Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 14:11:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1013 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 102  Další
 Facebook 
Autor Zpráva
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Facebook
Maxipes Fík píše:
Zamysli se nad tím a zjistíš, že jsi sebestředný vlastně i ty. :) )

Fajn, tak až se příště s kamošem uvidím, tak na sebe budeme akorát hledět a nebo se bavit o nesmyslech a ty důležitější věci teda nebudu vůbec vytahovat, abych ho neobtěžoval. :roll:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 09. říj 2011 11:59:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Facebook
Asi si tě neváží natolik, aby se obtěžoval ti to říkat, za to já už holt nemůžu a facebook už tuplem ne. :)


ned 09. říj 2011 12:02:09
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Facebook
Maxipes Fík píše:
Asi si tě neváží natolik, aby se obtěžoval ti to říkat, za to já už holt nemůžu a facebook už tuplem ne. :)

Váží si mě, Maxíku :) Akorát je chudáček zdegenerovanej :) :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 09. říj 2011 12:06:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Facebook
kpt. Hawkey Pierce píše:
D_M píše:
Společnost je kurva. Nutí nás třeba mít účet u banky... :-) Takže nevim jako tak velkou novotu nebo hrůzu mít účet na FB. Používat ho už holt můžeš dle vlastních představ...

No a je to tady. Vůbec nás nechápete :D

Ptám se kamoše, na kolik mě vyjde cesta na Šumavu. Odpověď: Na facebooku jsme to počítali, založ si tam účet.

Ptám se kamoše, kdo všecko pojede s náma. Odpověď: Na facebooku už se hlásí lidi, založ si účet a mrkni tam.

Ptám se kamoše, jestli by mi poslal fotky z nějaký kalby. Odpověď: Je to všecko na facebooku.

Hergot, má to bejt sociální síť a ne nezbytná věc pro společenskej život!

Amen.
Maxi, když argumentuješ internetem - jeho zavedení bylo taky poměrně rychlý, během pár let ho měl doma skoro každej - a určitě se našlo pár lidí, kteří internet podobně odsuzovali, leč dnes už je to "nezbytná věc". Nicméně dá se bez ní obejít, stejně jako by se dalo obejít bez internetu obecně. A co se lidí týče - každej známe ty svoje.. a já znám spoustu ovcí. Já se radši půjdu ven koulovat, než bych na zeď psal, že venku sněží. I když mě to pak ve spoustě věcí znevýhodňuje. (viz. první příspěvek a můj malý výbuch) :)

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


ned 09. říj 2011 13:19:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Facebook
No, přesně, proto argumentuji internetem. :) Ale každopádně tobě nevadí, jak lidi používají internet, ale zároveň ti vadí, jak lidi používají facebook, což se mi zdá dosti divné, když facebook je jen podmnožijnou internetu.
A opět, to, že tě to znevýhodňuje, je tvoje věc, kterou můžeš velmi jednoduše odstranit.
Říkám to pořád, já ten facebook mám proto, abych nebyl znevýhodněn a neplakal pořád, že nic nevím, jinak ho vůbec nevyužívám, nepíšu tam, že venku sněží, stejně tak tam nedávám fotky, jak sněží. Jen když se vyhlásí, že se jde koulovat, tak to vím. :)


ned 09. říj 2011 13:26:18
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Facebook
Internet nerovná se Facebook. Facebook je pouhou podmnožinou Internetu :) (Jak zmiňuje Max). Proto mi přijde nesmyslný "dosazovat" si za slovo "Facebook" slovo "Internet".
Internet považuju za jeden z nejvýznamějších objevů, za skvělej zdroj informací a vůbec všeho. Facebook je pouhá sociální síť. Bez Internetu bych se těžko obešla (to klidně přiznám), bez sociální sítě bych se obešla v pohodě.
Pravdou je, že většina mejch vrstevníků to bere asi podobně, někteří tam účet ani nemají a nechybí jim to. Takže celá ta věc s Facebookem bude určitě souviset s věkem.

Facebook jako prostředek ke komunikaci -- fajn, proč ne. Že mi to seká prohlížeč, to je můj problém :D
Facebook jako zdroj informací o novinkách -- no, budiž. Sice je škoda, jak tu už někdo zmiňoval, že pak jsou webový stránky daný věci častokrát neaktualizovaný, ale tak taková je volba majitelů/provozovatelů, a já do toho nemám co kecat.
Facebook jako skládka pro sebemenší kravinu, kterou tam člověk musí napsat; jako úložiště pro desítky fotek z jedný akce (Marie sedí, Marie vstává, Marie už stojí, Marie zvedá sklenici k ústům, Marie pije, ... je to myšleno s nadsázkou, ale to množství fotek mě obvykle odradí); jako místo pro hraní jakýchsi her, ... -- respektuju, že to tak uživatelům vyhovuje, ale nikdo se nemůže divit, že mě to nezajímá, nechci a nebudu to číst a ještě to budu považovat za kravinu. Mám právo na svůj názor, sakra :D Jsem sebestředná egoistka, je mi jedno, že dneska si někdo uvařil k obědu to či ono a musí se pochlubit fotkou :D Je mi to prostě úplně jedno a nebudu ani předstírat, že mě to zajímá. A jestli někdo čeká, že si budu novinky z jeho osobního života zjišťovat sama na jeho profilu, tak je taky vedle :D

Sama mám účet hlavně kvůli tomu, že některý informace bych na stránkách dotyčných lidí hledala jenom těžko. Když jsem ho neměla a něco bylo jenom na Facebooku, tak jsem to prostě neviděla. Když nestojim někomu o tom, aby to dal někam, kde to můžou vidět všichni, tak prosim, jeho volba :)

Ale teď mě tak napadá, že si možná nerozumíme :D Nejde o myšlenku Facebooku (nebo jiný sociální sítě), jde prostě o způsob používání. Někdo to přehání, no... A někdo není schopen respektovat, že tam někdo jinej nechce být.


ned 09. říj 2011 13:46:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Facebook
linda píše:
Ale teď mě tak napadá, že si možná nerozumíme :D Nejde o myšlenku Facebooku (nebo jiný sociální sítě), jde prostě o způsob používání. Někdo to přehání, no... A někdo není schopen respektovat, že tam někdo jinej nechce být.

No dyť o tom tady mluvím, ale pan Brýl mi na to akorát odpovídá, že ON to používá správně a že si mám dosadit místo facebooku internet :roll: :-D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 09. říj 2011 13:51:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Facebook
Já však nikdy neřekl, že se to rovná. :) Jen že mu nevadí, že ho lidi se spoustou věcí odkazují na internet, ale vadí mu, že ho odkazují na facebook (jakožto podmnožinu internetu).
K tomu, že někdo není schopen respektovat, že tam někdo nechce být. Není to o tom, jestli to respektuje, nebo ne, ale přece se nebude většina (uživatel facebooku) přizpůsobovat menšině (ačkoliv je to zrovna v ČR běžná věc - viz. Romové)...


ned 09. říj 2011 14:04:09
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Facebook
Maxipes Fík píše:
přece se nebude většina (uživatel facebooku) přizpůsobovat menšině (ačkoliv je to zrovna v ČR běžná věc - viz. Romové)...

:shock: To je zajímavý srovnání :D Už na to kašlu, nemá to cenu.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 09. říj 2011 14:07:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Facebook
No já si tak vysvětlila to tvoje "dosaď si za slovo facebook slovo internet". Ale to je jedno. Je jasný, že mu to vadí, když neni součástí tý sociální sítě.
Já neříkám, aby se většina přizpůsobovala menšině (i když nejednou má ta menšina pravdu, ale to je holt daň za demokracii :D). Jenom prostě čekám, že když je něco někde, kde já nejsem (a kamarád o tom ví), že mě tam nebude odkazovat. Že bude ochoten mi to sám přetlumočit. A že pro něj nebude problém vzít pár fotek a jako (např.) rar je hodit na ulozto a poslat mi odkaz. Myslim, že je normální tohle od přátel očekávat, taky mám kvůli některejm pořád ICQ (ač se mi protiví ta licence) a jsem ochotná jim něco někam nahrát, když tam třeba nemaj přístup.


ned 09. říj 2011 14:19:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1013 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 102  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz