro nic) a nebo ty knížky budou stát za hovno :) když se člověk nezajímá o čtení a chce jen vědět o čem ta knížka je, tak si přečte referát... tohle je podle mě spíš pokus o prodání co největšího množství výtisků = humus...


pon 31. led 2011 12:13:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Jo, je to zvrhlý oboje...
Snad se ty cenzurovaný knížky časem nerozšíří... Třeba aby si za 10 let člověk nemusel dávat pozor jestli čte originál nebo jen výcuc...


pon 31. led 2011 12:19:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Panebože, to s těma knihama je vážně hrozný! :shock: Nevim, co si od toho slibujou. Ty knížky úplně ztratěj hodnotu!

A to nový písmo snad ani nekomentuju. To už je kravina totální..

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pon 31. led 2011 18:41:02
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Knížky jsou obviously kokotina. To za chvilku budou 30 minutové filmy? 1 minutové písničky? :)

A písmo je mi někde, stejně psacím nikdo nepíše. :)


pon 31. led 2011 19:00:15
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Knížky v klasický podobě sou dneska tak trochu spíš pro konzervativní lidi nebo tak něco. Časem by to mohl nahradit elektronickej formát...
Ale že sou knížky jako takový kokotina... Těžko je něčim nahradíš... Že nejsou trend neznamená, že vymizej úplně.

1 minutový písničky? Mno však to je podobně s rádii ne? Popáci skládaj převážně písničky kolem 3 minut... Radio verze písniček...

Psacím se v oficiálních prostředcích přestává psát no. Ale to je jako bys řekl, že neni potřeba učit děti počítat, protože všichni stejně počítaj jen na kalkulačkách... :-)


pon 31. led 2011 19:08:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Zajímalo by mě, jakej maj vůbec důvod vynalézat nový jednodušší písmo?
To už je to s inteligencí děcek tak na štíru? :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


pon 31. led 2011 19:12:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 100  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz