Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:36:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Daronovo oznámení 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
:lol: Tak dobrý no, podle reakcí tady a v shoutu na webu se povedlo opepřit den pár lidem... ]:-> Osobně taky doufám, že tohle Darona nikdy nenapadne a vážně by mě položilo, kdyby s tim jednou vyrukoval oficiálně... :D Ale zdá se mi to fakt nepravděpodobný Darona vidim jako zarytýho rockera. Ale neřikám, že takový hostování, jedna-dvě písně by nebyly zajímavý... :)
Ještě by mě zajímala jedna věc. Když ste tomu někdo prvních pár vteřin věřili, co ste si mysleli o tý fotce? :D Bych řek, že je vidět, že je to fotomontáž, i když to v tom možná spíš vidim jako tvůrce. Neboli, zblajznul někdo i tu fotku nebo ste si mysleli, že je to fotomontáž, která má dokreslovat tragickou novinku? :D


stř 01. dub 2009 16:29:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
No ja jsem si precetl nadpis, rekl jsem si:"Konecne neco noveho od Darona." Podival jsem se na fotku a rekl jsem si:"A jo, dneska je april." :) Takze jeste nez jsem to zacal cist, vedel jsem, ze je to april :)
A vidim to teda docela nepravdepodobne, pac pokud vim, tak se Daron kdysi vyjadril, ze za co se v hudbe nejvic stydi, je ta pisnicka Will They Die 4 You? ...


stř 01. dub 2009 16:34:58
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
Tj, ale za Shame se nestydí ne... A hudba SOAD asi obvzlášť v době debutu bych řek, že obsahuje určitý prvky rapu...
Nj s tou fotkou... To sem právě měl dilema, proto sem se snažil jí tam dát co nejníž. Mám pocit, že když do novinek nedávám obrázky tak sou málo atraktivní a lidi neupoutaj. Odradí je dlouhá slohovka... Napadla mě ta fotomontáž, jenže abych udělal něco pořádnýho to bych musel najít fakt dobrý obrázky... Tohle sem měl asi během 20 minut hotový. No a pořádnýho hopera sem dlouho nemoch najít. Tak sem to risknul, řikal sem si, že lidi co jim to hned dojde tak to vemou aspoň jako vtip, když už se nenapálej... No a Max by tomu jako znalec už v půlce stejně vůbec nevěřil... >:o :D


stř 01. dub 2009 16:42:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
tady se nekdo snazil bejt vtipnej :roll: ale jo dobry :D


stř 01. dub 2009 17:26:44
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
Já byl nadšenej, dokud jsem nedošel k tomu hip-hopu. To jsem si řekl, že to je nějaká chujovina, podíval jsem se dolů na tu fotku a bylo mi to jasný :D Pak jsem to už jenom s lehkým úsměvem na tváři dočetl. :happy:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


stř 01. dub 2009 18:16:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
tú fotku som si tam vôbec nevšimla... až po prečítaní a to som ju brala ako fotomontáž k tejto novinke... :lol:


stř 01. dub 2009 18:39:26
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
D_M píše:
Tak fajn, aspoň někdo... :D Doufám, že fotka měla svůj účinek. :D Jeremy už snad chápe, proč sem scháněl hopera... :P


ajo tááááák :lol: i ty brute :D ale jinak mě to nenachytalo :D možná proto, že sem si to nepřečetl včera, ale prostě hip hop, to fakt ne :D


čtv 02. dub 2009 14:18:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
Hawkey píše:
Já byl nadšenej, dokud jsem nedošel k tomu hip-hopu. To jsem si řekl, že to je nějaká chujovina, podíval jsem se dolů na tu fotku a bylo mi to jasný :D Pak jsem to už jenom s lehkým úsměvem na tváři dočetl. :happy:

asi tak nejak


čtv 02. dub 2009 18:52:33
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daronovo oznámení
Heh, tak sem dneska koukal po netu. jestli neni zas nějaká ta novinka... Narazil sem na tenhle blog a docela mě to potěšilo... :-D
http://still-kickin-ass.blog.cz/0904/1- ... krasna-vec


úte 06. črc 2010 10:27:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz