Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 23:37:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další
 last.fm 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: last.fm
Ja na to mam program Tag & Rename, s nim to jde rychle... Ono to cte ty tagy z nejake databaze (hlavne amazon a asi jeste neco :)), ale kdyz je to neco neznameho, tak je to na houby :)


pon 05. led 2009 14:38:28
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: last.fm
hmm, šikovné


pon 05. led 2009 14:47:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: last.fm
MaxFriik píše:
Jo jo, tagovani je des :) Sice jsem si to tagoval jeste nez jsem mel last.fm (tehda se to teda jmenovalo audioscrobbler.com :)). Ale tedka vzdyycyk stahnu nejakou muziku, hodim to do slozky nepotagovane a neposloucham to, dokavad to nepotaguju, coz muze byt i vic jak pul roku, takze uz pak vubec nevim, co to je za kapelu, popr. stahnu nejake album nekolikrat a tak :) Uz aby bylo po zkouskach a ja mohl tagovat, ted pres vanoce se mi nechtelo :)

pokud to neni extremne nove a extremne nezname tak v tag and rename je to otazka 10s otagovat album

edit: reagoval jsem jeste nez jsem procetl vse :-)

sry :D


pon 05. led 2009 16:38:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: last.fm
Jeremyrook píše:
hehe :D já zatim většinou když poslouchám něco co sem dlouho neposlouchal, tak mrknu jestli to načítá ta svině a když ne tak to hold otaguju :D někdy se to udělat musí...no a zrovna včera sem dělal devatenáct songů od landy a dneska asi třicet od slipknotů :lol: prostě pech

ty poslouchas landu?
ja myslel ze postrockeri si ho nedavaj :) nebo to je jen otazka maxe? :)


pon 05. led 2009 16:40:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: last.fm
rizek píše:
ty poslouchas landu?
ja myslel ze postrockeri si ho nedavaj :) nebo to je jen otazka maxe? :)
Já nevim jestli se řadim mezi post-rockery :D sem se tak nikdy nenazval a s Maxem máme podobnost hudebního vkusu pouze "LOW" :lol: jak říkám, nevadí mě jako člověk ani jako zpěvák...má zajímavý texty... ale fakt spíš jen to Vltava Tour poslouchám...


pon 05. led 2009 16:45:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: last.fm
Jeremyrook píše:
rizek píše:
ty poslouchas landu?
ja myslel ze postrockeri si ho nedavaj :) nebo to je jen otazka maxe? :)
Já nevim jestli se řadim mezi post-rockery :D sem se tak nikdy nenazval a s Maxem máme podobnost hudebního vkusu pouze "LOW" :lol: jak říkám, nevadí mě jako člověk ani jako zpěvák...má zajímavý texty... ale fakt spíš jen to Vltava Tour poslouchám...

ja posloucham vicemene jen zaznamy z Ceskoslovensko tour, hlavne Plzen


pon 05. led 2009 16:49:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: last.fm
to ani nemám :)... a ani nějak nepotřebuju... jak sem říkal, dlouho sem to neposlouchal a zase dlouho nebudu :)...


pon 05. led 2009 16:51:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: last.fm
Jeremy snad v zivote post-rock neposlouchal :) (az na Lis Er stille teda) A Landa rozhodne nema s post-rockerama nic spolecneho.

rizek píše:
pokud to neni extremne nove a extremne nezname tak v tag and rename je to otazka 10s otagovat album


Posledni dobou taguju neznamou hudbu, takze tag & rename je na to kratky. A vubec stahnu treba 10 alb, hodim je do te slozky a nemam na to proste cas, takze se to tam hromadi... V soucasne dobe tam mam 22GB muziky...


pon 05. led 2009 17:09:47
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: last.fm
K čemu je vlastně ten last.fm???


úte 06. led 2009 11:12:39
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: last.fm
Započítává ti do databáze to co posloucháš a řadí to podle toho jak často to posloucháš... nainstaluješ si takovej prográmek, a ten ti počítá ty skladby co si pouštíš ve winampu nebo windows media playeru. Ale musíš mět ty skladby správně otagovaný ve vlastnostech souboru... jak tam máš to méno interpreta, album, rok, název songu... no a pak až pár dní takhle zapisuješ tak si můžeš kliknout na kolonku "sousedé" a najde ti to lidi z celýho světa, který poslouchaj to stejný jak ty... sice nad tim byl max skeptický, ale tak, co je jedno :)... last.fm je docela dobrý no... když už nic tak si uděláš pořádek v mp3 :D

EDIT: no a ještě teda tam je možnost zadat styl nebo méno něšeho co máš rád v last.fm rádiu a ono ti to samo bude vyhledávat a přehrávat podobný píšničky od různých, třeba aj neznámějších autorů


Naposledy upravil Jeremy dne úte 06. led 2009 11:36:23, celkově upraveno 1



úte 06. led 2009 11:19:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 370 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz