Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 11:29:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 Hulení 
Autor Zpráva
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Hulení
iblagin jim pořád...ale stejně neni nadto si pořádně restartovat mozek


sob 05. pro 2009 22:47:45
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Hulení
D_M: pokud vím, tak právě u LSD a meskalinu může právě nastat tzv. bad trip. U trávy jsem to ještě nezažil (nemyslím já, ale kámoši), když se zhulili, tak nikdy neměli nijak špatnou náladu, právě naopak...


sob 05. pro 2009 22:50:40
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Hulení
hej mě se teda nidky nestalo že bych měl špatnou náladu... ale kamoš mě říkal že se mu už stalo že měl totální schízy že prej sem mu zužoval pokoj a on s tym nemohl nic dělat a tak různě a je to prý docela běžné u trávy...akorát u lsd je to o to horší šecko toto


sob 05. pro 2009 22:57:35
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Hulení
A co takhle pervitin, pánové? Kamoš se k němu dostal přes trávu a LSD a teď s ním skoro není řeč. Furt si mele nějaký svoje rádoby filozofický moudra a vede sebevražedný řeči. Posledně přišel s popálenou rukou, protože podpálil kuchyni.

Doporučujeme.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


sob 05. pro 2009 22:57:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Hulení
to je v tom člověku daný pokud máš prostě schopnost ovládat se tak odoláš tomu těžšímu, ale pokud ne tak je to s tebou blbý


sob 05. pro 2009 22:59:31
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Hulení
To sou sračky. Já bych na tvrdé drogy nikdy nepřešel... Akorát jsem přemýšlel, že až budu postarší člověk, bez jakýchkoliv životních cílů, celý den budu jen vysedávat u televize a číst noviny, tak v tu dobu vyzkouším něco tvrdšího. :) Kdoví co v té době pofrčí. :)


sob 05. pro 2009 23:00:57
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Hulení
jo třeba se vymyslí nějaká superdroga :D


sob 05. pro 2009 23:02:35
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Hulení
MaxFriik píše:
To sou sračky. Já bych na tvrdé drogy nikdy nepřešel... Akorát jsem přemýšlel, že až budu postarší člověk, bez jakýchkoliv životních cílů, celý den budu jen vysedávat u televize a číst noviny, tak v tu dobu vyzkouším něco tvrdšího. :) Kdoví co v té době pofrčí. :)

Moje řeč... :)

"Who lives longer? the man who takes heroin for two years and dies, or a man who lives on roast beef, water and potatoes 'till 95? One passes his 24 months in eternity. All the years of the beefeater are lived only in time."
Aldous Huxley

"Happiness is like coke - something you get as a by-product in the process of making something else."
Aldous Huxley
:D


sob 05. pro 2009 23:04:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Hulení
Liter poeta píše:
jo třeba se vymyslí nějaká superdroga :D

No to právě polemizoval ten Huxley jak tu o něm pořád melu... :D Viz jeho kniha Ostrov... Nebo Brave New World... Řešení všech problémů - bezpečná droga... :D
On dělal nějaký pokusy na velmi malym množství meskalinu a lsd (nebo přímo nějaký kyseliny už nevim)... Spousta lidí ho odsuzuje jako feťáka, i když prej vzal drogu všeho všudy párkrát... Čet sem kousek z jeho sebranejch spisů o těch pokusech... Jako že si pustil tu a tu písničku a při tom pochopil a pocítil něco jako "vesmír" a podobně... Chci zkusit... *cool* :D


sob 05. pro 2009 23:08:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Hulení
No... já si sem tam zahulím... ale jak říkáme s kamošem, když si to koupíš, tak si feťák :D takže jen když mě někdo dá... každopádně podporuju teorii o bad tripech na trávě, protože sem zažil jeden totálně ujetej 24 hodin trvající a opravdu, opravdu, OPRAVDU sem myslel, že se zblázním... ale netuším proč mě to tak vyschýzovalo... možná tou dávkou, poprvý z bonga, hodně přemýšlení, cizí prostředí... kdoví :) každopádně s LSD bych si nebyl jistej... ale asi bych to skusil... ještě bych klidně skusil kokain... nicméně nitrožilně e-e :) né, že bych měl nějakej odpor k jehlám, ale tam už je procento závislosti tak obrovský, že do toho bych prostě nešel :)


ned 06. pro 2009 0:33:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz