Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:00:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Ze setrvačnosti na to tak taky koukám, nenudím se, ale rozhodně se ani nějak nenasměju.

Spoiler o matce
Jinak jsem narazil na zajímavou teorii, že ta matka brzo umře, jak jsou s ní flashforwardy (asi ne všechny), tak to si ji Ted už jen představuje. Nejvíc tomu nasvědčuje, jak se s ní v minulém díle bavil, že už znají všechny své historky a jednou tam Ted říkal něco se smrtí nějaké matky, což by patrně mohla být právě ona... Což by bylo teda docela zajímavé, kdyby ji 9. sezón hledal a pak ji hned zabili. :D


A když jsme u toho, tak Big Bang už je taky dost núďo. Ale to mě tak nějak přestává bavit od té doby, co se tam objevily ženy.


stř 12. bře 2014 20:58:18
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Max:
Taky jsem to četla a mrzí mě, že jsem se o tom dozvěděla, protože v případě, že by to tak opravdu bylo, bych se nad tím nepozastavila a bez efektu překvapení by to stálo za prd. :D Ale spíš nějak nemám ráda umírání postav, nu.

_________________
we're all gonna die


stř 12. bře 2014 21:11:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Tak je možný, že to mají vymyšlený už od začátku, takže z toho seriálu bude stačit první série nebo dvě a posledních 5 dílů, kdyby se někdo chtěl dívat od začátku... :-D


TBBT teď vaří no, to mělo nejvíč šťávu na začátku, a potom po té stávce scénáristů, ale pořád je to fajn..


čtv 13. bře 2014 18:57:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Luther This movie was rated 4.0 stars out of 5
Asi tak, možná i o půl hvězdy víc... Má to v podstatě jen pár dílů, zbývá mi poslední. Sice slibovali nějaký film ještě, ale kdo ví co bude... Dobře se na to dívá, je to takové detektivní, napínavé. Pánové scénáristi se vyžívali ve výběru různých zvrhlých a šílených vrahů, tím je ten siriál zvláštní a specifický. Prostě fajn, napínavý později občas až lehce hororový. Dějový zvraty a tak. Herci fajn, začátek imho slabší, možná dobře, že nepokračovali dalšími X sériemi, kvalita by šla asi dolu, ale ještě jednu sérku bych si dal...


sob 26. dub 2014 10:41:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Já to už dvakrát rozdíval. Prvně jsem viděl 1. díl, ale nějak mě to vůbec nezaujalo, asi po měsíci jsem si dal teda druhý až pátý a od té doby (je to asi měsíc) jsem se nerozhoupal ke shlédnutí toho posledního první série. Přijde mi to docela nudné. Má to docela dobrou atmosféru a ti vrazi jsou dobří, ale celkově to jako kriminálka vůbec nefunguje. Vždycky to vyřeší neskutečně rychle a podivně, mi tak přišlo. Chybí mi tam nějaká přidaná hodnota, díky které bych měl nutkání se na to dívat. Ale tak někdy to asi dodívám, když to má jen pár dílů. :)


sob 26. dub 2014 11:02:04
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Jo jo, začátek mi taky nějak neseděl, prostě tak nějak 4/5... Ale ten poslední díl první série byl právě takový zvratový, takže se člověk těšil na další série. Tam pak jsou myslím ti vrazi ještě zvláštnější, mazanější, a když to má 4 díly na sérku, jde to rychle no...


sob 26. dub 2014 11:04:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Tak to mám taky dokoukáno. Meh. Atmosféra, vrazi a Elba je asi to jediné, proč by se na to člověk díval. Ty vedlejší linie byly ololol, poslední díl byl výsměch celému seriálu.


úte 08. črc 2014 14:19:14
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Mně to zas tak strašný nepřišlo, ale mezi extra TOP to taky neřadím. Dívalo se na to dobře...
Teď zkouším Homeland, asi 3-4. díl a zatím nevím no, je to takový laciný..


úte 08. črc 2014 19:03:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Jako dal jsem tomu 3*, ale byl to prostě průměrný seriál, který si hrál na víc, než byl. Hlavně ty vedlejší linie (z jeho života) byly prostě dementní neskutečně.


úte 08. črc 2014 19:17:59
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Myslim, že sem dal 4. Když to srovnám s Homelandem, tak mi furt přijde lepší Luther..


úte 08. črc 2014 19:37:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz