Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 06. čer 2024 8:13:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 495 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 50  Další
 Volby 2009 + 2010 + 2013 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Volby 2009
MaxFriik píše:
linda: a koho teda budes volit, smim-li se zeptat? :)

Zatim nejsem rozhodnutá na 100%, ale asi ODS (sice se určitě najde spousta věcí, se kterejma nesouhlasim, ale pořád jsou pro mě asi nejpřijatelnější). Hlavně bych nemohla jít volit stranu, která podporuje to, aby se EU s prominutím do všeho srala.

Brontosaurus píše:
linda: Asi taky záleží na tom jak se to počítá - jak moc se do toho zahrnuje to "Důležitost pro mě:"... Ale myslim si, že si z toho určitej názor udělat můžeš... Evidentně neni ani jedna strana, která by ti splnila ani polovinu přání. To je smutný no... Když nechceš volit liberály tak ODS máš o 3 % níž, to neni tak špatný... Lepší než ČSSD u tebe...
Sakra já chci vědět výsledky... Ještě sem to okno nezavřel tak ho budu odesílat do tý doby něž mi to ukáže výsledek... :D
Jo a proč myslíš, že dělám ten test? Pže se musim učit na zkoušku... :D

Jo, žádná strana pro mě neni ideální, asi se ideálu ani neblíží :lol:
Možná je to tím, že mám ve své nevědomosti protichůdné názory, kdo ví :lol:

Jinak škola počká, že? :D Ale já bych fakt měla začít :D asi :D


úte 02. čer 2009 16:14:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Volby 2009
Ja bych EU vubec celou zrusil :)


úte 02. čer 2009 16:15:50
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Volby 2009
MaxFriik píše:
Ja bych EU vubec celou zrusil :)

A globální oteplování je výmysl... Že jo Vašíku.. :lol:


úte 02. čer 2009 16:17:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Volby 2009
MaxFriik píše:
Ja bych EU vubec celou zrusil :)

Kéž by to šlo :D

Ne, tak něco je dobrý -- nepotřebuju pas, je asi jednodušší si najít práci někde v cizině (teda jako v EU).

Jako některý věci uvítám: třeba zákaz testování kosmetiky na zvířatech, ale k tomuhle neni potřeba taková zrůdnost jakou EU je.


úte 02. čer 2009 16:19:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Volby 2009
T-rex: no co se tyce globalniho oteplovani, tak urcite je, to je dokazane, ale jestli za nej muzou lidi, to nevim :) Kazdopadne nevidim duvod, proc by se nemohlo omezovat vypousteni sklenikovych plynu... At za to clovek muze, nebo ne, ze ano? :)

linda: ja budu asi taky volit ODS. Ty male strany nema smysl volit, tak aspon pomuzu at vyhrajou nad socanama zkurvenyma :)


úte 02. čer 2009 16:27:52
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Volby 2009
Já sem pro EU tak jak je. Už bych jí víc pravomocí nedával, ale ani neubíral. Líbí se mi, že je to tak trochu kontrola nad našima politikama a jejich výmyslama. Navíc spousta věcí by se měla dát řešit globálně... Jako ta energetika, zdravotnictví, armáda... To všechno a určitě ještě víc má spousta států více méně úplně stejný tak proč to neřešit globálně a neušetřit na tom. Na druhou stranu zavádění hranic platů daní a tak, je v globálnim měřítku zatim sci-fi, to by ty země nejdřív musely bejt na stejný úrovni...
Sakra já chci vědět co my vyšlo...

Max: souhlas...


úte 02. čer 2009 16:28:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Volby 2009
MaxFriik píše:
linda: ja budu asi taky volit ODS. Ty male strany nema smysl volit, tak aspon pomuzu at vyhrajou nad socanama zkurvenyma :)

Jo, to si říkám taky -- ty malý strany nemá smysl volit. Ikdyž jestli to stihne ta pirátská strana do parlamentních voleb a jestli se mi bude jejich program dostatečně líbit, tak ti u mě šanci asi mají :D

Brontosaurus: Co myslíš tim globálním řešením? Jako že budou závazný pravidla pro všechny státy? A jejich nedodržování budou znamenat sankce?
Mně se někdy zdá, že ty velký země maj víc možností nastavit všechny ty pravidla tak, aby byli oni v pohodě.


úte 02. čer 2009 16:39:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Volby 2009
linda píše:
Brontosaurus: Co myslíš tim globálním řešením? Jako že budou závazný pravidla pro všechny státy? A jejich nedodržování budou znamenat sankce?
Mně se někdy zdá, že ty velký země maj víc možností nastavit všechny ty pravidla tak, aby byli oni v pohodě.

No právě u těch věcí co sem jmenoval mi nepříde, že by se to dalo nastavit tak, aby z toho měla nějaká země větší prospěch. Prostě armáda by nám stačila jedna pro celou EU ne? V rámci EU je konflikt blbost a kdyby nebyl tak by měla bejt smlouva typu: Kdo začne stavět vlastní armádu, pude z kola ven... Zdravotní péče by měla bejt taky všude stejná. Pojištění by mi mělo platit všude... No a odpady a energii, plyn, ... To řešíme všichni tak proč toho nevyužít... Jako třeba snad jedině EU by mohla mít pravomoc zakázat převážení odpadu. Když se bude odpad převážet tak jasně skončí v těch nejchudších zemích. Jen ať je odpad tam kde se vyprodukoval, aspoň to "autory" odpadu donutí omezovat produkci odpadu.


úte 02. čer 2009 16:46:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Volby 2009
já volit nemůžu ale vy ano :'( :D ( pro neznalé to je heslo z jednoho předvolebního plakátu ČSSD je tam taká malá uplakaná hoka u zapršenýho okna a čumí smutně na ulici. Tak si na jejím místě akorát představte mě :D ) a děte k volbám vy volit můžete já ne :D


úte 02. čer 2009 16:47:49
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Volby 2009
Brontosaurus píše:
No právě u těch věcí co sem jmenoval mi nepříde, že by se to dalo nastavit tak, aby z toho měla nějaká země větší prospěch. Prostě armáda by nám stačila jedna pro celou EU ne? V rámci EU je konflikt blbost a kdyby nebyl tak by měla bejt smlouva typu: Kdo začne stavět vlastní armádu, pude z kola ven... Zdravotní péče by měla bejt taky všude stejná. Pojištění by mi mělo platit všude... No a odpady a energii, plyn, ... To řešíme všichni tak proč toho nevyužít... Jako třeba snad jedině EU by mohla mít pravomoc zakázat převážení odpadu. Když se bude odpad převážet tak jasně skončí v těch nejchudších zemích. Jen ať je odpad tam kde se vyprodukoval, aspoň to "autory" odpadu donutí omezovat produkci odpadu.

Co se armády týká -- s tim by se dalo souhlasit (ikdyž teda já bych armády nejradši zrušila všechny :lol: ).
Zdravotnictví -- myšlenka, aby bylo všude stejný, je bezesporu hezká, ale je třeba si uvědomit, že ne všechny země jsou na stejný úrovni (tedy zdravotnictví neni na stejný úrovni). Vezmi si situaci, že by teda pojištění platilo všude a někdo by se rozhodl, že místo toho, aby si svou nemoc léčil doma, půjde si to léčit do jiný země, protože mu platí pojištění (takhle to jsi to myslel, že by to mohlo fungovat?). Jako ne že by na tom bylo něco zase tak špatnýho, ale že by se plátci daní dokázali smířit s tím, že za "jejich peníze" se léčí někdo jinej.
Energie -- jo, tu řešíme všichni, to je pravda. Ale každá země má jiný možnosti. Ideální by bylo nějaký doporučení, případně nějaká dotace pro ty státy, který by chtěly postavit nový, šetrnější elektrárny. Rozhodně ne zákazy a sankce.
Převážení odpadu -- no to bych zakázala hned, stejně tak převážení živých zvířat (těch, který jsou určený na porážku). Ale tohle všechno se dá zakázat i na úrovni státu (prostě tam ten kamion nepustim).


úte 02. čer 2009 16:57:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 495 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz