Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 11:30:06



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 105  Další
 Filmy 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Filmy
Taky jsem nevidel, ale kdyz Tarantino nekde hraje, tak ma vetsinou fajn roli s neuveritelnyma kecama :) Nedavno bezel v TV film From Dusk Till Dawn, prvni pulka byla uplne paradni (Tarantino hral vrazdiciho uchylaka a George Clooney jeho bratra), potom dojeli do Mexika do jedne zajimave hospody, Salma Hayek zatancila fajn tanecek, potom se zmenila v upira, jako vsichni ostatni z klubu a uz to byla nuda :)


pon 14. dub 2008 13:46:32
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Filmy
MaxFriik píše:
Taky jsem nevidel, ale kdyz Tarantino nekde hraje, tak ma vetsinou fajn roli s neuveritelnyma kecama :) Nedavno bezel v TV film From Dusk Till Dawn, prvni pulka byla uplne paradni (Tarantino hral vrazdiciho uchylaka a George Clooney jeho bratra), potom dojeli do Mexika do jedne zajimave hospody, Salma Hayek zatancila fajn tanecek, potom se zmenila v upira, jako vsichni ostatni z klubu a uz to byla nuda :)

Přesně první půlka dobrá a ta druhá k smíchu. Ale u Tarantina bych tipl že to byl záměr :haha: . Nedávno to vysílali na Nově ne?


pon 14. dub 2008 13:50:51
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy
Toto bola len taká minirola, aké väčšinou hráva. Ale hlášky teda dával.... :lol:
Ten dej filmu mi čosika hovorí, neviem či som to nevidela.... hm neviem.
A čo hovoríte na Sin City? Pre mňa to bol najlepšie sfilmovaný komiks až kým nedošiel film 300... :D


pon 14. dub 2008 13:51:11
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Filmy
Kaťuša píše:
Toto bola len taká minirola, aké väčšinou hráva. Ale hlášky teda dával.... :lol:
Ten dej filmu mi čosika hovorí, neviem či som to nevidela.... hm neviem.
A čo hovoríte na Sin City? Pre mňa to bol najlepšie sfilmovaný komiks až kým nedošiel film 300... :D

Sin City je masakr film :p To myslím jak doslova tak metaforicky, že to byl úplně good film :) a na 300 jsem byl v kině :) Taky dost dobré , ale jenom na první pokoukání, třeba takový Kill Bill, SinCity, Pulp Fiction apod. legendy si můžeš pustit víckrát ;)


pon 14. dub 2008 13:53:03
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Filmy
v planet terror hral takého arogantného uplne ale uplne hnusného úchyláckeho chlapa...teraz už ani neviem či to bol nejaký velitel alebo čo....ale fakt sa musel na tom velmi baviť ked to hral, aj ked sa tam mihol iba na chvilu.... :)
jj...ako aj v PP...: "vidíš tady nekde tabulu s nápisem skladište mrtvých negrú???"... :lol:

_________________
Obrázek


pon 14. dub 2008 13:55:12
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Filmy
Sin City, 300 ani Planet Terror jsem nevidel :) Ale jeho role v Pulp Fiction byla fakt super :) A Kill Bill je taky super...


pon 14. dub 2008 14:00:30
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Filmy
MaxFriik píše:
Sin City, 300 ani Planet Terror jsem nevidel :) Ale jeho role v Pulp Fiction byla fakt super :) A Kill Bill je taky super...

Minimálně s tím Sin City to naprav ;) , slyšel jsem že se dělá pokračování ? :sok: Ví o tom někdo něco nebo si to mám vygooglovat ? :)


pon 14. dub 2008 14:02:32
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy
Práveže 300 som už videla asi 3-krát a stále nemožes s tých tehličiek na bruchách.... :lol: (a to na to nie som). A hlášky tam tiež stály zato.
Sin City a pokračovanie? No tak možné to je, myslím, že ten komiks má ešte dosti materiálu... Tak sa len tešme.


pon 14. dub 2008 14:06:00
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Filmy
bosak00 píše:
MaxFriik píše:
Sin City, 300 ani Planet Terror jsem nevidel :) Ale jeho role v Pulp Fiction byla fakt super :) A Kill Bill je taky super...

Minimálně s tím Sin City to naprav ;) , slyšel jsem že se dělá pokračování ? :sok: Ví o tom někdo něco nebo si to mám vygooglovat ? :)


no neviem, či bude pokračovanie...ale musím uznať že sin city je fakt sila..ale mne sa viac asika páčil 300, možno teraz ani už nie, ale z prvotného pocitu ked som odišla z kina, silnejší bol po filme 300.... :)

_________________
Obrázek


pon 14. dub 2008 14:08:15
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Filmy
Kaťuša píše:
Práveže 300 som už videla asi 3-krát a stále nemožes s tých tehličiek na bruchách.... :lol: (a to na to nie som). A hlášky tam tiež stály zato.
Sin City a pokračovanie? No tak možné to je, myslím, že ten komiks má ešte dosti materiálu... Tak sa len tešme.

Ty pekáče buchet jen tiše závidím... Jinak nevzpomínám si na nějaké special dobré hlášky, až na slavnou scénu http://youtube.com/watch?v=rZBA0SKmQy8&feature=related ( xD ) . Ale hudbu měl 300 hodně dobrou :)


pon 14. dub 2008 14:09:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 105  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz