Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 29. zář 2024 16:26:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 90  Další
 Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás... 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Tož to je pravda heleť ;-). Když to je slívkatak by ti blbě býti nemělo, to je lék přece ;-) :happy:

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


ned 22. úno 2009 17:58:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
No vzdyt neni :) Ale ted si od ni na cas radsi odpocinu :-D


ned 22. úno 2009 21:10:48
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
HAHÁ :haha: tak dneska byl zas plodnej den :lol: kamoš muzikolog říkal "když pudete po sboru na pivo, tak mě napiš" tak sem mu napsal, my už vypili dvě než on došel, ale hravě nás dohnal :D já tam měl ještě nějaký jídlo a tak sme kecali a kecali...no a pak přišel na řadu hec :D že si dáme všichni jahodový pivo a kdo ho brčkem vypije nejrychlejš :lol: tak samozřejmě kamoš muzikolog vyhrál :D já byl druhej a zbytek se nějak zařadil :D to už na nás okolo docela čuměli, jenomže pak sme začali hrát na pravdu :mrgreen: a to byla teprv krize :lol: nějaký dva páry si sedli ke stolu vedle nás a holky z těch párů blíž k nám :D takže jak sme pokládali otázky typu "líbal ses někdy s chlapem" tak jenom nevěřícně čuměly a uřechtávaly se :lol: ale furt :D furt na nás čuměli :D no a my sme měli taky dost z těch otázek a z odpovědí :lol: sem se ptal jednoho co se k nám připojil náhodou a ani sme ho neznali...jenom jeden z nás... tak sem se ptal na jakých bizardních místech masturboval :lol: a von začal uplně upřímně vykládat že "no, tak bylo to na vycházce se psem, v letadle, ve škole na záchodech" :lol: :lol: :lol: sme měli nehorázně dost :lol: no konec :D nejlepší hra všech dob :lol: a završil sem to gyrosem s kdoví čeho v bulce na hlaváku :D plodnej večer :D nakonec sedum piv :D a to ještě kamoš muzikolog vymýšlel, že dáme mix do půl litru a samý panáky a že to vezmeme odzhora v ceníku :D tak tam oba fernety, vaječnej konak, nějaká vodka, jelzinka a ještě hafo dalšího završený absinthem :D ale to sme zavrhli naštěstí :lol: no drsný :D


stř 04. bře 2009 0:28:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Kurna, ta vasa pravda :) To my takove hry teda nehrajem, bud si normalne vykladame nebo bekame lidovky :). A pravda neni vubec hra pro me, ze dvou duvodu, nerad mluvim o osobnich vecech a nerad se ptam na osobni veci :)
Ale pripomnel jsi mi, ze jsem uz strasne dlouho nebyl v Brne, a vlastne nikde, chlastat s kamosama :) Cili na ctvrtek jsem se se dvema domluvil a nekam v Brne zajdem :)


stř 04. bře 2009 1:00:26
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
njn, s takovýma jako si ty to je většinou velice zdlouhavá a nudnější hra :mrgreen: ale je to jenom sranda :) i když pravda :lol:

Jojooo běž chlastat, běž :D


stř 04. bře 2009 13:27:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Dobrý noo Jeremy :-D....na vycházce se psem :lol: :lol: ...pes přihlížel :-D

To mi připomíná že vpátek sme byly v putice a teť kámoš (náhodou to je ten A.l.i.e.n. ;-) :-D ) kerej vydrží málo po dvou pivech zas vyprávěl chujoviny xD. Za voknem jela čtyřkolka a on prej "hele čtyřkolka s člověkem" :-D....nebo pak sme šli městem a prej "prodávaj tadymedvědy?" "NE"..."a tady" :D měl zas dost po dvou pivech :-D....newím estli sem to tady vyprávěl, ale taky má na svědomí žbleky jako třeba: "Seš jak ten němec...Adam Hitler"..."já na záchod nepudu, já bych se tam poschcal", a nebo řidiš busu kerým sme jeli se jmenuje Oto Nimrichter a teť von prej " hele Foto Nimrichter" xD..

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


stř 04. bře 2009 16:29:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Vyhulek píše:
Dobrý noo Jeremy :-D....na vycházce se psem :lol: :lol: ...pes přihlížel :-D

To mi připomíná že vpátek sme byly v putice a teť kámoš (náhodou to je ten A.l.i.e.n. ;-) :-D ) kerej vydrží málo po dvou pivech zas vyprávěl chujoviny xD. Za voknem jela čtyřkolka a on prej "hele čtyřkolka s člověkem" :-D....nebo pak sme šli městem a prej "prodávaj tadymedvědy?" "NE"..."a tady" :D měl zas dost po dvou pivech :-D....newím estli sem to tady vyprávěl, ale taky má na svědomí žbleky jako třeba: "Seš jak ten němec...Adam Hitler"..."já na záchod nepudu, já bych se tam poschcal", a nebo řidiš busu kerým sme jeli se jmenuje Oto Nimrichter a teť von prej " hele Foto Nimrichter" xD..

:haha: :haha: no co tak mu to melduje :haha: :haha: furt lepší než když je někdo agresivní :D i když je fakt že jednou sem se neudržel a kopl do takový reklamní skleněný tabule :mrgreen: a ta se vysypala komplet


stř 04. bře 2009 16:43:39
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Mluvíš mi z duše, Litere. Jakmile se někdo ožere a začne být agresivní, tak to je konec. Já když se ožeru (k čemuž mi stačí málo), tak akorát buďto brečím nebo mám záchvaty smíchu :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


stř 04. bře 2009 16:47:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
brečíš :D ? no to je hezký, já se se všema bratříčkuju :)


stř 04. bře 2009 16:48:24
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Já teda sestřičkuju radči :D

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


stř 04. bře 2009 16:48:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 90  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz