Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 8:26:20



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 101  Další
 Naše štůdia stále pokračují 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jooo, však neříkám, že to tam máte pohodičku, mám spoustu kámošů, kteří jsou na VŠE (včetně bratra) takže vím, jak to tam chodí. :) Ale zase mám asi tři kámoše, kteří byli původně na ESF, ale po roce je vyhodili a teď to na VŠE dávají s prstem v nose. :) Hlavně teda říkají, že vaše angličtina je v porovnání s naší asi jako angličtina na základce v porovnání s angličtinou na gymplu. :)


pát 07. led 2011 13:20:49
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Zato u nás na fildě... hmm... myslim, že tohle sdělení stačí :D


pát 07. led 2011 13:21:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Já si myslim, že je všeobecně známo, že je studium (teda myslimu tu ekonomii, nebo co přesně to je) na Masarykově univerzitě obecně náročnější než na VŠE.
Ale řekla bych, že je vcelku jedno, jakou má kdo školu (když jde o jeden obor)... a kdo chce samý A, musí se stejně snažit všude :D Stejně pak zjistí, že mu ta dřina byla k ničemu, protože asi nikoho jeho červenej diplom zajímat nebude :D

Jinak ten systém, že nemůžete kdykoliv odmítnout známku, mi přijde pěkně debilní. Teď teda nevim, jestli to máme my v nějakym řádu, nebo jsou učitelé prostě rozumní :D

Jeremy, to máte na tý fildě fakt takovou pohodu? :D Jako jenom váš obor, nebo tim je ta fakulta proslavená? :D Sestra studuje obor Český jazyk a literatura a teda moc pohodu nemá :D


pát 07. led 2011 13:31:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
linda: no asi len náš ústav :lol: ... ale zase štátnice mi problém robia to jo :(

max: no neviem veru, Mankiw sa číta super a zrejme ho aj stíhnem celého ale či to bude stačiť...

inak tu geografiu som pekne posrala, zo 100b som mala 70b a minimum bolo 50b takže tipujem D :( schytala som škaredú afriku a samozrejme som ju dokonale nevedela plus ešte asi 3 otázky som tipovala lebo som ich nemala v cvičných testoch a samozrejme som tipla zle...

na tejto ekonomke sa mi fakt nedarí dostať dobrú známku a to si myslím, že sa učím dosť, ale asi v porovnaní s učením na filde no :lol:


pát 07. led 2011 13:36:06
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
jo, jazyky na fildě sou docela horor :) ale jinak většina oborů jde... a ten náš je uplně pohoda :) nevím, možná to jen tak vidím, protože se v oblasi médií orientuju a baví mě to, je to zajímavý a dokážu se otevřít téměř čemukoli... asi jo :) jako pár těžkých předmětů bylo... estetika, kyberkultura, úvod do uměnovědných studií a dějiny hudby :) a bakalářka a státnice :D

jinak třeba psychologie na fildě taky docela pohoda :)


pát 07. led 2011 13:38:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Kaťuša: vždyť na známce nezáleží, D je taky dobrý :)

Jeremy: no jo, ono asi záleží na oboru... ale ty jednodušší jsou podle mě stejně lepší -- není nic zbytečnějšího, než se učit pár dní na zkoušku a za pár tejdnů si uvědomit, že už si skoro nic nepamatuju :D


pát 07. led 2011 13:46:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
U nás se normálně může odmítnout myslim.. Slyšel sem o tom... Ale neviděl... :-D


pát 07. led 2011 13:50:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jako ono se může odmítnout, ale ten jeden termín si stejně vyčerpáš, ne? Právěže na VŠE mají na zkoušku jen jeden pokus. My na MU máme dva a VÚT mají dokonce tři. :)


pát 07. led 2011 13:55:05
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
Jo takhle :D my máme jeden řádnej termín a dva opravný, takže vlastně tři pokusy.. jako mít jeden, tak má ČVUT asi třetinu studentů, řekla bych... :D


pát 07. led 2011 14:04:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Naše štůdia stále pokračují
U nás si myslím by ta známka šla taky odmítnout, ale nikdo to v praxi asi ještě nezkusil, každej je rád, když zkoušku dá. A borců, co jedou na stýpko je u nás fakt málo :D . Máme taky klasicky 1 řádnej termín a 2 opravný.
Jinak já sem teď s tím novým oborem dost spokojená, zažívám první zkouškový, kdy mám čas i na něco jinýho než učení, takže paráda :) , dokonce sem dala 3 zkoušky v předtermínu, páč semestr a zápočty byly taky docela v klidu. Prostě konečně zažívám normální studentský život :D .

_________________
Obrázek


pát 07. led 2011 14:15:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1001 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz