Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:06:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 VIZA - koncert 6.3. v Praze 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
mike sullivan píše:
To já i kdybych někoho poznal, tak si budu myslet, že to stejně neni on a že si je s tim člověkem jenom dost podobnej :D


To je přesně můj případ :D.

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


pát 08. bře 2013 23:14:50
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
A co mě ještě mrzelo je to, že nepřijeli v kompletní sestavě. Jednak chyběl Hiram a jednak Jake Hagopian...Škoda! Tak příště.

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


pát 08. bře 2013 23:26:22
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Ars: zápěstí jako rameno :D však výsledek je stejnej :D

Hiram mi chyběl jen proto, že Chris nemohl dělat bordel :oops: :D
no a na "Džejka" si počíham příště, aby mi i podepsal fotku :D

jako říkala jsem si to už minule, když byla Blažky na Serjovi, že o ní vůbec nevim a že se k nám nenasrala...a ted znova :slap:

Řízkovi moc díky za fotky...my tě nemít, tak jsme v pr....háji :D

_________________
Obrázek


sob 09. bře 2013 0:04:16
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
¨za fotky nedekujte je to moje práce ;-)
tady jeste par kecu - http://www.rockandpop.cz/live/viza-se-bez-serje-obesla/


sob 09. bře 2013 0:39:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Ked kukam na fotky, tak som vas tam videl, len som netusil, ze ste prave ti soadaci ..Nevadi :D


sob 09. bře 2013 9:14:55
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
neva, že je to tvoje práce :) když jsme chtěli vyfotit, tak jsi nám taky klidně mohl říct, že ne :)

_________________
Obrázek


sob 09. bře 2013 11:02:54
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Nikki píše:
jako říkala jsem si to už minule, když byla Blažky na Serjovi, že o ní vůbec nevim a že se k nám nenasrala...a ted znova :slap:


Na Serjovi jsem vás ani neviděla :D. Příště už fakticky! ;) Já vim, že jsem pakouš :slap:

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


sob 09. bře 2013 11:13:55
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Tak je na světě další video :) Knoup s vlajkou..

http://www.youtube.com/watch?v=dzWlCHnuhkk

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


sob 09. bře 2013 13:37:11
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Tak děcka, mam pro vás rewiev....nenutim vás to číst, ale kdyby někdo chtěl, tak...
trochu jsem to zkrátila, kdyby měl někdo vyloženě zájem o celej článek, tak je na mým FB :)

Pěkně jsme si to nakráčeli k onomu místu, které se mělo pro dnešní večer proměnit v energickou explozi. Před vchodem u tour busu postával Chris. A hele Chris! Tak jsme ho pěkně pozdravili a já mu hned šoupla naši fotku z minula :)

„Could you sign me this, please?“ ;)

„Ohh, sure!“ :)

„Thank you, see you inside.“ ;)

Hohooo :D parádička, to nám to ten koncert pěkně začíná :) Tak jsme šli dál, nechali si utrhnout lístek a hodili si věci do šatny. Fotku vezmem s sebou, abychom kdyžtak zamachrovali :D Joo, jenže co jsme sešli do předsálí, tak tam byla rozvalená většina kapely (si děláš prdel :D ). Masakr! Tak jsem si od Orbela koupila triko s Orbelem kulturistou a Mike zase Chernobyl. Tak jsem se šla hned převlíknout a hodit zbytečnosti do šatny. Dál se naše kroky ubíraly do sálu, kde už postával D_M se slečnou a hned vedle Řízek. To jsme pozdravili, pokecali a našli vlastence Arse hned vepředu. Fakt jsem vás zase ráda viděla, smradi :D Všechno dobrý, akorát se furt nic nedělo :D pódium prázdný, pod ním zevlouni… Nu což, já chci ten pěknej plakát Carnivalie, co tam visí na zdi :D Naočkovala jsem Mika, že tohle fakt nutně potřebujeme :D A tak jsme šli, že ho prostě někde seženeme. Pán co trhá lístky, nám sdělil, že bohužel žádný nejsou, ale že se kdyžtak po koncertu nebude dívat. No jooo vole, ale potom už tam žádný nebudou. To znám, minule v Berlíně to bylo zrovna tak. Alej plná plakátů po obou stranách a po koncertě ani jeden! Ani hovno, takhle už to nenechám! :D Tak jsme tam furt očumovali ty na zdi a zjišťovali, jestli kouká, nekouká :D To nešlo prostě. Tak že se teda jdeme podívat úplně ke vchodu, třeba budeme mít štěstí :) A ono jo :D Pěkně jsme jim to tam oloupali a plakáty zčořili! :D Při zpáteční cestě jsme byli jak agenti s teplou vodou. Šli jsme vyloženě nenápadně, no kdo by si pomyslel, že zrovna my dva… :D

„No to si snad ze mě děláte srandu?!“

Při těchto slovech jsme se dali na útěk :D Trhač nás sledoval celou cestu dolů. Jsme to ale spratkové :D No a tak jsme si to pěkně učebnicově nechali podepsat. V tuhle chvíli mě nasral Hiram poprvé, že tam nebyl! Nice meeting you guys in Prague at Rock Café! VIZA a všichni se nám k tomu následovně podepsali. Takový pecky a to ještě samotnej koncert ani nezačal :D Chtěli jsme si to pěkně odnést do šatny, ale to bychom museli prolézt kolem toho nemilého pana trhače a ten by nás taky mohl nemile zpacifikovat, takže jsme se, k našemu dobru, rozhodli, že se s tim budeme vláčet.

To jsme se zase nasalámovali do sálu, Mike koupil piva a čučeli jsme na předkapelu. Byla to nuda. Bože za co mě trestáš, mi řekni, kdo vymyslel, že budou předkapely! A to jsme tam dorazili až v půlce. Nedokážu si představit tam být celou dobu. Jako občas tam nějaká ta dobrá pasáž byla (třeba elektrický housle mě zaujali nebo sólíčko bubeníka). Ale jinak se mé smysly soustředily na frontmanovy boty. Džíízis, nikdy jsem nic takovýho neviděla :D Náležitě jsem na to Mika upozornila a ten propadl smíchu :D

Pak jsme čekali, než si sbalí fidlátka a nakráčí Viza. Mike si mezi tim koupil ještě jednoho pivsona a já si zatím učesala vlasy :D No a za chvíli už byli kluci na značkách a startovali s písničkou Whiskey bar a Knoupovi visel za prdelí pár kšandů :D Jsou to fakt fakani utržený z řetězu :D Dělali na tom pódiu parádní bordel! Další byl A Magic Ladder a My Mona Lisa (to měl Mike tak trochu nos nahoru, kvůli jeho triku :D). Pak přišel můj milovanej Viktor se sestrou :) To je pro mě prostě top :) Při Breakout The Violins všichni jednohlasně v ten správný čas vykřikli SURPRISE! Fakt mě překvapilo, že tolik lidí vědělo :) V tuhle dobu mě sral chybějící Hiram podruhé. Chris je ztělesněním pekla, čisté zlo a za bicíma je ho škoda :|

Na konci Keyhole si to Orbel střihnul na flašku od Budweiseru :D Působivé a fakt to mělo jinej zvuk, kterej do toho parádně zapasoval. A Mike ukořistil jeho trsátko! :) Než začali hrát In Coins, tak Knoup povídal, že ted zahrajou něco, co už hrozně dlouho nehráli, takže pěkně kecal, protože tuhle hráli v Lucerně, když předskakovali Serjovi…liar!! :D Výbornej moment byl, když všichni zpívali Fork In The Road. Ta atmosféra byla démonická. Nevim, jestli to mi to jen tak přijde, ale myslim, že jsme fakt hodně uřvaný a empatický publikum. Knoup pronesl, že jsme úžasní a že je to jako u nich doma…oni jsou blízko nám a my jim. To mě přivádí k myšlence, že takhle to muselo fungovat i u SOAD, když začínali. To byla anarchie! :D Celý Trans-Siberian Standoff zazpíval Knoup z českou vlajkou přes rameno :) a pak někdy mu začal pískat mikrofon. Vidět nasranýho Knoupa byl fakt bonus večera :D byl nádherně vytočenej :D Po tom, co několikrát zařval na zvukaře, ať ten fucking mikrofon vypne, a on ho stejně neposlechl, tak ho vytrhl z drátu a mrsknul s ním o zem :D čmajznul mikrofon Orbelovi a jel dál. A pak že jako konec a ať si naserem a zmizli :prek: Tak jsme je automaticky začali vyřvávat zpátky a přišli :) Orbel prohlásil, že jsme stejně věděli, že nás jen zkouší a že přijdou =P

Pak už byl fakt konec a loučili se :) Knoup podával prvním řadám ruku a že si ty naše máme radši umýt, že víme prd, kde ta jeho všude byla :D A Orbel rozhazoval trsátka a zase to lítalo kolem mě a já zase nic! Až když házel poslední, tak jsem natáhla ruku, co nejvíc to šlo, a trsátko mi plesklo přímo do dlaně a já jen zavřela :) Jupíjáájeeej :D Takže máme s Mikem oba trasátka a podepsaný (ehm, ukradený :D) plakáty. Jsme prostě velcí páni :D

Pak jsme ještě postávali v předsálí a nechávali si podepisovat vstupenku a kecali s klukama z Vizy. Ars si zas nechával podepisovat ten svůj deníček a dělal fotku s každým :D Mike si pak skočil na záchod a já tam jen tak nečinně postávala. V tom si mě všimnul Alex a dal se do řeči. Jak se jako mam a jestli se mi líbil koncert :) Řekla jsem, že se mám skvěle, že koncert byl úžasnej a že moc děkuju. Tak mě pohladil po rameni, usmála jsem se na něj a on pak odcupital do šatny. Mike se vrátil, a tak jsme šli :)

Při odchodu jsme přemítali, jak to bylo super a že to ani není možný :D Byl to jeden z těch zážitků, na kterej se nezapomíná :) U divadla už na mě čekala Peťulka, a Mikovi jela tramvaj, takže jsme se rozloučili a šel. Cesta k ní domů byla celkem dlouhá a já seděla proti směru a tak se mi udělalo blbě :D Já ty dopravní prostředky fakt snášim pěkně na hovno :D Pak když jsme dorazili do bytečku, tak jsme si povídaly až do 4 do rána :D Mám si toho s tebou furt tolik co říct… :)

A když se po bytě rozlila tma, tak jsem stále přemítala nad tím, jak ten den byl skvělej a vydařenej :) Snad jako bych tomu ani nevěřila. Pořád jsem cítila tu energii a slyšela tu živelnou hudbu. Mé usínání doprovázel úsměv na tváři a vůně ovocných svíček…

Thank you, VIZA, for an amazing concert! See you next time ;) A taky děkuju všem, kteří se nějakým způsobem na tom parádním dni podíleli :)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Nikki dne pon 18. bře 2013 22:14:33, celkově upraveno 1



pon 18. bře 2013 10:56:02
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Hezký.. Dokonce sem přečetl i full verzi :-D Hezky se to připomene.. Snad Kuba zmákne někdy v dohledný době někam nahodit video, sem na něj dost zvědavej..


pon 18. bře 2013 20:14:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz