Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 06. čer 2024 13:21:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 621 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 63  Další
 S-P-O-R-T 

Sportovec?
ANO 33%  33%  [ 14 ]
NE 17%  17%  [ 7 ]
TAK TROCHU 31%  31%  [ 13 ]
JEN FANDA 19%  19%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 42

 S-P-O-R-T 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
Tak ne vždycky, ale některé ty jeho vyhrávky mě vyloženě nebaví, i když jsou na zahrátí těžké, ale každopádně se mi zdá dost divné porovnávat hudbu a sport. :)

Ale prostě pořád nechápu, co ti není po chutí na tom, že říkám, že člověk nedokáže ocenit tenis, když ho nikdy pořádně nehrál, kor když jsi ho nikdy pořádně nehrál. :)


sob 02. črc 2011 22:05:22
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
nevím, asi mám zrovna chuť stát si za svým nebo co... :D ale jako jo, asi bych si možná řekl, že ten úder byl dobrej, kdybych hrával tenis... a proč to porovnávám? hudba i sport je z pohledu pozorovatele/posluchače konzumní záležitost, je to o osvojení nástroje... ať už je to raketa, kytara nebo třeba vlastní tělo... tzn. je to to stejný... je logický, že když se věci věnuješ, tak tě baví se i dívat, ale stejně mě to nudí samo o sobě... já potřebuju u sportu kreativitu, tým...


sob 02. črc 2011 22:22:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
Maxipes Fík píše:
Při hraní ne, ale když něco pokazím, tak strašně kurvuju a tak prostě nadávám, nic pěkného. :-D

Jo, tak to jo, tak to je pochopitelný :D

A teda myslim si, že je pravda, že když se daný věci nevěnuju, tak ji s dost velkou pravděpodobností nedokážu ocenit tak, jako ti, co se tomu věnují.
Na druhou stranu, i když se tomu sportu (nebo čemukoliv) budu věnovat, může mě v týhle pasivní formě prostě nudit :D Ocením některý věci, ale jako celek to pro mě stejně může bejt nuda.

Jo a Jeremy: já tomu teda nerozumim (budiž mi to případně omluvou :D), ale ti tenisti musej bejt taky nějakym způsobem kreativní, ne? Nebo třeba když tam hrajou ve dvojici, to už je skoro tým, to tě taky nebaví? :D


sob 02. črc 2011 23:47:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
já nevim no, prostě máš svou část hřiště, letší tam, kam ti druhej pinkne tenisák a snažíš se ho pinknout zpátky tak, aby se odrazil ještě na hrací ploše a zároveň aby ti ho soupeř nevrátil :| stačí, když si na počítači zahraješ Pong, taky úžasně kreativní :lol: ...jako jo, dá se v tenisu vymyslet pár blbinek, ale není to tak kreativní jako fotbal, hokej, závodní plavání nebo třeba šipky :lol: dvojhra je to stejný :) když už tak nohejbal, tam si aspoň můžete přihrát...


ned 03. črc 2011 1:17:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
Mě tenis nebaví, ani v televizi, ani v reálu. :D A to jejich hekání se dá ještě vydržet.. ve srovnání třeba s koulařkama, to je něco hroznýho.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


ned 03. črc 2011 10:23:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
Jeremy: No, zase jsme u toho, nehraješ to, tak nevíš. :) Už jen to vrácení můžeš provést celou řadou úderů různou rychlostí a falší do kteréhokoliv místa na hřišti, což vůbec není tak jednoduché, jak se to zdá v té televizi, navíc musíš přemýšlet, kam to hodíš (což taky není jednoduché to vůbec pinknout tam, kam chceš), aby ti to soupeř hned nekřápnul zpátky, musíš si připravit útok, musíš při tom úderu být v dobrém postavení, jinak ti to poletí do sítě, nebo někam do hajzlu a tak dále a tak podobně. Navíc při tenise potřebuješ a vylepšuješ postřeh, koncentraci, prostorovou orientaci, koordinaci, nohy, ruce, rychlost... Podle mě je to jeden z nejkomplexnějších a nejsložitějších sportů teda. :)
Jako než jsem to začal hrát, tak jsem nad tím přemýšlel stejně, že to přece jen stačí přepinknout, tak nechápu, proč to třískají do té sítě/autu a tak.

A závodní plavání že je kreativní? :)


ned 03. črc 2011 10:51:19
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
Myslel sem, že ten vtip s plaváním, je zřetelný :lol: ...niméně jo, postřeh, koordinace, souhra rukou, nohou, rychlost... můžeš si vybrat kam a jak to plácneš... ale nikde nevidím tu kreativitu :) hlavně do toho musíš plácnout taky podle toho jak ti to pošle soupeř... a máš tak půl sekundy na rozhodnutí jak mu to vrátíš, takže prostě prostor pro kreativitu tam není. Na sportu mě prostě baví spolupráce lidí... přemýšlím o nějakým sportu, který není kolektivní a baví mě... hm... asi jen ten ping pong... ale to asi jen proto, že sme měli doma stůl, takže stačilo sejít s bráchou do sklepa a prostě si zahrát...


ned 03. črc 2011 11:03:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
Já stejně pořád nechápu, proč o tom diskutuješ, když ten sport neprovozuješ, to mi přijde trošku smutné, kor u tebe. :)


ned 03. črc 2011 11:06:07
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
no tak začalo to tím, že sem řekl, že tenis je nudnej :) tys řekl, že kdybych ho hrál, tak by mě bavil, a já se tady stále snažím obhájit, že prostě tenis není sport pro mě a proto ho nehraju a nic mě k němu netáhne :) jo, počkej, teď sem si vzpoměl co se mě jako jediný na tenisu vždycky líbilo :D když je nějaká extrémně dlouhá výměna a furt ne a ne aby to jeden nezvládl :D ty na to se dá podívat čistě z kombinačního hlediska a je to vtipný jak za tím lítají :)


ned 03. črc 2011 11:13:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: S-P-O-R-T
A já celou dobu mluvím o tom, že chápu, že tě nebaví v televizi, když jsi ho nikdy pořádně nehrál a že kdybys ho hrál, tak bys to možná dokázal mnohem víc ocenit. To je můj point celou dobu. Jenže ty pořád říkáš, že je to jen o pinknutí přes síťku a tak dále a já na to říkám, že to vůbec není tak jednoduché, jak se to právě v té televizi zdá a tím se vracíme zpátky k tomu, že kdybys to někdy hrál, tak to dokážeš mnohem víc ocenit. :) To, že tě ten sport neláká ani si to zahrát, o tom se nebavím, každého baví něco jiného.


ned 03. črc 2011 11:28:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 621 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 63  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz