Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 10:28:25



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jasný, je to všechno škola od školy... Stejně tak základka. Já chodila na dobrou, navíc do "výběrový" třídy (s rozšířenym vyučováním matematiky), takže si nemůžu vůbec stěžovat.
Ono je to všechno individuální, záleží na vedení školy, na jednotlivých učitelích, hodně i na rodičích -- u nás na tom osmiletym gymplu byla spousta rodičů vyloženě posraná z toho, že jejich geniální dítko chodí na gympl... a ten postoj "moje dítě je geniální a jestli to učitelé a ostatní neviděj, tak jsou debilní" se lehce přenese i na to dítě a byli tam častokrát fakt namyšlení spratci (ale to je zase tim maloměšťáctvím, to určitě neni všude stejný).
Jinak u nás fungovalo i šestiletý studium, to bylo asi o něco lepší. Ale nakonec je to stejně jedno, u maturity jsme byli všichni (logicky) na stejný úrovni, takže já v tom žádnou výhodu nevidim.
Ono opravdu záleží na úrovni tý který školy, ale dala bych asi přednost tomu, aby dítě zůstalo na základce a pak se rozhodlo samo. V těch 10 letech neví prostě nic. Ne že by na tom v 15 bylo o moc líp, ale spousta lidí už může mít aspoň nějakou představu.

Katuna: myslíš jako úroveň gymplu? Ne, na tu si stěžovat nemůžu. Patřil rozhodně mezi ty lepší. Chyba byla opravdu především v kolektivu a v debilní třídní. Ono se to možná nezdá, ale blbá třídní dokáže zkazit opravdu hodně. A ještě ta dívčí třída... A asi to je i tim, že se se mnou celou střední táhly jistý psychický obtíže (to teda pokračovalo i pak, ale to už by bylo jiný téma :D), takže na to celý období prostě nemám důvod vzpomínat vesele. Jo, byla jsem mladičká, ale to je tak všechno.

Na základce jsme měli taky lepší kolektiv. Už proto, že byl smíšenej :D Se základkou se občas scházíme, o srazy s tou gympláckou třídou zrovna nestojim. Pár jednotlivejch lidi uvidim ráda, ale celou třídu už fakt vidět nemusim.


sob 12. úno 2011 14:47:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Je to individuální, no.. :)

Teď mě tak napadá, jestli sem třeba příští rok nenastoupí někdo z naší minulý třídy na základce. :D To bych nebyla moc ráda. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 12. úno 2011 14:59:00
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Katuna píše:
Teď mě tak napadá, jestli sem třeba příští rok nenastoupí někdo z naší minulý třídy na základce. :D To bych nebyla moc ráda. :D

Já myslel že je to rozdělený. Zvlášť ti, co jsou na gymplu od pátý třídy a ti, co jsou tam až jako na střední...


sob 12. úno 2011 15:07:45
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Macajs: Jo, je to rozdělený, ale my bysme se i tak potkávali. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 12. úno 2011 15:08:26
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Mno...jo, pravda :D


sob 12. úno 2011 15:09:42
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já to mám stejný jak Max a mike. Ne že bysme byli ve třídě úplně vzorový kolektiv, ale tak normálně se dalo vyjít s každým a pak tam měl člověk okruh bližších přátel taky. Třídní byl super, měří přes 2 metry a když dal na výletě za den 20 piv, tak to člověk ani skoro nepoznal. Navíc nám furt připomínal, že pivo je zdravé :D a vůbec prostě byla s ním prdel. Taky sem pak měla maturitní seminárku z bioly na téma: Pivo, vyvážený iontový nápoj :lol: . Ostatní učitelé byly taky v pohodě, někteří teda míň, ale pokud vím tak nikdo neměl s nikým problémy, že by toho učitele nemohl vystát.
Druhej stupeň na základce byl fakt drsnej, ale naštěstí sme teda neměli ve třídě ani ročníku žádný hajzly, kt. by šikanovali ostatní. Spíš to ty děcka dávaly sežrat učitelům pěkně a my jako třída sme teda spíš v průseru drželi při sobě. Kámoše ve třídě sem měla, s většinou se taky dalo vyjít a pár ostatních debilů člověk prostě ignoroval. Ale taky bych asi přemýšlela, jestli dát děcko na nižší gympl, někdy když se sejde dohromady víc malejch hajzlíků, tak to může být docela drsný, stačí mi co občas slýchávám, že se stalo (tím nemyslím jen v TV, ale i od známejch přímo v okolí).

_________________
Obrázek


sob 12. úno 2011 16:36:01
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já bych o děcku a nižším gymplu váhala spíš asi v tom, jestli to bude vůbec zvládat. Jinak bych řekla, že to prostředí je tam lepší, ale záleží na škole. U nás na základce to byl jeden velkej bordel, všichni se tam na střídačku pomlouvali, nikdo s nikym moc nevycházel, a když už jo, tak to byl ten typ kamarádství, že za tejden byli úhlavní nepřátelé a další tejden zase nejlepší kámošky. Prostě bordel.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 12. úno 2011 16:40:13
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Tak samozřejmě bych vzala v úvahu, jestli by na to měl, jestli by taky na ten gympl chtěl a kdybych věděla že základka kam může chodit je dům hrůzy.

_________________
Obrázek


sob 12. úno 2011 16:43:55
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Ale máte pravdu, že jedenáctiletý děcko ví houby o tom, kam chce jít. :) Pak se může po roce vrátit zase zpátky na základku, nebo kdykoliv jindy.. jak nám často opakovali profesoři.. :D
Oni prej ani to osmiletý nemaj vůbec rádi. Poněvadž se jim tam nahrne třicet uřvanejch nedisciplinovanejch dětí, a jim se nelíbí, že je musej převychovávat. :) To taky chápu, já bych na ty děcka neměla nervy.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 12. úno 2011 16:47:13
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
http://i.imgur.com/aB8JV.jpg

To půjde. :)


sob 19. úno 2011 17:39:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz