Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 30. zář 2024 0:19:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 90  Další
 Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás... 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Uplne, akorat ja nejsem takovy posera jak DiCaprio a prezil jsem :-D


pát 16. led 2009 17:12:52
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
MaxFriik píše:
Uplne, akorat ja nejsem takovy posera jak DiCaprio a prezil jsem :-D


Jo :D:D...seš chlap ;-) :D

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


pát 16. led 2009 17:13:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
...aj mne sa stalo niečo podobné, no ja som teda nebola aktérom, ale moja blízka rodina hej...idem si tak domov z mesta aj s kamoškami, sranda bola, prežili sme fajný večer a zrazu vidíme v parku ležať/sedieť nejakého spoločensky unaveného človeka asi v takejto polohe:
Obrázek
až na to že to bolo na lavičke....tak začali sme sa smiať ale hned som sa aj dosmiala, ked som začala poznávať jednotlivé kusy oblečenia...červená mikina... čiernobiela arafatka...a z neznámeho cudzinca sa vyklul moj na mol spitý brat s velmi spokojným výrazom na tvári...kks som sa vtedy hanbila za neho jak nikdy v živote, ale v pohode, kamošky sa iba smiali, spoločnými silami sme ho postavili a doprovodila som ho domov...a ten dilino mi na druhý den ani napodakoval, neveril mi ani slovo...hlavne že som mu život zachránila...nebola nejaká velká kosa ale zima teda bola...na moje námietky že tam mohol zamrznuť, mi sucho odvetil, že som ho tam mohla nechať... ;)
....takže ten večer bol plodný na zbieranie opitých surodencov cestou domov...ešte tak katku stretnuť cestou... :lol:

_________________
Obrázek


pát 16. led 2009 17:35:08
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
:-D Hehe, dobre :)

Aj muj bratr dopadl podobne. Se jednou ozral na maturitaku jine tridy. No a sel uz dom, ale namaha ho premohla, tak usnul kdesi u silnice. Rano si ho vsimla nejaka babicka, co bydlela pres ulic, tak ho dovedla dom, udelala mu kavu a nachystala snidanu. :) Asi je na podobne veci zvykla, pac to bylo kousek od vinych sklipku... :) No a aby toho nebylo malo, tak krome ostudy jeste ztratil mobil a mel uplne nejake cizi sako :)


pát 16. led 2009 17:46:16
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Mno lOOlek :D...tohle se mi ale eště nikdy nestalo že bych unsul někde mez iakcí a domovem :D

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


pát 16. led 2009 17:55:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
..ono to téééda až tak nevadí, ked sa sklátiš niekde v kríkoch kde ta nie je vidno... ale na lavičke, ked ludia chodia okolo, v hentakej polohe, rozpažené ruky a ešte k tomu červená mikina???...no proste bol nepriehladnutelný.... :lol:

_________________
Obrázek


pát 16. led 2009 18:01:00
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
Jako to uz musi byt clovek radne pokrojeny, aby takhle nekde usnul venku... Mne se to stalo jen proto, ze jsem se nemohl dostat dovnitr, jinac by se mi to taky nestalo...
No vlastne... Jsem jednou usnul pred jakymsi klubem v Olomouci a chvilku potom, co jsem se probudil a odplahocil z tama, tam dojel Hudler se Stanley Cupem... ale to uz jsem tu vlastne myslim rikal :)

lusius: brat mel teda stesti, ze jsi ho potkala :) kdo vi, jak by dopadl nebyt tebe :)


pát 16. led 2009 18:14:56
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
sakra děcka...já sem se tak vožral :lol: no uplně konec :lol: s kamošem muzikologem...a ještě jednim z jeho bývalé třídy...toho už asi nebude chcet mamka s nama pouštět :D dycky ho zřídíme a dojde dom totálně na plech :D a tet ani nevim jak došel dom, páč co vim tak než sme odcházeli tak lítal furt na záchod :mrgreen: no a my sme pak zaplatili se stanou a šli...no...šli :D ale jo, dá se to tak nazvat... sice byl chodník dost malej pro nás dva, ale tak... :D pak sme se zastavili u gymplu kam sme chodili, tam sem pro změnu hodil tyčku já :D ale z ničeho nic... bylo mě uplně fajn a najednou to prostě přišlo :D...takže absinth asi dlouho ne :D sme měli 4 Hoegaardeny a 4 absinthy a vodárnu... no fůj... pak sem šel pět kilometrů pěšky dom :D snažil sem se držet u kraje silnice a dařilo se... na stopa mě nikdo nevzal... akorát jeden debil zastavil dál odemě, tak sem se rozběhl, a ten hovad ujel :D pak se ještě vracel a zatroubil na mě, tak sem mu ukázal něco nepěknýho :D... no a ta kocovina dneska :D uplně krize :D... kamoš muzikolog kocovinu nemá, ale zas ho bolí žaludek :D... no fuj :D... ale to sme se vlastně ožrali, páč sme hráli na pravdu a zjistili sme, že ten co ho dycky tak zřídíme začal chodit s jednou jejich bývalou spolužačkou, která nebyla ve třídě moc oblíbená (řekněme) no a tak z toho byl kamoš muzikolog tak půl hodinu uplně mimo :lol:


sob 17. led 2009 14:21:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
:haha: :haha: :haha: s vama musí byt prdel chlastat :haha: ani jistě říkáte si to je prdel s každým ale divili byste. :prek:


sob 17. led 2009 15:17:36
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Alkohol a jeho účinky na nás a na ľudí okolo nás...
jo no sranda to byla :D akorát když sme se rozhlídli tak sme tam těžce napravovali věkovej průměr :D samý 15-18 let :D... a s nama je sranda dycky... jak se začne hrát na pravdu... :D


sob 17. led 2009 16:13:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 891 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 90  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz